Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagrodzili ich betonowym płotem. Wojna brata z siostrą trwa od ponad roku [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 stycznia 2018 r. o 09:08 Powrót do artykułu
Typowe polskie cebulactwo..każdy widzi tylko czubek swojego nosa i każdy jest najmądrzejszy..nawet w rodzinach się ludzie nie mogą po ludzku zachowywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efekt wydawanych na ładne oczy zezwoleń na budowę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary piernik i nic więcej ostatnie zdanie wszystko wyjaśnia kto jest chwastem na tej miedzy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta jak oni wymieniają znak pokoju ,będąc w kościele i jak oni przyjmą księdza po kolędzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać za mało roboty mają że tylko żyją nienawiścią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kargule i Pawlaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też tak miałam z sąsiadami. Dopóki mój mąż były sam myśleli, że wszystko im odda, jak się ożenił to zwrot w drugą stronę, nienawiść aż kipiała, dziś cieszę się, że nie dałam się w to wciągnąć, chociaż wyzwiska leciały równo, idę mnie też, ale zajęłam sięzajęła i nie zwracałem uwagi. Jaki efekt? Sąsiedzi pozagryzali się sami między sobą, a ja mam spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto im dał zezwolenia na budowę?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie często sakramęty przyjmują i do Częstej chowy reguralnie molić się jeżdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowem "kochają się" jak to w rodzinie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w niedzielę obowiązkowo do kościółka . faryzeusze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...