Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zajeb... wyprzedaż" - PiS chce zakazać wulgaryzmów w reklamach

Utworzony przez Gość, 12 sierpnia 2009 r. o 16:38
" Prawo i Sprawiedliwość chce wulgarnych słów w reklamach ". O co tu qrwa chodzi???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS powinno być organizacja zakazaną .............. Tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZajePISty artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSmaki* zauważyły wulgarne reklamy? Czy to nie przesada, bo ta z fotki może być jeszcze batdziej wulagrna - np. "ZAJEBISTA WYP....rzedaż" Przecież to nic nowego, co tez pozwoli sobie zauażć KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY proponując umieszczenie na wszechwaldnej lubelskiej, a raczej wszechmogącej lubelskiej aktualnej relkamy; wKULwieni 100denci`. ] [b] Dla wszystkich zaś Bezrobotnych oczekujących zapowiadanego cudu można zaserwowac równie firmowa reklamkę: ] [b] "NA CO MI JESCZE PiS da?". [b] ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM.[/b ](PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)/ (*) - PiSmaki - Dziennikarze. ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja słuszna. Reklamodawcy przeginają. A młodzież się uczy.... a potem dziwią się, że wśród przedszkolaków słyszymy mamo w sklepie jest "zajebista wyprzedaż"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pog Anka napisał:
(...)
Ludzie, czy wy nie możecie pisać NORMALNĄ czcionką, tylko tymi bukwami na 1/2 ekranu??? Nic to nie da, a czytać ciężko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem za tym, zeby wszystkich PiS-iaków spalic i zakopac dwa metry pod ziemia, zeby nie wykielkowali. plaga ich jest wszedzie. won z kraju jednojajkowe gady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle Żukowski, niech sie Pan wreszvcie weźmie do prawdziwej roboty. Niech Pan nie szuka tematów zastępczych. W mieście i powiecie, w których Pan mieszka są o wiele ważniejsze problemy do rozwiązania. Pan natomiast zajmuje się trzeciorzednym tematem, czyli jak zwykle niczym. Proszę wziąć się do roboty, a nie tylko uśmiechać się do każdego potencjalnego wyborcy i pokazywać się na różnego rodzaju imprezach. Ma Pan jeszcze czas by coś dobrego zrobić, bo do tej pory nie zrobił Pan niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor komentarza wyraźnie nie lubi Posła Żukowskiego. Ma do tego prawo, ale opinia jest niesprawiedliwa. Poseł Żukowski jest aktywnym posłem. Warto zobaczyć na stronach sejmowych. Jego kolego z Tomaszowa daleko z tyły. Dla zamojszczyzny robi wiele. Może robi błąd nie biegnąc do prasy jak jego koledzy. Np. mój sąsiad powiedział, że dostali dzięki posłowi autobus. Wiem, że pomaga wielu ludziom. A że jest przy okazji sympatycznym i miłym człowiekiem. Pozdrawiam mieszkańców Tomaszowa Lubeslkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że sie ktoś wziął za te reklamy. Dziękuje Panu Posłowi i niech sie Pan nie przejmuje tymi komentarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna tomaszowianka napisał:
Autor komentarza wyraźnie nie lubi Posła Żukowskiego. Ma do tego prawo, ale opinia jest niesprawiedliwa. Poseł Żukowski jest aktywnym posłem. Warto zobaczyć na stronach sejmowych. Jego kolego z Tomaszowa daleko z tyły. Dla zamojszczyzny robi wiele. Może robi błąd nie biegnąc do prasy jak jego koledzy. Np. mój sąsiad powiedział, że dostali dzięki posłowi autobus. Wiem, że pomaga wielu ludziom. A że jest przy okazji sympatycznym i miłym człowiekiem. Pozdrawiam mieszkańców Tomaszowa Lubeslkiego.
Pani Anno Tomaszowianko nie jest tutaj najwazniejsze to czy ja lubię Pana Posła Żukowskiego, czy nie. Pozwoli Pani, że pozostanę przy swoim zdaniu. Ten człowiek jest karierowiczem i postępuje tak jak jest mu w danej chwili na rękę. Co zrobił dla Tomaszowa będąc radnym i przewodniczącym rady miasta a później wojewodą lubelskim?. Załatwił autobus? To o wiele za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...