Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zginął w zamieszkach postrzelony przez teścia. Pochodził z Ryk

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 października 2019 r. o 09:36 Powrót do artykułu
Czy autor tekstu choć raz przeczytał go przed publikacją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam kto to pisze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wszystko zrozumiałem nauczcie sie czytać cymbały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki teść,jaki nauczyciel-lektor?Całkowity bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już teraz rozumiem, dlaczego autor takiego tekstu-bełkotu, nie podpisuje sie pod nim. Też wsydziłbym się swojego nazwika pod takimi wypocinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, co za de ile to czytają? Nic dziwnego, że w tym kraju jest coraz gorzej, jeśli problem sprawia przeczytanie że zrozumieniem kilku prostych zdań. A potem zdziwienie, że władza robi z nami co chce... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne! Pojechać z Ryk do Chile i tam zginąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój kolega z technikum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale nam te gimnazja wykształciły młodzież. Nawet nie wiedzą kim jest teść. Z drugiej strony strasznie daleko sobie chłopak znalazł drugą połówkę. Moja mama miała do mnie żal, że 450km od miejsca zamieszkania znalazłem wybrankę. Teraz mieszkam 1200 km od domu. No, ale chłopak to musiał się wykosztować na podróż do domu. Nieciekawie zginął. No, ale w Chile zamożni latają śmigłowcami, bo boją się porwań. To coś mówi o życiu w Chile. Angliści mogą sobie tak cały świat zwiedzić. Oglądałem program o nauczycielach angielskiego jak zaczynali życie w Honk Kongu, Japonii... Fajny początek kariery. On musiał kogoś poznać na miejscu. Zagranicą doskwiera samotność. Ja swoją ściągnąłem w dwa tygodnie do siebie. Głupio zginął. Żal rodaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do filuś... Głupi jesteś... To co dla ciebie jest sufitem dla przeciętnego Polaka jest podłogą... PS. Twoja matka też intelektem ni grzeszy widzę skoro dla niej kilometrówka jest miarą... No ale widać po kim raki mądry syn Hue Hue hue
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy u nas się zamieszki zaczną,bo to wszystko do chu.ja już nie podobne???Od nowego roku jeb.any zus 1450 zł,kto kur.wa na to wyrobi??? I oczywiście jakaś śmieszna zniżka ,z której tak naprawdę wyjdzie cały ch.uj mniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mają ZUS i te inne głupoty wspólnego , z zabojstwem, faceta z rąk bandytów... Poje. y niezłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...