Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zlot gamoni .... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYSZCZEPIONKOWCY ???? ... ooooo, język szczucia i segregacji? A może normalni wolni ludzie, chcący samodzielnie podejmować decyzje - zgonie z prawami w Konsytucji RP ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Satoshi Ōmura - noblista, wg mainsteamu w PL , kolejny płaskoziemca - Nobel z medycyny w 2015 za odkrycie iwermektyny. Aktualnie prowadzi z sukcesami badania nad zastosowani em jej w leczeniu COVID-19. Co na to professures Tomasiewicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W tej chwili większość naszych ciężkich przypadków jest zaszczepiona” – powiedział Jerris w Channel 13 News. „Mieli co najmniej 3 dawki. Od 70 do 80% poważnych przypadków jest zaszczepionych. Tak więc szczepionka nie ma znaczenia w przypadku ciężkiej choroby" ---- i kto miał rację wolni ludzie, czy sprzedajne ladacznice na łańcuszko szit farm i szpritfizerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konowały z plandemicznego Titnica ratują swoje milionowe zarobki - Liczba skierowń na testy po roku wzrosła o 340% ! , natomiast liczba zgonów spadła z 84 do 69....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz więcej ludzi wykorzystuje umiejętność czytania. Zaszczepieni natomiast nawet nie czytają ulotki szczepionki tylko polegają na zdaniu innych. Wiecie może, że w dalszym ciągu w ulotce jest napisane: (Comirnaty_-_charakterystyka_produktu_leczniczego_-_młodzież_i_dorośli_(09122021).pdf) "Okres utrzymywania się ochrony zapewnianej przez szczepionkę jest nieznany, ponieważ jest to nadal ustalane w badaniach klinicznych będących w toku." dostajesz paszport covidowy kiedyś na rok teraz na krócej chyba 9miesięcy, a producent nie podaje ile utrzymuje się ochrona. Mówi się o 2-3miesiącach - ale producent tego nie potwierdza w ulotce. Więc skąd rok dla paszportu covidowego? z sufitu? Szczepieni za to szkolą się z obrażania typu foliarz, płaskoziemiec, kołtun, gamoń. brawo ! tym ludzi nie wystraszycie tylko ich rozbawiacie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... idiota i barbarzyńca - Paul Koh --- Żąda zakładania masek przez 2 letnie dzieci, aby wykształcić w nich nawyk chodzenia w maskach w późniejszym wieku. Mają być wytrenowane do posłuszeństwa. RODZICE - NIE ZGADZAJCIE SIĘ NA TEN TERROR !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpryc przodującym Izraelu, po rekordzie zakażeń, właśnie padł rekord zgonów.... TAK TAK WIEM.....SZCZEPIENIA ,WG RADY MEDYCZNEJ PRZY KPRM, SĄ SKUTECZNE :) Tylko "skuteczność" ich kumu służy? Globalistom czy biorcom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"cowid" przetestował naszych naukowców: na idiotów wyszło bardzo wielu z nich, z prof. Horbanem na czele. Powstaje pytanie czy nie trzeba by stworzyć tytuł Naukowy Hochsztapler Roku, że by upamiętnić te wyczyny. Jakie są wasze typy ? Na 100% goście z rady "ekspertów".... kto jeszcze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maj 2021 skuteczność szczepionki 95% - czerwiec 2021 skuteczność szczepionki 70% - lipiec 2021 skuteczność szczepionki 50% - sierpień 2021 szczepionka nie chroni ale zmniejsza zakażenia - wrzesień 2021 nie zmniejsza zakażenia ale chroni od ciężkich przypadków - październik 2021 nie chroni od ciężkich przypadków ale zapobiega reanimacji - listopad 2021 nie zapobiega reanimacji ale się nie umiera - grudzień 2021 możesz umrzeć ale idziesz od razu do raju - styczeń 2022 jeszcze nie wymyślono oficjalnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
profesorski HIT!!!    „W ciągu kilku tygodni do szpitali może trafić nawet 1 000 000  osób zakażonych COVIDem” -  Naukowy Hochsztapler Roku ????   Dlatego 8 tygodni później będzie rekomendował zniesienie kwarantanny.... LUDZIE!!!!  OBUDŹCIE SIĘ!!! Oszuści W KITLACH zabierają nam wolność, zdrowie i biznesy !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak napisał w sms dziad Horban do red. Pospieszalskiego : "Trudno się dyskutuje z płaskoziemcami (choć mają rację)"...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zwrócić uwagę na pewien szczegół, rękę kobiety-drugiej od lewej, można obejrzeć w powiększeniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POdobno słynny na cały świat wynalazca nieistniejących stref wolnych od czegośtam, Bartosz Strasznewski maczał w tym palce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.