Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamach w Paryżu. Niech Polska uhonoruje Georgesa Wolińskiego

Utworzony przez Jan XXV, 12 stycznia 2015 r. o 15:22
Jeśli rysował paszkwile na naszego papieża Jana Pawła II - to też chcecie go nagradzać za jątrzenie przeciw chrześcijanom i muzułmanom??? Najpierw lżenie innych, opluwanie symboli wiary (ciekawe czy w tym tygodniku tak samo wyszydzano "religię mojżeszową"?), sianie nienawiści - a później zdziwienie, że ktoś nie wytzrymał tego. Moje pytanie jest takie: czy wnioskodawcy nie zamienili swoich głów z pewną częścią ciała znajdującą się poniżej pasa od strony pleców???     Ps. Żeby było jasne: nie popieram w żaden sposób mordów dokonanych we Francji na tych pseudorysownikach.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby Wolinski mial w Chycago na Jackowie  sklep z kielbasa , ktora smakuje w polskim konsulacie, dostalby order na bank, jako zasluzony Polonus ;)
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janie XXV czy uważasz, że  wolność słowa zasługuje na śmierć jeżeli poglądy ci nie pasują? Na marginesie, apel jest zdaje się o odznaczenie państwowe, a nie kościelne. Chyba, że pnśtwo I kościół to u ciebie to samo.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawa, czy ktokolwiek poza mną pamięta, ze Wolinski odwiedził kiedyś Lublin.  Było to w listopadzie 1990 roku. Miał u nas wystawę. W lubelskiej prasie ukazały się wtedy wywiady z nim, pamietam duzy transparent,reklamujący to wydarzenie, który wisiał nad ul. Kołłątaja.  Gdzie  mogła być ta wystawa? Może w ówczesnym LDK? Nie pamiętam.Wystawa Wolinskiego była dozwolona od 18 lat, ze wzgledu na sporo erotyki w jego rysunkach.Mi wówczas jeszcze trochę zabrakło, wiec się nie wybrałam. Natomiast co do meritum, tozapewne bedziesz rozczarowany, jeśli  napiszę, że ten brukowiec opluwał jednakowo wszystkie religie, judaizm również, chociaż akurat rysunki Wolinskiego najbardziej chamskie nie były (facet nie był złym rysownikiem, jego prace są dobre technicznie, wiele jest autentycznie  zabawnych). Jest to przyczyną, dla którego budzi mój sprzeciw wynoszenie ofiar na piedestały jako symboli wolnosci słowa.  To, co spotkało tych ludzi, jest straszne, ale nie róbmy z chamstwa i prymitywizmu jakiegoś sztandaru. 
Ostatnio edytowany 12 stycznia 2015 r. o 15:46
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że Premier Ewa Kopacz poniosła w Paryżu "sztandar chamstwa i prymitywizmu". Już wiem, po co pojechała.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że Premier Ewa Kopacz poniosła w Paryżu "sztandar chamstwa i prymitywizmu". Już wiem, po co pojechała.
Tak samo zresztą jak w SMOLEŃSKU.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiesz o co mi chodzi. Marsz był wyrazem sprzeciwu wobec zamachów. Dobrze, że się odbył.  Był tez wyrazem solidarności z ofiarami.  Mnie tez jest ich żal,ale nie zmienia to mojej oceny tych rysunków, jak i tego, że kreowanie ich na męczenników wolności słowa jest mocno przesadzone. 
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janie XXV czy uważasz, że  wolność słowa zasługuje na śmierć jeżeli poglądy ci nie pasują? Na marginesie, apel jest zdaje się o odznaczenie państwowe, a nie kościelne. Chyba, że pnśtwo I kościół to u ciebie to samo.
1/ Wolność słowa nie może godzić w wolności innych osób. 2/ Czy państwo (lub jakakolwiek inna instytucja) ma popierać zaprzaństwo?   Napisałem wyraźnie, że nie popieram tych mordów na pseudorysownikach. Powiem więcej: tym, którzy ucinają głowy chrześcijan (np. w Syrii - filmik był dostępny w internecie) powinno się tak samo urzynać łby i wysłać nagranie do do tv Al Jazeera, żeby do nich dotarło. Natomiast nie można plugawić uczuć (i odczuć) 90 proc. normalnych muzułmanów, którzy chcą normalnie żyć w Europie czy gdziekolwiek na świecie. Takie postępowanie  poszerza tym samym grono zwolenników ekstremistów i terrorystów różnego autoramentu. Czy nie widzisz drugiej strony medalu. Nienawiść wzrasta na podłożu pokrzywdzenia (upodlenia) oraz m.in. szargania tego co święte dla danej grupy narodowościowej...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folkatka, w ramach tych niezbornych wynurzeń, może pokażesz nam jeszcze jakieś swoje... wiersze do analizy
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że gest z Polski Wolińskiemu się należy. No, ale to wymaga charakteru.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaśpiewajmy Georgesowi Wolinskiemu "Marysliankę" Allons enfants de la Patrie, Le jour de gloire est arrivé. Contre nous de la tyrannie L'étendard sanglant est levé, L'étendard sanglant est levé ! Entendez-vous dans les campagnes Mugir ces féroces soldats ? Ils viennent jusque dans nos bras Égorger vos fils, vos compagnes. Refrain: Aux armes, citoyens, Formez vos bataillons ! Marchons ! Marchons ! Qu'un sang impur Abreuve nos sillons. Que veut cette horde d'esclaves, De traîtres, de rois conjurés ? Pour qui ces ignobles entraves, Ces fers de`s longtemps préparés, Ces fers de`s longtemps préparés ? Français, pour nous, ah quel outrage Quel transport il doit exciter ! C'est nous qu'on ose méditer De rendre à l'antique esclavage. Refrain: Aux armes... Quoi ! Des cohortes étrange`res Feraient la loi dans nos foyers ! Quoi ! Ces phalanges mercenaires Terrasseraient nos fiers guerriers, Terrasseraient nos fiers guerriers ? Grand Dieu ! Par des mains enchaînées Nos fronts, sous le joug, se ploieraient. De vils despotes deviendraient Les maîtres de nos destinées. Refrain: Aux armes... Tremblez, tyrans, et vous, perfides, L'opprobe de tous les partis. Tremblez, vos projets parricides Vont enfin recevoir leurs prix ! Vont enfin recevoir leurs prix ! Tout est soldat pour vous combattre. S'ils tombent, nos jeunes héros, La terre en produit de nouveaux Contre vous, tous prêts à se battre. Refrain: Aux armes... Français, en guerriers magnanimes Portez ou retenez vos coups. Épargnez ces tristes victimes À regrets s'armant contre nous ! À regrets s'armant contre nous ! Mais ces despotes sanguinaires, Mais les complices de Bouillé, Tous ces tigres qui sans pitié Déchirent le sein de leur me`re ! Refrain: Aux armes... Amour sacré de la Patrie Conduis, soutiens nos bras vengeurs. Liberté, Liberté chérie, Combats avec tes défenseurs, Combats avec tes défenseurs. Sous nos drapeaux, que la victoire Accoure à tes mâles accents, Que tes ennemis expirants Voient ton triomphe et notre gloire ! Refrain: Aux armes... (Couplet des enfants) Nous entrerons dans la carrie`re Quand nos aînés n'y seront plus. Nous y trouverons leur poussie`re Et la trace de leur vertus ! Et la trace de leur vertus ! Bien moins jaloux de leur survivre Que de partager leur cercueil, Nous aurons le sublime orgueil De les venger ou de les suivre. Refrain: Aux armes...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIM LUDZIOM NALEŻY SIĘ NAJWYŻSZY SZACUNEK, BO REPREZENTUJA EUROPEJSKIE WARTOŚĆI DEMOKRACJI I WOLNOŚCI W ODRÓZNIENIU OD DOJMUJĄCEGO POLSKIEGO KOŁUTUŃSTWA I  HIPORYZJI.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Folkatka, w ramach tych niezbornych wynurzeń, może pokażesz nam jeszcze jakieś swoje... wiersze do analizy
Pozwolisz, Polonisto, ze sie o coś spytam. Zainteresowało mnie słowo, użyte przez Ciebie, chodzi o "niezborny". Jest ono raczej rzadko spotykane w naszej codziennej mowię. Czy nie jest to rusycyzm? Mam jakies takie odczucia, moze przez analogię z reprezentacją Rosji w piłce kopanej, nazywanej "sborną". A zatem, jeśli moje podejrzenia okażą sie słuszne, to czy Ty, będąc Polonistą, nie powinieneś używać raczej słów polskiego pochodzenia? Jeśli zas chodzi o moje wiersze, to w zyciu nie napisałam ani jednego. Moze to i dobrze, bo ostatnimi tygodniami wszyscy mieliśmy sie okazję przekonać, do czego zdolne są marne poetki. Pozdr.
Ostatnio edytowany 12 stycznia 2015 r. o 18:20
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ogół poziom mysli wiąże się z poziomem wykształcenia. Jeżeli zatem słowo "zborny" czyli: sensowny, wewnętrznie spójny,(w słowniku synonimów jeszcze ponad 50 znaczeń), łatwo dostępne w Słowniku Języka Polskiego i Encyklopedii PWN (jeżeli ktos potrafi się nimi posługiwać) kojarzy się  folkatce  z rosyjskim "sborna" (słowo "zborna" nie istnieje) bo tak jej się słyszy, to - nic tu dodać ani ująć. Pewnie zdanie: "Płynął buk przez Bug"  skojrazałoby jej się - per analogiam - z utopieniem Boga w rzece.   Pisał Mickiewicz: "Taki świat widzi, jaki horyzont tępymi zakreśla oczyma". To jest ten przypadek.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyszna riposta :D Polonisty
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, ja żartowałam, Ty natomiast nie mogłeś sie powstrzymać od wsadzenia mi bardzo wrednej szpili. Odnoszę wrażenie, ze musisz sie dowartościować, wytykając innym braki w wiedzy i wykształceniu. Jesteś bardzo biednym człowiekiem. Szkoda mi Ciebie. Na tym kończę dyskusję. A co do słów...to chce tylko zauważyć, ze języki - polski i rosyjski, są językami słowiańskimi, ze sporą ilością słów brzmiących podobnie, lub wręcz jednakowo, lecz różniących sie znaczeniem. Te dwa słowa mogą mieć jakis wspólny korzeń, np. w sanskrycie, jak chyba wiele słów z rożnych języków indoeuropejskich. Coz, gdybym była mądrzejsza, pewnie mogłabym napisać coś wiecej na ten temat, ale przeciez, jak słusznie zresztą zauważyłeś, wykształcenie mam wyjątkowo marne. Gdzie mi tam do Ciebie, moj przezacny Polonisto. Myśle, ze wreszcie możesz poczuć sie dowartościowany, bo dzięki Tobie uświadomiłam sobie swą intelektualną mizerię ( i absolutnie nie chodzi mi tu o popularną sałatkę z ogórków).
Ostatnio edytowany 12 stycznia 2015 r. o 20:49
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po treści tzw saryty-chamstwo i buractwo. Które z nich ma Polska honorować?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fascynuje mnie zjawisko społecznych moderatorów (SM) stron sieciowych. Pracując za darmo, tracą czas, który mogliby wykorzystać dla siebie w inny sposób. Skoro jednak wybierają sobie role SM, musi być jakiś powód. Myslę, że głebokie zaburzenie obrazu samego siebie, niska samoocena I kompleksy związane z pełnieniem ról społecznych. Po prostu potrzebują - panowania nad innymi, cenzurowania, pouczania, zdejmowania innym postów. I - czerpania z tego poczucia "mocy". Przed laty podbna role odgrywała w PRL - Ochotnicza Rezerwa Milicji Obywatelskiej (ORMO). Tyle, że oni ganiali z realnymi pałami. Chodziło jednak o to samo - zaprowadzanie "porządku". Też za darmoszkę. Tylko dla siebie.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fascynuje mnie zjawisko społecznych moderatorów (SM) stron sieciowych. Pracując za darmo, tracą czas, który mogliby wykorzystać dla siebie w inny sposób. Skoro jednak wybierają sobie role SM, musi być jakiś powód. Myslę, że głebokie zaburzenie obrazu samego siebie, niska samoocena I kompleksy związane z pełnieniem ról społecznych. Po prostu potrzebują - panowania nad innymi, cenzurowania, pouczania, zdejmowania innym postów. I - czerpania z tego poczucia "mocy". Przed laty podbna role odgrywała w PRL - Ochotnicza Rezerwa Milicji Obywatelskiej (ORMO). Tyle, że oni ganiali z realnymi pałami. Chodziło jednak o to samo - zaprowadzanie "porządku". Też za darmoszkę. Tylko dla siebie.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fascynuje mnie zjawisko społecznych moderatorów (SM) stron sieciowych. Pracując za darmo, tracą czas, który mogliby wykorzystać dla siebie w inny sposób. Skoro jednak wybierają sobie role SM, musi być jakiś powód. Myslę, że głebokie zaburzenie obrazu samego siebie, niska samoocena I kompleksy związane z pełnieniem ról społecznych. Po prostu potrzebują - panowania nad innymi, cenzurowania, pouczania, zdejmowania innym postów. I - czerpania z tego poczucia "mocy".Przed laty podbna role odgrywała w PRL - Ochotnicza Rezerwa Milicji Obywatelskiej (ORMO). Tyle, że oni ganiali z realnymi pałami. Chodziło jednak o to samo - zaprowadzanie "porządku". Też za darmoszkę. Tylko dla siebie.
Dziękuje, Natalio. Tak wlasnie jest.
Ostatnio edytowany 12 stycznia 2015 r. o 22:37
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.