Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zawiadomienia sędziego Tulei wysłane do prokuratury i CBA

Utworzony przez Marta, 14 stycznia 2013 r. o 13:20
To ten sam sędzia, który niewidział nic zdrożnego w przecieku "afery gruntowej" niejakiego mec. Kaczmarka. Cała Polska mogła w TV zobaczyć gościa na 20 piętrze Mariota, na klęczkach przed apartamentem Krauzego, sędzia nie widział... Należało dowalić Kaczorowi, sprytnie wyznaczono na sędziego w procesie koniowała Garlickiego, czy się mylę, tylko pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
To ten sam sędzia, który niewidział nic zdrożnego w przecieku "afery gruntowej" niejakiego mec. Kaczmarka. Cała Polska mogła w TV zobaczyć gościa na 20 piętrze Mariota, na klęczkach przed apartamentem Krauzego, sędzia nie widział... Należało dowalić Kaczorowi, sprytnie wyznaczono na sędziego w procesie koniowała Garlickiego, czy się mylę, tylko pytam...
Tak to jeden z tych co go komuniści mają w kieszeni,no i ci specjaliści z sądu w Gdańsku,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MŁOTEK w rękach obecnej władzy,niebezpiecznie czerwoni się bawią,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
To ten sam sędzia, który niewidział nic zdrożnego w przecieku "afery gruntowej" niejakiego mec. Kaczmarka. Cała Polska mogła w TV zobaczyć gościa na 20 piętrze Mariota, na klęczkach przed apartamentem Krauzego, sędzia nie widział... Należało dowalić Kaczorowi, sprytnie wyznaczono na sędziego w procesie koniowała Garlickiego, czy się mylę, tylko pytam...
Ja też dołączam się do pytania Koleżanki. Również otrzymałam dziś rano e-maila z Centrali by to napisać, ale Koleżanka mnie uprzedziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...