Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zielona Góra: Gwałciciel atakuje kobiety. Jest nagroda

Utworzony przez Stefan, 9 lutego 2010 r. o 09:46
Zlapia i co? Dostanie 8 lat gora. Odrazu lepiej zaciagnac w krzaki wsadzic w d*** osikowy kolek i zatluc jak psa bo inaczej nic z tego dobrego nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMOSAD TAKIEMU SKURCZYBYKOWI RZUCIC GO NA ROZSZARPANIELUDZI PIERWSZY BYM GO KATOWAŁ AZ BY JUZ PADL.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez obaw, w puszce już mu pokażą co to gwałt:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno dzisiaj zaatakował o 7 rano w JAsieniu. Strach się bac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykastroaććććć dziada po złapaniu aby inni nie prubowali więcej tego!!!!! jak bym takiego złapał to zabil bym na miejscu za cos takiego albo jego zgwalcić ale to juz w wiezieniu zrobia moji koledzy tak go zgwalcaze zapamieta to za cale zycie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z wypowiedzią,że należy dokonać samosądu. Co mu w więzieniu zrobią? Wsadzą go na kilka lat, ktoś go zgwałci, wyjdzie i znowu moze atakować. Najlepeij samemu wymierzyć sprawiedliwość. Najlepiej byłoby go złapać, i zwołać kobiety które padły jego ofiarą, aby one same podjęły decyzje co z nim zrobic. Niech go nawet potną i oszpecą do końca życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W piątek prokuratura opublikowała portrety pamięciowe sprawców."...To jak z tym jest : jeden sprawca, czy wielu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHOCIASZ WIECEJ ROZBOJÓW I NAPADÓW A NASZA ŚWIEBODZINSKA POLICJA BOJI SIE WYJŚĆ NA ULICE WIĘCEJ STRAŻAKÓW NIZ POLICJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ich do więzienia dac na 8 lat lub na 25 lat to bez sensu bo wyjdzie i może to samo robic ! dać do wyrzocia albo na krzesło elektryczne! nie ma litości dla takich ludzi tyle co oni krzywdy dla kobiet zrobili to w głowie się nie mieści !! zachowuja sie jak zwięrzeta bo innaczej nie da sie tego nazwac naprawde ! prosze o ostrą kare !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W WIEZIENIACH MAJA ZA DOBRZE POWINNI WSADZIĆ GO NA 8 LAT SAMEGO DO CELI I MOŻNE WTEDY BY POMYŚLAŁ CO ZROBIŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sku***el umrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam! zgadzam się że 8 lat to o wiele za mało dla kogoś kto gwałci, maltretuje i zabija kobiety. Po 8 latach ten potwór jak wyjdzie będzie jeszcze w formie by wrócić do poprzedniego życia jako psychopata! Ile to się mówi o tym że psychopaci i mordercy dostają wyrok 25 lub 50 lat ,a i tak po wyjściu robią to samo! Kto wie czy przez taki krótki wyrok nie opracuje sobie planu jak udoskonalić swoje straszne zbrodnie! - chęć zemsty i niedosyt mogą spowodować gorszy koszmar! Powinien dostać dożywocie bez szansy na zwolnienie warunkowe i odwołanie do sprawy ,w więzieniu o zwiększonym rygorze i w izolatce. Choć jestem z innego woj. to i tak się boje ,ponieważ jak jest taki to i się drugi znajdzie gdzie indziej! A jak pomyśle ,że on serwuje sobie po internecie ciesząc się z rozgłosu to aż mnie szlak trafia! Najgorsze ,że nie wiadomo co on teraz robi ,kombinuje.... Człowiek się czuje jak w jego grze - nie wiadomo kogo sobie wylosuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boze swięty policja szuka i nie moze ich znaleść to nie mozliwe bo napewno ktoś ich zna nie ma jaj ze ich nikt nie zna !!! zabic gnoja i tyle bo to co oni robia to sie w głowie juz nie mieśći ... stego co wiadomo to w Świebodzinie już byli koło przystanku ałtobusowym !!! nawet jest na kamerach pokazane !!!!!!!! kur** normalnie sam strach juz jest a na dodatek ze w domach tez napadają !!!! preta im w d*** włożyć!!!!!!!! juz brak słow na tych czubuw mało nazwane ale nie bede tu przyklinać !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bimba napisał:
witam! zgadzam się że 8 lat to o wiele za mało dla kogoś kto gwałci, maltretuje i zabija kobiety. Po 8 latach ten potwór jak wyjdzie będzie jeszcze w formie by wrócić do poprzedniego życia jako psychopata! Ile to się mówi o tym że psychopaci i mordercy dostają wyrok 25 lub 50 lat ,a i tak po wyjściu robią to samo! Kto wie czy przez taki krótki wyrok nie opracuje sobie planu jak udoskonalić swoje straszne zbrodnie! - chęć zemsty i niedosyt mogą spowodować gorszy koszmar! Powinien dostać dożywocie bez szansy na zwolnienie warunkowe i odwołanie do sprawy ,w więzieniu o zwiększonym rygorze i w izolatce. Choć jestem z innego woj. to i tak się boje ,ponieważ jak jest taki to i się drugi znajdzie gdzie indziej! A jak pomyśle ,że on serwuje sobie po internecie ciesząc się z rozgłosu to aż mnie szlak trafia! Najgorsze ,że nie wiadomo co on teraz robi ,kombinuje.... Człowiek się czuje jak w jego grze - nie wiadomo kogo sobie wylosuje!
a co po internecie tez buszuje?? !!! masz racje ze jestes z inego woj ale tez sie bojisz bo nie wiadomo co mu odbije boze tez przyjechac do was tam naprawde strach juz jest wychodzic z domu i w domu siedziec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co po internecie tez buszuje?? !!! masz racje ze jestes z inego woj ale tez sie bojisz bo nie wiadomo co mu odbije boze tez przyjechac do was tam naprawde strach juz jest wychodzic z domu i w domu siedziec!
D Skoro jest na wolności to kto wie czy po necie nie buszuje (puki jest na wolności to wszystko może...). Dziwi mnie jednak ,że przy takim rozgłosie i rysopisie nikt go nie może rozpoznać np sąsiedzi, koledzy, rodzina - czyżby go kryją?? ;[ W sumie jego potencjalny rysopis jest dość popularny z tego względu ,iż masa mężczyzn ma podobne rysy twarzy i ślady po trądziku... tak sobie myślę ,że najszybciej dało by się go złapać przynętą np : agentki do tego wyspecjalizowane ,które by o dogodnych porach chodziły by po miejscach o ,których specjaliści myślą ,że jest największe prawdopodobieństwo ataku - oczywiście pod stałym nadzorem policjantów ubranych po cywilnemu. Wiem ,że policja ma swoje prawa ,których musi się trzymać w takich przypadkach ,ale szukanie śladów idzie powoli ,a czekanie na następną ofiarę ,która cudem przeżyje i poda więcej np do rysopisu jest przerażające....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bimba napisał:
D Skoro jest na wolności to kto wie czy po necie nie buszuje (puki jest na wolności to wszystko może...). Dziwi mnie jednak ,że przy takim rozgłosie i rysopisie nikt go nie może rozpoznać np sąsiedzi, koledzy, rodzina - czyżby go kryją?? ;[ W sumie jego potencjalny rysopis jest dość popularny z tego względu ,iż masa mężczyzn ma podobne rysy twarzy i ślady po trądziku... tak sobie myślę ,że najszybciej dało by się go złapać przynętą np : agentki do tego wyspecjalizowane ,które by o dogodnych porach chodziły by po miejscach o ,których specjaliści myślą ,że jest największe prawdopodobieństwo ataku - oczywiście pod stałym nadzorem policjantów ubranych po cywilnemu. Wiem ,że policja ma swoje prawa ,których musi się trzymać w takich przypadkach ,ale szukanie śladów idzie powoli ,a czekanie na następną ofiarę ,która cudem przeżyje i poda więcej np do rysopisu jest przerażające....
no fakt masz racje nawet policiantki by mogły sie wystawic po dwóch wszedzie a nie czekac na stop na kolejną ofiare!!... tego jednego ryj to jest straszny jak jakis wampir wygląda !!! naprawde ta policja nie wiem na co czeka jak tacy cwani to niech dadzą nam ochorne wszytskim kobietą a nie sie cieszyc jak głupi do sera!!! ponoć napadnieta dziewczyna na klatce schodowej twierdzi że pachniał drogimi perfumami !! o to pytanie skąd oni maja na to czas i wgl !!! chyba pod mostem sie nie myją i nie są bezdomnymi jak chodzą ubrani normalnie zadbani i wyperfumami!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej zeby znalazla cie policja a nie zeby ktos cie zabil, bo jak trafisz do pierdla to tam sie juz toba ladnie zajma codziennie bedziesz musial d*** smarowac wazelina ciebie juz nie ma chociaz moze jeszcze o tym nie wiesz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby zgwałcil zone, corke lub podopieczna jakiegos policjanta odrazu został by zlapany i napewno nie zajelo by im to az tyle czasu. Taka jeste prawda drogie panie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...