Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

You Can Dance: Siłą ściągneli ze sceny lubliniankę (wideo)

Utworzony przez Jarosław ale nie ten, 10 marca 2011 r. o 18:01 Powrót do artykułu
Za dopłatą bym jej nie chciał, totalna klapa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wstyd - do ubojni z prosiakiem.
balerina przez duże G
Piszcie na którym osiedlu to można spotkać - musze zrobić sobie z tym czymś zdjęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za wieśnara... Ośmieszyła cały Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że tak powiem normalnie kosmiczna idiotka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że tak powiem ... że tak powiem bahahaha ale cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona chciała od nich treściwie, a sama nie była konkretna... 26 lat i takie siano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem kto pisze te artykuły, ale stylistyki należy się nauczyć zanim się zsiądzie do pióra (komputera)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosche ŻALL mi jej xD !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Co za wieśnara... Ośmieszyła cały Lublin
Popieram... ;/ Aż nie mogłam słuchać co ona pierniczy, 26 lat i siano w głowie... WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej mnie rozwalił napis tego ochroniarza "STRAŻ TVN" a ogólnie ta baba jakaś chora jest......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że tak powiem wypier....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Intelektualne dno. Żałosne to co zaprezentowała ta dziewczyna. Zastanawiam się czy ona nie zażyła czegoś wspomagającego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że tak powiem....dziewczyna faktycznie jest z innej planety-nie rozumie co się do niej mówi, ma nonszalancję niczym doda, i że tak powiem co za dno...i to w Lublinie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że na materiale dali napis 5 minut pozniej kilka razy nie znaczy ze sytuacja trwala kilka minut. Zenada caly ten tvn i te ich badziewne programy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko wstyd dla Lubelszczyzny. Pani może pomyliła powołanie ten co pier***i bez sensu to na wiejskiej w wawie siedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emilek napisał:
tylko wstyd dla Lubelszczyzny. Pani może pomyliła powołanie ten co pier***i bez sensu to na wiejskiej w wawie siedzi
10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że dziewczyna nie ma pojęcia o tańcu to nie podlega dyskusji- tym nie mniej nie upoważnia to pedała i pozostałej dwójki z jury do chamskich wypowiedzi!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się nazywa LIPA i KWAS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że arogancko i głupio się zachowywała to jedno... ale od ludzi w takim wieku nie spodziewalam sie uslyszec takich chamskich odzywek. w szczegolnosci od geja. kim on jest ? bo ja go kojarze tylko z tego ze rozglasnia ze jest gejem !? tolerancji zabraklo? ode mnie wymuszaja tolerancje a dziewczyne ktora ma zryty beret traktuja jak smiecia? nie nawidze obludy, zaklamanego tvn, badziewiastych programow ktore robia mlodym ludziom siano z mozgu . precz z homo..!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu tacy lidzie muszą przynosic wstyd Lublinowi. Niektórzy nie mają za grosz honoru i pokory. A co do jury to na początku byli mili ale ile czasu można tolerować takie zachowanie. Wstyd i hańba!! I że tak powiem ŻAL!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...