Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Został skatowany przez nastolatka. Dlaczego sprawca dostał karę w zawieszeniu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 listopada 2019 r. o 14:30 Powrót do artykułu
Odpowiadam na pytanie zawarte w tytule - bo takie mamy sądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co by wybrał? Pięć lat więzienia, czy dożywotnią opiekę nad niepełnosprawną osobą? Jest zdrowy, silny, młody, wysłać go do Niemiec do opieki nad taką osobą i niech wysyła do DPSu te marne 1200€/mc, by mógł utrzymać stworzoną przez siebie roślinę. Co to za argument... "Był pod wplywem alkoholu.". Przecież ten fakt obecnie obciąża, a nie zwalnia z odpowiedzialności?! Już za ten fakt powinien bezwzględnie siedzieć. To tak jakbym powiedział sędzinie, że wziąłem w żyłę i dlatego człowieka prawie zabiłem. I proszę mnie zwolnić z odpowiedzialności. Wiem, że odbija mi palma, to piję??? No i jeszcze, to że jest młodociany. Wow! To trzeba już teraz nauczyć gówniarza czym jest więzienie. I pokazywać gnojka co roku jak marnuje sobie życie, ku przestrodze innym. Jak nie teraz, to kiedy? Po ktorej ofiarze? Bo teraz to pewnie będzie WAŻNIAK, który zakatował człowieka i chodzi wśród mięczaków. Teraz rusz gnoja. Oj tylko rusz i to jak jest po pijaku. Po prostu polskie sądy i poczucie sprawiedliwości. Dlaczego w Polsce nie można wprowadzić precedensu? Za taki czyn dowala się minimum 5 lat ciężkich robót w amerykańskim PRYWATNYM więzieniu. I wszystkie rowy w PeGieeRze są przekopane jak nowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla wolnego I demokratycznego sądu, sprawiedliwy wyrok, trza ich bronic dalej jak niepodleglosci,to niezkazitelni ludzie, zawsze maja racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zasada oko za oko,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są wolne sądy i kasta nadzwyczajna która te wyroki wydaje, dalej ich brońcie KODziarze zapluci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sadu nie idzie sie po sprawiedliwy wyrok tylko po widzimisie kasy z ktora juz dawno powinien byc zrobiony porzadek.Kasta ma sie dalej dobrze bo kasta nie jest rozliczana za swoje wyczyny bo rozsadek mowi,ze za taki wyrok powinien byc wyrok dla orzekajacego z wywaleniem z zawodu na zawsze.Nie ma kary to i nie ma miary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może nazwiska składu orzekającego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wsadziłbym go do więzienia ale za karę miałby do końca życia opiekować się tym człowiekiem i płacić rodzinie rentę Dwa lata w zawieszeniu to śmiech i hańba dla sadu Następnym razem powinien wpie-szyć sędziemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wychowywac" sprawce, ktory ma 19 lat i popelnil morderstwo? Polskie sady to naprawde absurdalne bagno i syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysoki sadzie, informuje, ze patola a tym bardziej w takim wieku nie da sie jak to wysoki sad ujal "wychowac". Niby "uczeni w pismie" a jakby z mozgami cos nie teges.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...