Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z prokuratury > Już 50 podejrzanych celników

Utworzony przez józek z bagien, 6 marca 2008 r. o 10:47
Na dorochusku jest to samo i dalej sie dzieje i zapewne dziać bedzie przemyt jedzie wczoraj sam na własne oczy widziałem jak celniczka póściła przemyt ...!! !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
józek z bagien napisał:
Na dorochusku jest to samo i dalej sie dzieje i zapewne dziać bedzie przemyt jedzie wczoraj sam na własne oczy widziałem jak celniczka póściła przemyt ...!! !!
Szkoda mi Ciebie, prosty człowieku. Napisz dlaczego uważasz że celniczka "puściła przemyt", hahaha...! Cóżeś zobaczył?... Większość moich kolegów (razem ze mną) właśnie przez takich bubków może zostać zatrzymanych za takie deb***ne pomówienia. Widziałeś? To trzeba było dzwonić na policję, albo chociaż ruszyć dupsko i pójść do kierownika zmiany. Nie poszedłeś, tak? Pewnie dlatego, że się bałeś że ci papierosy powypadają z nogawek. I pozwolę sobie tutaj napisać, że wolę sprawdzić 10 aut ukraińskich niż 5 polskich. Oni mają albo tak pochowane wyroby akcyzowe(chodzi o papierosy), że naprawdę trzeba się naszukać i naszperać, żeby coś znaleźć, albo nic nie mają. Natomiast Polacy wiozą swoje "dobra" podane na dłoni, i mają ból, pretensje i zarzuty, że śmiałem zwrócić uwagę że robią źle, postępując następnie zgodnie z przepisami. Szanuj nas, to my będziemy szanować ciebie. Zapraszamy do Dorohuska. I nie mów że jesteśmy "be", porównaj nas do służb ukraińskich i wyciągnij wnioski. A jeśli dalej uważasz, że jesteśmy "be", to musisz jeszcze dużo jeździć, i zacząć myśleć. H`asta la vista na pasach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='młody celnik z Dorohuska' date='8.03.2008, 14:14' post='18663'] Szkoda mi Ciebie, prosty człowieku. Napisz dlaczego uważasz że celniczka "puściła przemyt", nie tłumacz tłuczkowi. on nawet słowo pósciła pisał z błędem.Pewnie jest niedouczony a to świadczy ze nie jest mądry. Najłatwiej wszystko oskarżyć, bo włąśnie taki deb***ek wróci ze spowiedzi i klawiaturę męczy i oskarża bliźniego, czyż tak kleszka mu kazał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody celnik z Dorohuska napisał:
Szkoda mi Ciebie, prosty człowieku. Napisz dlaczego uważasz że celniczka "puściła przemyt",
sory, żle się poprzedni wpis zrobił. Młodszy celnik ,nie tłumacz tłuczkowi. On nawet słowo pósciła pisał z błędem. Pewnie jest niedouczony a to świadczy ze nie jest mądry. Najłatwiej wszystko oskarżyć, bo włąśnie taki deb***ek wróci ze spowiedzi i klawiaturę męczy i oskarża bliźniego, czyż tak kleszka mu kazał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...