Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zarobki w Polskich miastach. Gdzie można dostać najwięcej, a gdzie najmniej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 sierpnia 2017 r. o 18:50 Powrót do artykułu
Leclerc - 2000 zł brutto nawet dla pracowników z 20 letnim stażem pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Jak wypada Lubelskie ? Lublin - 4 169,46 zł " .... kto tyle zarabia brutto miesięcznie .... łapka w górę. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inżynier elektryk z 15 letnim stażem 2600zl brutto w prywatnej spółce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnia krajowa jak yeti. Każdy słyszał ale nikt nie widział. Szczególnie w Lubelskiem. Co ciekawe jako pracownik w mieście Lublin do średniej brutto brakuje mi połowę. Ale to norma w Polsce D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zarabiam 5200 brutto żona 4000 więc nie narzekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły pracownik magazynu średnio co miesiąc ok 4500 brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda to tak, że 70% mieszkańców lubelskiego zarabia 2000 brutto, 10% mniej więcej drugie tyle, a 20% od 8000 w górę. Przy czym owe 20% należy do pracowników nieproduktywnych: prawników różnych maści, urzędników, prezesów, kierowników, związkowców itd itp. To tak w przybliżeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie inżynierze czas na zmianę pracy po 15tu latach 2,6 tyś/mcznie ??? eeeeee Gdzie tak płacą ??? niech Pan się trochę ceni...przeciętny elektromonter w przedsiębiorstwie instalatorskim 3,4 do 4tyś w zależności od zakresu robót...  - 5,5 tyś m-cznie inżynier energetyk po 16 latach pracy w różnych firmach. Powodzenia w szukaniu i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście urzedasom z gusu nie chce sie policzyc przedsiębiorstw poniżej 9 osób, bo zaniżyły by stawki zagranicznych korpo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budżetówka, 38 lat pracy 2900 brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaaaaa i znajdź w Lublinie pracę hehe śmiechu warte, i tu jeszcze z taką stawką trele morele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze to głupoty, bo tyle nie płacą w lubelskim, chyba, że przy korycie, po drugie to są płace brutto, a ja jak zyję 70 lat to nigdy w życiu nie słyszałem abym podatkiem mógł opłacić mieszkanie, kupić zywność. 4 tys. brutto, to netto ok. 2,8 tys. - 3 tys. netto. Także po  ok. 40 latach pracy 2,8-3 tys. to wcale nie luksus. To tyle teraz ci co narobią dzieci za darmo dostają, albo nawet więcej, bo czym więcej dzieci to nawet za dar,mo mieszkania dają i nie trzeba brać kredytu na 30-40 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie osmieszajcie się z tymi wynagrodzeniami. Moja żona zarabia najniższa krajowa ,daleko jej do tej średniej. Skąd Wy macie takie dane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sposób zapisu kwot w tym artykule...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki Misiewicz ile zbiera? Sam jeden ściągnie do średniej kilkanaście takich jak Twoja żona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD WEJSCIA DO UNII W LUBELSKIM RZADZI SLD-PSL-PO... OD ZAWSZE LUBELSKIE JEST NAJBIEDNIEJSZE W CALEJ UNII... KOGO QZWA WYBRALISCIE W TYCH SAMORZADACH??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJWIECEJ ZARABIAJA URZEDNICY W URZEDIE MARSZALKOWSKIM - PROSZE SPRAWDZIC... FINANSE, KSIEGOWOSC, DORADZTWO, ZARZAD... DYSREKTORZY... TYLKO TRZEBA MIEC ODPOWIEDNIA LEGITYMACJE Z KONICZYNKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie osmieszajcie się z tymi wynagrodzeniami. Moja żona zarabia najniższa krajowa ,daleko jej do tej średniej. Skąd Wy macie takie dane.
 a ty co, lezysz i czekasz aż zona przyniesie do domu pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
NAJWIECEJ ZARABIAJA URZEDNICY W URZEDIE MARSZALKOWSKIM - PROSZE SPRAWDZIC... FINANSE, KSIEGOWOSC, DORADZTWO, ZARZAD... DYSREKTORZY... TYLKO TRZEBA MIEC ODPOWIEDNIA LEGITYMACJE Z KONICZYNKA
jak wyliczasz zarząd - dyrektorzy, to kuźwa nie pisz baranie urzednicy, bo urzednicy to zarabiają jalmużnę tak jak wszędzie, pisz konkretnie dyrektor, prezes, poseł, itp. osoby przy korycie, a urzednicy to przez nich są traktowani jak barany pracujący za jalmużnę i cieszacy się, że mają na chleb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehh napisałem ze jako zwykły magazynier wiecej zarabiam niz ta srednia  nikt mi nie wierzy, hurtownia zajmująca sie eksportem spożywki od roku nie zarobiłem mniej jak 3k zł na rękę i na konto co fakt to fakt że z roboty prawie nie wychodze ale to inna historia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...