Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zobacz, ile zarabiają prezydenci polskich miast. Lublin w środku rankingu

Utworzony przez xyz, 18 listopada 2010 r. o 11:25
a co będę patrzeć,jeszcze mi żyłka pęknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yes, yes, yes !!! udało się, chciaż raz wyprzedziliśmy Warszawę i Wrocław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pięknie! Zarobki prezydenta takie wysokie, a miasto na szarym końcu! Jest się czym chwalić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co prezydent kupe kasy najbardziej dziadowskiego województwa w kraju a starosta swidnicki ma 130 tys i tez nic nie robi a powiat dziadoski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budżet uchwalony przez PO to PRAKTYCZNIE ZERO środków na remonty dróg. Jedyną inwestycją będzie przedluzenie Melgiewskiej a co z innymi drogami? Co z koleinami na Sikorskiego, dziurawą Glęboką? co z dziurawymi Raclawickimi?...można by wymieniać bez konca, tak wyglądają prawie wszystkie drogi w Lublinie. NIEUDOLNOSC WASILEWSKIEGO TRZEBA ROZLICZYĆ. Żuk obiecuje że zdziala cuda (coś mi to przypomina...chyba Donka Cudaka) Żuk zasiada obecnie we wladzach miasta. Uchwalony budzet to środki ok. miliard 300 mln zl. na remonty dróg przewidziano 6,7 mln zł Wiecie co to jest 6,7 mln zl? TAKIE PIENIADZE MOZNA PRZEZNACZYC NA DROGI W KRASNIKU CZY W JANOWIE ALE NIE W LUBLINIE. TO SKANDAL!!! Wasilewski i cala banda nygusów z ratusza wlącznie z żukiem powinna zostać rozliczona. A teraz okazuje się ze wasilewski kandyduje do sejmiku wojewódzkiego. NO TO JEST JUZ PRZESADA. WASILEWSKI POWINIEN DOSTAC DOZYWOTNI ZAKAZ PELNIENIA FUNKCJI PUBLICZNYCH. ZEPSUL I ZNISZCZYL WSZYSTKO CO BYLO DO ZEPSUCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof żuk jest z tej samej partii co wasilewski i NAPEWNO NIE ROZLICZY TYCH SKANALICZNYCH RZĄDÓw WASILEWSKIEGO. Lublin jest 2 po Wroclawiu pod wzgęlem zadlużenia Róznica jest tylko taka, że WROCLAW JEST WIELKIM PLACEM BUDOWY A LUBLIN WYGLĄDA JAK PO BOMBARDOWANIU. Wroclaw bedzie mial euro2012, a w lublinie nie da się niczego zorganizować. praktycznie wszytskie drogi dziurawe, syf w miescie niesamowity, wszędzie walają się te cholerne plakaty wyborcze, zaniedbana starówka, na każdym rogu ulicy czai sie żul, a okolice dworca pks wyglądają jak jakaś DZIELNICA RUMUNÓW. Zaglosujmy na Lecha Sprawkę, bo nikt inny nie rozliczy rządów, albo lepiej rozwalania miasta przez wasilewskiego. Sierakowska natomiast moze dalej sprawę pogorszyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Zuk już zapowiedzial ze NIE BĘDZIE REWITALIZACJI OKOLIC DWORCA PKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "Co z Podzamczem? Nie ma w podpisanym przez Żuka zobowiązaniu rewitalizacji Podzamcza. Kandydat PO na prezydenta tłumaczy, że to przedsięwzięcie skomplikowane, kosztowne i czasochłonne. - Nie mogę dać gwarancji, że całość rewitalizacji Podzamcza będzie zrealizowana do 2014 r. - twierdzi Żuk. Zapowiada, że wkrótce wraz ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich miasto ogłosi konkurs na wizję tej części miasta. Zwycięska praca będzie wzięta pod uwagę przy opracowywaniu planu zagospodarowania przestrzennego Podzamcza. - Będzie on gotowy w 2012 roku - uważa Żuk. Potem miasto musi znaleźć inwestorów, którzy sfinansowaliby szacowane nawet na kilkaset milionów złotych. - Bez inwestorów tego nie zrobimy. Bardzo liczę na to, że wśród zainteresowanych będą też lubelscy przedsiębiorcy - mówi Żuk." Więcej... http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,8679944,Wybory_2010__Zuk_podpisal_Kontrakt_dla_Lublina.html#ixzz15dfuRhkB DRUGI WASILEWSKI SIĘ ZNALAZL. PRECZ Z ZUKIEM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
Krzysztof żuk jest z tej samej partii co wasilewski i NAPEWNO NIE ROZLICZY TYCH SKANALICZNYCH RZĄDÓw WASILEWSKIEGO. Lublin jest 2 po Wroclawiu pod wzgęlem zadlużenia Róznica jest tylko taka, że WROCLAW JEST WIELKIM PLACEM BUDOWY A LUBLIN WYGLĄDA JAK PO BOMBARDOWANIU. Wroclaw bedzie mial euro2012, a w lublinie nie da się niczego zorganizować. praktycznie wszytskie drogi dziurawe, syf w miescie niesamowity, wszędzie walają się te cholerne plakaty wyborcze, zaniedbana starówka, na każdym rogu ulicy czai sie żul, a okolice dworca pks wyglądają jak jakaś DZIELNICA RUMUNÓW. Zaglosujmy na Lecha Sprawkę, bo nikt inny nie rozliczy rządów, albo lepiej rozwalania miasta przez wasilewskiego. Sierakowska natomiast moze dalej sprawę pogorszyc
cyt: "... Wszelkie dostępne dokumenty wskazują, że Izabella Sierakowska była i jest jedynym parlamentarzystą z naszego miasta i regionu, który interpelował w sprawie lotniska pod Świdnikiem. Ja zadeklarowany antykomunista chylę czoła przed kandydatką, która nie tylko dzisiaj pokazała, że ma to co kontrkandydam tylko wydaje się, że mają... Drugie pytanie zadałem aktualnemu wiceprezydentowi, a jednocześnie kandydatowi na prezydenta naszego miasta, Miasta Lublin:To na jego wszak wniosek, wniosek wiceprezydenta Krzysztofa Żuka została podjęta przez Radę Miasta Lublin Uchwałą o objęciu przez Gminę Lublin 1000 uprzywilejowanych akcji SPR Lublin Sportowa S.A. o równowartości 500 tysięcy złotych. Sytuacja prawno-finansowa SPR Lublin Sportowa S.A. jest o wiele gorsza niż firmy, której to były prezes Krzysztof Lisek pozbawiony został przez Parlament Europejski immunitetu.Odpowiedzi kandydata przytaczał nie będę bo jej beztroska w treści forma przez klawiaturę by pewnie nie przeszła - odsłuchacie i obejrzycie sobie wkrótce sami. Cały przebieg tej znamiennej debaty zamieszczę na "Nasz Lublin21" jak nagrany materiał przekonwertujemy do postaci strumieniowej.Jeżeli ktoś z Was również tam wczoraj był, to zapewne zgodzi się z moją jakże trudną poglądowo do przełkniecia konkluzją, że dla dobra nas wszystkich prezydentem powinna zostać jedna z trzech i tylko trzech osób - Izabella Sierakowska, Henryk Rozwadowski lub Zdzisław Podkański.W przeciwnym wypadku za kolejne cztery lata zostanie tu już tylko miejsce dla komików niczym w Reykjaviku... Ps. Czy czytałeś albo słyszałeś gdzieś w lokalnych mediach te "budżetowe" pytania?Cenzura polityczna zastąpiona została ekonomiczną..." - koniec cytatu MASZ ODPOWIEDŹ, KTO POWINIEN ZOSTAĆ PREZYDENTEM LUBLINA! I DOWÓD NA TO, ŻE NIE LICZY SIĘ PRZYNALEŻNOŚĆ PARTYJNA, A TO, CO DANY KANDYDAT ZROBIŁ DLA MIASTA PS. Jak widzisz, Sierakowska raczej sprawy nie pogorszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze im mało tym darmozjadom. Szykują pod siebie ustawę, że jak dostana kopa po drugiej kadencji to w zamian chcą dostawać emeryturę albo świadczenie przedemerytalne i to bez względu na wiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje marzenie? Donald Tusk z dala od polityki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
budżet uchwalony przez PO to PRAKTYCZNIE ZERO środków na remonty dróg. Jedyną inwestycją będzie przedluzenie Melgiewskiej a co z innymi drogami? Co z koleinami na Sikorskiego, dziurawą Glęboką? co z dziurawymi Raclawickimi?...można by wymieniać bez konca, tak wyglądają prawie wszystkie drogi w Lublinie. NIEUDOLNOSC WASILEWSKIEGO TRZEBA ROZLICZYĆ. Żuk obiecuje że zdziala cuda (coś mi to przypomina...chyba Donka Cudaka) Żuk zasiada obecnie we wladzach miasta. Uchwalony budzet to środki ok. miliard 300 mln zl. na remonty dróg przewidziano 6,7 mln zł Wiecie co to jest 6,7 mln zl? TAKIE PIENIADZE MOZNA PRZEZNACZYC NA DROGI W KRASNIKU CZY W JANOWIE ALE NIE W LUBLINIE. TO SKANDAL!!! Wasilewski i cala banda nygusów z ratusza wlącznie z żukiem powinna zostać rozliczona. A teraz okazuje się ze wasilewski kandyduje do sejmiku wojewódzkiego. NO TO JEST JUZ PRZESADA. WASILEWSKI POWINIEN DOSTAC DOZYWOTNI ZAKAZ PELNIENIA FUNKCJI PUBLICZNYCH. ZEPSUL I ZNISZCZYL WSZYSTKO CO BYLO DO ZEPSUCIA
Skoro tak znasz problemy miasta i krytykujesz Pana Prezydenta - to dlaczego nie kandydujesz? Czy zaproponowałeś lepsze rozwiązania, czy zdobyłeś chociaż 10 groszy by miasto mogło inwestować. Obrażanie to tylko polska specjalność. Wycierać gębę czyjąś opinią. Jesteś obrzydliwy. Do roboty, pokarz co Ty potrafisz i zrób coś dla swojej społeczności. Nikt Ci nie broni zrobić coś pożytecznego. Każdy mieszkaniec może zadbać o swoje otoczenie, o swoje miasto, a wszędzie są śmiecie na ulicach i gówno psie na chodnikach a może to też Prezydent ma chodzić i sprzątać. Takie jest miasto jacy 0bywatele tego miasta. Bo moje miasto świadczy o mnie a ja o swoim mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Skoro tak znasz problemy miasta i krytykujesz Pana Prezydenta - to dlaczego nie kandydujesz? Czy zaproponowałeś lepsze rozwiązania, czy zdobyłeś chociaż 10 groszy by miasto mogło inwestować. Obrażanie to tylko polska specjalność. Wycierać gębę czyjąś opinią. Jesteś obrzydliwy. Do roboty, pokarz co Ty potrafisz i zrób coś dla swojej społeczności. Nikt Ci nie broni zrobić coś pożytecznego. Każdy mieszkaniec może zadbać o swoje otoczenie, o swoje miasto, a wszędzie są śmiecie na ulicach i gówno psie na chodnikach a może to też Prezydent ma chodzić i sprzątać. Takie jest miasto jacy 0bywatele tego miasta. Bo moje miasto świadczy o mnie a ja o swoim mieście.
To są kpiny jestes jakaś pomylona. Czy ja biore 161 tys zl rocznie za zarządzanie miastem? Nie! A ty zrównujesz mnie z prezydentem miasta i piszesz jaki on dobry bo cokolwiek robi a ja tylko krytykuje. Ogarnij się kobito bo mi cie szkodaPrezentuje postawę obywatelską i krytykuje zle dzialania wladz miasta. A to że są zle, potwierdzają fakty: jak Lublin wygląda w porónaniu do innych miast i poziom zadlużenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna a co ma piernik do wiatraka ?! Czy to że ktoś nie wypisał swoich pomysłów na usprawnienia usprawiedliwia nieróbstwo władz? Może wymień to co dotychczasowy Pan Prezydent wraz ze swoją świtą zmienili na lepsze dla miasta...a może uproszczę - co zrobili dla Ciebie? Dla mnie jedynym pozytywem jest rozbudowa sciezki rowerowej (co jednak przy innych miastach pokazuje jak powoli i nieudolnie jest to wdrażane) W kilka lat powstało kilkaset mln długu przy miernych inwestyjach po czym Żuk zamierza jescze uszczuplić budżet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dziennik wschodni a raczej osoby, które piszą takie artykuły na poziome kundelka nie mają przypadkiem jakichś kompleksów ? Ciągle o tych zarobkach w DW. Co mnie interesuje ile darmozjady zarabiają. Przecież wiadomo jest że nie 1200 na rękę jak większość w lbn(a żeby aż tyle).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby pieniądze zarobić należy wykonać okreslona pracę, ale to jeszcze nie wszystko ,Musi być widoczny koncowy efekt tej pracy.W Polsce klasa próżniacza (pozoranci)pieniędzy nie zarabiaja jedynie dostają na nic nierobienie i to w majestacie prawa bo taki mamy sejm takich mamy radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak świnie ile byś nie wlał do koryta tyle zeżrą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal to pisać, ale Lublin jako miasto wojewódzkie stoczyło się na samo dno. Właśnie akurat przyjechałem do niego po wielu miesiącach nieobecności. Jestem tutaj sporadycznie, mieszkałem w tym mieście całą młodość. To co się rzuca w oczy to niestety bieda w połączeniu z marazmem, a śmieci w połączeniu z plakatami na każdym drzewie, słupie potwierdzają fakt, że rządzą tutaj niestety przygłupy Ktoś tutaj przytaczał fakt, że najmniej pozyskujemy środków i jesteśmy najbardziej zadłużonym miastem. To prawda! Miasto jeszcze w latach 90 dawało radę, ale później to niestety się posypało przede wszystkim dlatego, że nie ma tutaj pracy Myślę, że Lublin tego tak szybko nie nadrobi, i będzie dziadzieć z roku na rok Myślałem, że będzie coraz lepiej, niestety przepaść się powiększa Już nawet głupi Rzeszów, czy Białystok wyprzedzają nas. Zamiast się porównywać ze Szczecinem, Gdańskiem, jedziemy do poziomu jakiegoś Radomia! Boje się o te miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... dług publiczny przyrasta z szybkością dochodzącą już do 4 tysięcy złotych na sekundę ... ... "za króla Sasa jedz, pij i popuszczaj pasa" ... Wybierz czytanie: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=1833 lub słuchanie: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=23601
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ich zarobki oczywiście w środku rankingu, ale pracowników w woj. lubelskim to już na końcu. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekipa PO zadluża bardzo mocno miasto...Żuk bedąc w ministerstwie skarbu sprzedal polską cukrownię a jego kolega wasilewski przez ostatnie 4 lata prowadził nie udalną politykę biorac do swojej kieszeni jak najwiecej..co świadczy ze jesteśmy w środku rankingu w płacach prezydentow..chociaż w jakości zycia jestęsmy pod koniec rankingu..i gdzie tu sprawiedliwość? NIE GŁOSUJMY NA PO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...