Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakaz handlu wejdzie w życie. Prezydent podpisał ustawę. Kiedy nie zrobimy zakupów?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2018 r. o 15:00 Powrót do artykułu
Nakupi się flaszek i będziemy chlać z sąsiadem od rana. Na zakupy baby nie trzeba zawozić. Super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie więcej czasu na hlalnie. Kacowe w poniedziałek też będzie ? czy kwit od proboszcza wystarczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak matka z dzieckiem w wózku będzie chciała kupić we niedziele i święta wódki na obiad a sklep będzie  zamknięty to awantura w domu i przemoc. Tego pisowcy chcecie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze bo moja to aby goda a pieruna becik cik ty byś polozł do sklepu na zakupy bo pieruna niedziela a Ty ino przed telewizorem. No i tak ona goda a terozki to ino będę chodził do alozja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ilu pracowników straci pracę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli w wolne od handlu niedzielę najwięksi maruderzy nie zdechną z głodu to znaczy że psioczyli na darmo. A kiedyś handlu w niedzielę nie było. W II RP był zakaz handlu tego dnia i Polacy z głodu nie pomarli. A jak się chla w sobotę zamiast zrobić zakupy to nic dziwnego, że w niedzielę zamknięty sklep uwiera. Kaca przecież zaleczyć trzeba a gorzała sama ze sklepu nie przyjdzie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tym jednym podpisem prezydent pozbawił pracy sporą grupę pracowników handlu.Dla pozostałych-przewiduję obniżki uposażeń (brak odpowiedniej ilości godzin).Uważam,że ktoś kto zatrudnia się w handlu,ma świadomość jakie są warunki pracy i inne wymagania. Zastanawiam się,gdzie teraz prezydent będzie robił zakupy.Dotychczas zaopatrzenie robił w Lidlu po niezwykle atrakcyjnych cenach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kasjerem gorszego sortu. Pracuję na orlenie. To nie jest mój prezydent !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasjer z Orlenu to idź do pracy w markecie i skończ pier..lić. Albo lepiej umyj podłogę w sraczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z ustawa o swobodzie dzialalnosci gospodarczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Galerianki stracą 50% doładowań do telefonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem, to z powodu zakazu handlu w niedzielę jeszcze więcej żywnosci będzie wyrzucane do śmietników w poniedziałki. Teraz "zjawisko" wyrzucania żywności "występuje" jedynie po świętach - ludzie nakupią "na zapas" przed świętami, a po świetach okazuje się, że zanadto nakupione i "sru na śmietnik" chleb i inne ciastka & wędliny. Teraz "zjawisko" wyrzucania żywnosci będzie w każdy poniedziałek - bo w sobotę nakupią "na zapas" ponad to, co potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co porównywać z krajami Europy Zachodniej - bo: ani nie ma w Polsce zarobków na poziomie Europy Zachodniej, ani nie potrafimy w Polsce niemarnować żywności. W Europie Zachodniej  wprost mówi się na Polaków, że to marnotrawcy jedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Opat Kiedyś nie było też Internetu.Dzięki temu nie musieliśmy czytać wynaturzeń idioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosc dawno temu bywalem w germanii,szwajcarii gdzie handlu w niedziele w markietach nie bylo,nikt nie narzekal i nikt z glodu nie zwariowal.Na ulicach w niedziele np.w Zurichu pustki poznym popoludniem troche ludzi na spacerach.Zdumiony taka sytuacja zapytalem starszego pana dlaczego pustki w centrum miasta a riposta byla szybka.My jestesmy bogaci i pilnujemy tego czego dorobily sie pokolenia.Natomiast wy biedaki biegacie za wszystkim co mozna kupic i na nic wam nie zostaje.Dobrze,ze niedziele beda bez handlu to troche grosza zostanie na poniedzialek a w niedziele mozna sobie odpoczac o co upominali sie pracownicy najemni w biedronkach czy tescach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kostytucja gwarantuje wolnosc slowa i wyznania Wiec dlaczego mam swietowac w niedziele skoro jestem wyznania innego i u nas swietujemy od piatku po poludniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było dawno temu teraz u Niemca i Holendra w niedzielę otwarte sklepy a rząd gada że pozamykane niech któryś najpierw dobrze się zastanowi zanim coś powie a sprawa wyrzucania żywności to jest każdego indywidualna sprawa i nikt mi nie będzie mówił co ja mam robić ze swoją kiełbasą i chlebem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...