Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabił matkę z dzieckiem. Mieszkańcy Gryfic chcą jego głowy

Utworzony przez piotrrek, 17 października 2010 r. o 12:34
Ponoć nie po chrześcijańsku tak śmierć za śmierć, ale normalne, że tego chcą ludzie, bo w końcu jesteśmy ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co wielodzietne, czy warto mieć rodzeństwo, wolę być jedynaczką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ty jedynaczko po pier do lo na jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON WROCI DO WIEZIENIA JAK DO DOMU , JEDZENIE KIMA CIEPELKO , ZYCIE KRYMINALEM , GRA W PLAYA , PING-PONG , SPACERY , TV A NASZ S...WIALY RZAD CO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedynaczko a nie wolałabyś być mądrą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stukpuk napisał:
jedynaczko a nie wolałabyś być mądrą
a ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku***a to bym tak zterrowała ze to normalnie jak w tym filmie piła 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jedno rozwiązanie na takich, kosztuje około 1 zł -- tj. nabój do pistoletu jak nie ma chętnych jestem pierwszy w kolejce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...