Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdrojewski: Opłata audiowizualna będzie obowiązkowa i powszechna

Utworzony przez pierdzisław, 12 stycznia 2014 r. o 11:32
kolejny twór płemiela żeby wyciągnąć resztki pieniędzy od społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny twór płemiela żeby wyciągnąć resztki pieniędzy od społeczeństwa
  Masz rację niestety.   Płacić będzie każdy za nic dosłownie. Brak jakiegokolwiek ambitnego programu. Płacimy za ogłupiające "seriale", które niczego nie wnoszą, za bezsensowne programy, których nie daje się oglądać, za pensje różnych karierowiczów, za telewizje dla zagranicy, której nikt oglądać nie chce... Gdzie się podziały stare czasy, w których była i tv edukacyjna i dobranocki i ciekawe programy? Dziadostwo wszędzie, a my mamy płacić... Koszmar.   Jedynie Polskie Radio jakoś tam się jeszcze trzyma, ale też coraz bardziej ubogo w nim, bo TV zabiera praktycznie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny złodziejski haracz na utrzymanie  nierobów i ich rodzin  w różnych mediach. Ta banda potrafi tylko nakładać na ludzi podatki . Może by tak pan minister wysilił cały swój spryt i spowodował żeby ludzie  zaczęli w tym kraju zarabiać uczciwe pieniądze ( powiedzmy 2000 euro / mieś. ) które im wystarczą przede wszystkim na utrzymanie rodzin a dopiero w drugiej kolejności zaspakajały potrzeby całej tej  złodziejskiej kamaryli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny podatek, żeby mieli gdzie zatrudniać rodzinę...   Tuski i ekipa: "By żyło się lepiej... naszym rodzinom".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie lepiej jak obecna żydokomuna swoją telewizję zakoduje i wtedy kto będzie chciał wykupi sobie no niej dostęp ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Wszystko OK. A jezeli ja mieszkam za granica na stale ale posiadam nieruchomosc w Polsce to jest jakas opcja w tym przypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie lepiej jak obecna żydokomuna swoją telewizję zakoduje i wtedy kto będzie chciał wykupi sobie no niej dostęp ?
Oczywiście, że lepiej! Ale temu rządowi nie zależy, żeby lepiej było wszystkim obywatelom; to IM, naszym wybrańcom, ma być lepiej. To oni maja przywileje, immunitety, darmowe przejazdy na wszystkie środki transportu publicznego i nieograniczony deputat na paliwo do swoich samochodów, swoją służbę zdrowia i jeszcze to wszystko, czego normalny człowiek by nie wymyślił, bo by się wstydził. Ale właśnie wstyd, to jedyne, czego nie mają! Kiedyś premier, zanim zaczął być premierem, zapewniał, że społeczeństwo NIE POWINNO być zmuszane do opłacania państwowej tv - ale o tym też już "zapomniał". A czy ktoś wie, ile ubogich rodzin zostało pozbawionych dostępu do TV dzięki tak wychwalanej przez Boniego cyfryzacji? Przecież to nowy, wygodniejszy sposób zamiast ośmieszonego "zabierz babci dowód"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy to za sprawą Zdrojewskiego, czy jakiś inny nadgorliwiec z Dziennika spowodował POWRÓT CENZURY? Bo gdzie podziały się wypowiedzi zamieszczone pod tym artykułem? Gdzie zniknęła z pierwszej strony sama wiadomość? Czy dlatego, że dotyczy całego społeczeństwa perfidnie okłamywanego i okradanego, zaczęła być gorącym, a więc niebezpiecznym newsem? Chyba jednak zrezygnuję z abonamentu na DW, bo i po co utrzymywać takie nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy to za sprawą Zdrojewskiego, czy jakiś inny nadgorliwiec z Dziennika spowodował POWRÓT CENZURY? Bo gdzie podziały się wypowiedzi zamieszczone pod tym artykułem? Gdzie zniknęła z pierwszej strony sama wiadomość? Czy dlatego, że dotyczy całego społeczeństwa perfidnie okłamywanego i okradanego, zaczęła być gorącym, a więc niebezpiecznym newsem? Chyba jednak zrezygnuję z abonamentu na DW, bo i po co utrzymywać takie nic?
A.C.T.A   i tusek za tym wszystkim stoi,wg.teorii za mordę i krótko należy trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja telewizji TVP 1,2,3 i innych regionalnych nie oglądam, tam po prostu nic niema, wyświetlają starocie, które człowiek dawno już widział na innych kanałach prywatnych, za które płace w ramach umowy z telewizja kablowa, która ma podpisane umowy z poszczególnymi kanałami, które ma w swojej ofercie ( notabene TVP 1,2,3 tez maja, wiec umowę redystrybucji z TVP na pewno maja podpisaną " można by się tu pokusić o stwierdzenie, ze co mam płacić dwa razy za to samo, mimo ze kanałów TVP nie oglądam ?" ), z racji ze mam dekoder można sprawdzić logii, ze nie kłamie mówiąc, ze z kanałów TVP nie korzystam, można je wyłączyć albo zakodować niech ogląda ten kto chce. Panie Ministrze nie będę płacił za coś, z czego nie korzystam, bo jak tak to ma wyglądać, że mam płacić za możliwość oglądania, to domagam się wprowadzenia ustawy, że każde domostwo w kraju zapłaci mi 1 zł ( widzi Pan jestem tańszy niż TVP ), za możliwość korzystania z usług mojej firmy i nie ważne czy będziecie korzystać czy nie. Po za tym pieniądze z abonamentu idą na wypłaty prezesów w setkach tysięcy złoty, ze o odprawach nawet po tygodniu pracy jednego czy drugiego nie wspomnę ( dla mnie banda darmozjadów i nierobów ). Dlaczego prywatne telewizje dają sobie rade i potrafią z wypracowanych pieniędzy właściwe wynagrodzić pracowników i realizować swoje programy. Dość utrzymywania nierobów - w końcu to my mali i średni przedsiębiorcy wypracowujemy PKB w tym kraju i to nie jest zasługa rządu, który tylko patrzy nakładać nowe podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...