Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość: 22 razy zdawała egzamin na prawo jazdy

Utworzony przez Gość, 25 sierpnia 2010 o 12:38
Nie daj Boże spotkać takiego kierowcy jak ta baba gdzieś na trasie. Strach się bać. Przecież to już nie idiotyzm ale tragedia dla innych użytkownikow dróg publicznych. Jeżeli ktoś zdaje tyle razy egzamin to na pewno nie potrafi jeździć i będzie stanowić zagrożenie jako kierowca.
0
Każdy szuka zarobku więc za każde g... obleją. Ciekawe czy doswiadczony kierowca zaparkuje idealnie pod kątem prostym na parkingu pod hipermarketem, nie wieżdżając na linię. Może niech taki egzaminator sie pochwali jak to on perfekcyjnie parkuje. Podziw dla tej Pani, która do oporu zdawała.
0
Gość napisał:
Nie daj Boże spotkać takiego kierowcy jak ta baba gdzieś na trasie. Strach się bać. Przecież to już nie idiotyzm ale tragedia dla innych użytkownikow dróg publicznych. Jeżeli ktoś zdaje tyle razy egzamin to na pewno nie potrafi jeździć i będzie stanowić zagrożenie jako kierowca.
Zakładam się że ta Pani lepiej jeździ od Ciebie....
0
AM napisał:
Zakładam się że ta Pani lepiej jeździ od Ciebie....
A ja zakładam, ze osoba która 22 x zdaje egazmin nie potrafi w ogóle jeździć i za jakiś czas te prawko straci. Prawda jest taka, że kursanci winią egzaminatorów a sami popełniają podstawowe błędy na egzaminie.
0
To dziwne, że każdy kto nie zdał egzaminu lub podchodził do niego kilka razy ma pretensje do egzaminatora a nie siebie że jeździć nie potrafi. Jakoś ludzie zdają za pierwszym czy drugim podejściem i nie robią afery bo nauczyli się jeździć a nie tak jak ta pani, śmiechu warte, łajza a nie kierowca. Przecież to wstyd zdawać tyle razy i zdać pewnie już z litości za dwudziestym drugim razem. Z tej pani już kierowcy nie będzie.
0
nie mam się czym chwalić, ale zdałam egzamin za 12stym razem..mam dopiero 20 lat, i cieszę się że dopiero teraz zdałam, gdy nauczyłam się jeździć, a nie jak miałam 18 lat i zdałabym za drugim czy trzecim. Nie wierzę 18stkom na drogach, które zdały bo miały krótką spódnicę ( a znam takie).. pani z Zamościa współczuję, zwłaszcza, że już pierwszej młodości nie jest, pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie jeździła na trasy za bardzo
0
A może jej się spodobał egzaminator? Ja zdałam za 3-im razem i za każdym razem trafiałam na tego samego egzaminatora, traf... Ale nie był przystojny...
0
Dobra dobra, nikt mi nie powie, że osoba która zdawała 22 razy egzamin potrafi jeździć samochodem a egzaminatorzy oblewali ją bo chcieli zarobić. Ot baba nie umiała prowadzić auta i tyle.
0
Będąc na kursie jeździłam razem z kobietą która w przeddzień swojego 7 podejścia do egzaminu myliła kierunki i włączała prawy do skrętu w lewo itp. Ona również miała żal do egzaminatorów a mogę się założyć po tym co widziałam, ze na egzaminie było to samo i oblewano ją słusznie. Tak to jest jak się siebie nie widzi a zresztą co potrafi taki świeżo upieczony kierowca? Prawie nic. Egzamin można zdać ale trzeba się naprawdę przyłożyć i skupić na jeździe.
0
Moi drodzy. Jeśli nie zdawaliście na kat. 5 w ostatnich 5 latach tudzież macie nerwy ze stali i zdaliście za 1 razem, to niestety, ale nie wiecie za jakie bzdury egzaminatorzy potrafią oblewać. Na egzaminie nerwy to norma i egzaminatorzy to wykorzystują. Mówię tu o przypadkach normalnych, a nie Pani z powyższego posta, bo ot inna kategoria. Obecna nauka jazdy przygotowuje do zdania egzaminu, nie do jazdy po Polsce i tak naprawdę szczęśliwiec, który zda musi uczyć się jazdy od nowa, na normalnych zasadach.
0
6 napisał:
Obecna nauka jazdy przygotowuje do zdania egzaminu, nie do jazdy po Polsce i tak naprawdę szczęśliwiec, który zda musi uczyć się jazdy od nowa, na normalnych zasadach.
Ok. ale czym wytłumaczyć 22- krotne podchodzenie do egzaminu jak nie kompletnym brakiem umiejętności prowadzenia auta. Podobnie jak w przypadku pani która myliła kierunki, co jest poważnym błędem i może skończyć się źle podczas normalnej jazdy po mieście. Oczywiscie że sam kurs przygotowuje do egzaminu co podkreślają nawet sami instruktorzy, że uczą tak żeby kursant egzamin zdał a później sam musi się nauczyć jeździć tak jak reszta. Chociażby wyprzedzanie rowerzysty na podwójnej ciągłej lub przed przejściem, niedopuszczalne na egzaminie a zupełnie olewane przez kierowców z iluś tam letnim stażem. Jednak prawda jest taka że większość oblewa egzamin na własne życzenie i dobrze jak wyciągają wnioski a źle jak zrzucają winę na egzaminatora.
0
A mnie najbardziej przeraża to, że jako jeden z częstszych błędów to nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.....ludzie przecież za takie coś to powinien być zakaz podchodzenia do egzaminu przez kilka lat. Jak ktoś nie zna podstawowych dwóch znaków dt pierwszeństwa no to gratuluję. Strach na ulicę wychodzić. Apeluję również do wszystkich egzaminatorów, żeby oblewali za niedynamiczną jazdę. Jedzie się potem za takim delikwentem 20km/h, bo przecież "tak bezpieczniej". Nie dajmy się zwariować, nikt po 30 godzinnym kursie nie umie jeździć perfekcyjnie, ale są rzeczy które umiec trzeba i nie ma przeproś. A potem wszyscy się dziwią, że tyle wypadków na drogach.
0
gość napisał:
A mnie najbardziej przeraża to, że jako jeden z częstszych błędów to nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.....ludzie przecież za takie coś to powinien być zakaz podchodzenia do egzaminu przez kilka lat. Jak ktoś nie zna podstawowych dwóch znaków dt pierwszeństwa no to gratuluję. Strach na ulicę wychodzić. Apeluję również do wszystkich egzaminatorów, żeby oblewali za niedynamiczną jazdę. Jedzie się potem za takim delikwentem 20km/h, bo przecież "tak bezpieczniej". Nie dajmy się zwariować, nikt po 30 godzinnym kursie nie umie jeździć perfekcyjnie, ale są rzeczy które umiec trzeba i nie ma przeproś. A potem wszyscy się dziwią, że tyle wypadków na drogach.
Po co? Przecież nie musisz się wlec za takim, wystarczy wyprzedzić. Odnośnie wymuszania pierwszeństwa to najczęściej robią to osoby z długoletnim stażem za kierownicą, bo im wolno, zwłaszcza jak zobaczą kobietę za kółkiem lub naukę jazdy.
0
kaśkaB napisał:
Każdy szuka zarobku więc za każde g... obleją. Ciekawe czy doswiadczony kierowca zaparkuje idealnie pod kątem prostym na parkingu pod hipermarketem, nie wieżdżając na linię. Może niech taki egzaminator sie pochwali jak to on perfekcyjnie parkuje. Podziw dla tej Pani, która do oporu zdawała.
Codziennie widząc auta zaparkowane przez "doświadczonych" kierowców zastanawiam się kto im dał prawo jazdy i czy czasem nie powinni ubiegać się o nie po raz kolejny
0
kaśkaB napisał:
Każdy szuka zarobku więc za każde g... obleją. Ciekawe czy doswiadczony kierowca zaparkuje idealnie pod kątem prostym na parkingu pod hipermarketem, nie wieżdżając na linię. Może niech taki egzaminator sie pochwali jak to on perfekcyjnie parkuje. Podziw dla tej Pani, która do oporu zdawała. [/quote] Z tym się zgodzę, znam wiele przypadków, w których egzaminator oblał osobę choć nie było ku temu podstaw.
Gość napisał:
To dziwne, że każdy kto nie zdał egzaminu lub podchodził do niego kilka razy ma pretensje do egzaminatora a nie siebie że jeździć nie potrafi. Jakoś ludzie zdają za pierwszym czy drugim podejściem i nie robią afery bo nauczyli się jeździć a nie tak jak ta pani, śmiechu warte, łajza a nie kierowca. Przecież to wstyd zdawać tyle razy i zdać pewnie już z litości za dwudziestym drugim razem. Z tej pani już kierowcy nie będzie. [/quote] Co do tej Pani - jest w tym trochę prawdy. Osobiście nie wierzę, aby nie było jej winy w tym, że nie zdawała tyle razy. Jednak - osoby, które zdały za 1, 2 razem nieraz nie radzą sobie na drodze. Moja koleżanka, zdała egzamin za 1 razem, a puścić ją na drogę publiczną to strach o życie innych osób. Sama twierdzi, że nie potrafi jeździć a zdała bo egzaminator był miły.
6 napisał:
Moi drodzy. Jeśli nie zdawaliście na kat. 5 w ostatnich 5 latach tudzież macie nerwy ze stali i zdaliście za 1 razem, to niestety, ale nie wiecie za jakie bzdury egzaminatorzy potrafią oblewać. Na egzaminie nerwy to norma i egzaminatorzy to wykorzystują. Mówię tu o przypadkach normalnych, a nie Pani z powyższego posta, bo ot inna kategoria. Obecna nauka jazdy przygotowuje do zdania egzaminu, nie do jazdy po Polsce i tak naprawdę szczęśliwiec, który zda musi uczyć się jazdy od nowa, na normalnych zasadach.
Zgadzam się w 100% [quote name='Gość' date='25 sierpień 2010 - 14:48 ' timestamp='1282740490' post='336454'] Ok. ale czym wytłumaczyć 22- krotne podchodzenie do egzaminu jak nie kompletnym brakiem umiejętności prowadzenia auta. Podobnie jak w przypadku pani która myliła kierunki, co jest poważnym błędem i może skończyć się źle podczas normalnej jazdy po mieście. Oczywiscie że sam kurs przygotowuje do egzaminu co podkreślają nawet sami instruktorzy, że uczą tak żeby kursant egzamin zdał a później sam musi się nauczyć jeździć tak jak reszta. Chociażby wyprzedzanie rowerzysty na podwójnej ciągłej lub przed przejściem, niedopuszczalne na egzaminie a zupełnie olewane przez kierowców z iluś tam letnim stażem. Jednak prawda jest taka że większość oblewa egzamin na własne życzenie i dobrze jak wyciągają wnioski a źle jak zrzucają winę na egzaminatora.
Winą należy obarczyć system szkolenia, ja robiłem kurs w pewnej znanej szkole z al. Racławickich i uważam, że jest to bardzo gówniany ośrodek, który mnie w ogóle nie przygotował do egzaminu. [quote name='RaPi' date='25 sierpień 2010 - 15:29 ' timestamp='1282742972' post='336481'] Codziennie widząc auta zaparkowane przez "doświadczonych" kierowców zastanawiam się kto im dał prawo jazdy i czy czasem nie powinni ubiegać się o nie po raz kolejny
Parkowanie to jedno a jazda to drugie. Osobiście często robię zdjęcia idiotów parkujących przed moim blokiem, bo można tam zobaczyć wszystko - od zajmowania 2 miejsc przez jedną babę do zaparkowania skośnie na parkingu prostopadłym. Ciekawe widoki
0
Gość napisał:
Winą należy obarczyć system szkolenia, ja robiłem kurs w pewnej znanej szkole z al. Racławickich i uważam, że jest to bardzo gówniany ośrodek, który mnie w ogóle nie przygotował do egzaminu.
Jasne, szukajmy winy we wszystkich - instruktorach, egzaminatorach, ośrodkach nauki jazdy tylko nie w sobie. Tymczasem większość tych malkontentów po prostu nie potrafi jeździć i to nie dlatego ze instruktor był zły ale dlatego że są idiotami a jazda autem to dla nich zbyt duże wyzwanie. Tacy ludzie nawet w najlepszym ośrodku z najlepszymi instruktorami nie nauczyliby się prowadzić samochodu. A później widzi się jak taka ofiara jeździ i człowieka szlag trafia i myśli jakim cudem w końcu zdała ten egzamin.
0
Ale zdolna bestia. Oj ja też miałabym kłopoty...
0
Egzaminatorzy w zamościu rzeczywiście oblewają za byle G... Zdawałam egzamin w zimie jak zamość był zawalony śniegiem i nie było gdzie zaparkować, egzaminator kazał mi zaparkowac w zaspie siegającej ponad zderzak samochodu, odmówiłam. powiedział mi że jak tam nie zaparkuję to mnie obleje za nie wykonanie polecenia, to mu powiedzialam ze samochód sie zawiesi a egzaminator do mnie ze mam zaparkowac we wskazanym miejscu. wiec zawrocilam w najblizszym dozwolonym miejscu i zaparkowalam... połową samochodu na zaśnieżonym parkingu a druga polowa została na jezdni... samochód się zawiesił tak jak przewidywałam. egzaminator podziekował mi za egzamin z wynikiem negaztywnym , przesiedlismy się i on sam nie mógłn wyjechać tak auto sie zawiesiło ze musiał nas wyciągać drugi samochód. więc robisz małe błędy i cię oblewają a jak błedu nie robisz zadnego to oni sami znajdą sposób żeby cię oblać!!! Tak się zdaje prawko w jeb... zamościu, A ta pani co zdała za 22 razem... czy umie jeżdzić doskonale czy nie to mogę się założyć że gdyby nie egzaminatorzy i ich humory to zdałaby niech nawet za 10 razem i bylo by ok. Może i robiła błędy ale egzaminatorzy też nie sa bez winy!!!
0
Ja też uważam, że osoba, która tyle razy zdawała, nie będzie raczej dobrym kierowcą. Tak naprawdę za każdym razem podchodziła w stylu ,,może się uda". No i fartnęło się za tym 22 razem.
0
dla mnie w tym wordzie w zamosciu jest najgorsze czekanie na ten egzamin siedzi sie tam dwie trzy godziny i ma sie ochote wybuchnac i krzyczec pozniej podchodzisz taki do egzaminu i d*** bo juz sie nie mozesz skoncentrowac z tego wszystkiego
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.