Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już miejscowa elyta wszyscy w dresach od rana koczuje na łatwy pieniądz. Chłop o tej godzinie powienien być w robocie a nie po jałmużnę stać i jeszcze pozować bez zażenowania do zdjęcia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w radiu zet chyba im odwaliło, nic nie robią tylko bębnią o 500+, niech pokarzą jak żyją ludzie pracy za 1200-1500 zł, toooooooo jesty kużwa dopiero sielanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już miejscowa elyta wszyscy w dresach od rana koczuje na łatwy pieniądz. Chłop o tej godzinie powienien być w robocie a nie po jałmużnę stać i jeszcze pozować bez zażenowania do zdjęcia!!
hehe to samo przed chwilą powiedziałam w biurze:) Mój chłop pracuje, brat pracuje, tata pracuje a hołota pisdzielców stoi po darmowe. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach same młode chłopaki w sile wieku! Czemu nie w pracy tylko w urzędzie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc po godzinach wpisanych w komentarzach to wydaje mi się że też piszący powinni być w pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak inne formy elektroniczne, ale ePUAP toatalnie zablokowany. Jak ktoś cokolwiek chce zrobić przez ePUAP to teraz nic nie podpisze.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach same młode chłopaki w sile wieku! Czemu nie w pracy tylko w urzędzie? 
  to tak jak mój sąsiad pijak korzystający z mops, alimentów z funduszu alimentacyjnego itp. darmowych instytucji powiedział - "że tylko idioci pracują"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc po godzinach wpisanych w komentarzach to wydaje mi się że też piszący powinni być w pracy!
  pójdę do pracy za 1200 zł zapieprzać i jeszcze dojeżdżać, czy ci odwaliło, więcej dostanę za darmo jak ty za pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba było się starać a nie czekać na łatwiznę Ja mam 3 tysiące na rękę do tego pomoc w końcu jakąś od Państwa.dziękować a nie narzekać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam 500+. to pikuś przy działaniach ślepych i głuchych instytucji jak OPS. Przykład: sąsiedzi mają dzieci, nie są małżeństwem, posiadają dwa samochody, tv sat, tablety, rowery, dostają zapomogi, wegiel. tatuś codziennie z piwkiem pod sklepem. Regularne huczne zakrapiane imprezy też są. Od kilkunastu lat karmi ich z naszych podatków gminny OPS. Tatuś pracuje dorywczo, podobnie mamusia. Są w domu prawie non-stop. MANNA Z NIEBA - JAK U ZYDÓW NA PUSTYNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazbykalista bekartow to teraz stojta w kolejkach i nie narzekajta wisnioki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Start programu 500 plus. "Załatwione w niecałe 5 minut" - internauci chwalą składanie wniosków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program 500+, czyli jedna z najważniejszych obietnic wyborczych Beaty Szydło, dzisiaj ruszył. Jak był potrzebny najlepiej świadczą kolejki w wielu punktach gdzie można składać wnioski. Przez kilka godzin - jak powiedziała premier Szydło: "mamy ponad 20 tys. wniosków złożonych przez internet".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę na zdjęciach w pierwszej linii po zapomogę na dziecko zgłasza się ortalionowy kwiat narodu, z zakonu rycerzy wpier*olu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba było się starać a nie czekać na łatwiznę Ja mam 3 tysiące na rękę do tego pomoc w końcu jakąś od Państwa.dziękować a nie narzekać!
Ja mam 1350 + 408 zł renty rodzinnej i żadnej pomocy nie dostanę bo zostało mi jedno dziecko. A tak pytam z ciekawości gdzie można tak zarobić to też się  tam zatrudnię .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba było się starać a nie czekać na łatwiznę Ja mam 3 tysiące na rękę do tego pomoc w końcu jakąś od Państwa.dziękować a nie narzekać!
  daj namiary na tak dobrze płatną pracę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zarabiam na rękę około 4000 tys zł. Pracuję w straży granicznej , w roku 2015 ani razu nie wziąłem mniej jak 4000 zł. Było wstąpić w szeregi funkcjonariuszy to byście nie płakali. Praca bardzo ciekawa gdyż można robić wjazdy na kwadrat przemytnikom nieudacznikom co nie płacą podatków i trzeba na nic robić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...