Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zrobimy drugi Majdan, pojedziemy na Warszawę." Górnicy bronią zadłużonych kopalń

Utworzony przez Rafał, 13 stycznia 2015 r. o 08:04
chyba górnicy jednak zapominają, że brakuje im społecznego poparcia, a swoimi blokadami dróg i torów rozdrażniają tylko jeszcze bardziej zwykłych obywateli którzy już teraz w większości nie godzą się na ciągle dopłacanie do ich nierentownych kopalń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego oni się buntują. Przecież postanowiłam, że węgiel będzie sprowadzany do Polski z Ukrainy, a nie z Rosji. Dzięki temu nasz mały wschodni brat zacznie osiągać dochody i w miarę funkcjonować. Tylko te polskie kopalnie... przecież nałożyłam na was olbrzymie podatki. Gdybym je zmniejszyła o połowę to byście mieli dochód... ale mi to nie na rękę ];-P Dlaczego oni głośno krzyczą? Przecież jak likwidowałam cukrownie, to poszło łatwo, cicho i przyjemnie. Dzięki temu Niemcy dostarczają cukier, a ich rolnicy mają konkretne zajęcie. Co z tego, że ich cukier jest gorszy i droższy. Ja Niewidzialna tak sprawiłam i tak ma być. Stoczniowcy też jakoś się nie buntowali. Dzięki ich upadkowi, stocznie całej Europy zaczęły przynosić zyski. Po co wam praca, jak możecie jechać do nas i z opuszczoną głową pracować jako tani robole. Pamiętajcie: Niewidzialna Ręka Rynku tak chce. A mi się nie odmawia. Tak jak nie odmówiono mi przy likwidacji najnowocześniejszej odlewni metali Ursus w Lublinie. Czas zamknąć wam usta... jeszcze inni przejrzą na oczy!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że Bogdanka może przynosić zyski i rozwijać się, a kopalnie na Śląsku są w ciągłym zadłużeniu? Może niech ci, co protestują przyjadą na konsultacje do Bogdanki, a nie na protesty do Warszawy. Tu nie trzeba krzyczeć, tylko dobrze zarządzać kopalnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Majdanie broniono demokracji. Górnicy od lat bronią socjalizmu bolszewickimi metodami - przemocą i zastraszeniem. Daj Boże ktoś w końcu pogoni tych okradaczy Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje nam polskiej Thatcher. Taka to by sobie poradziła z tymi posożytami wychowanymi przez Gierka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że Bogdanka może przynosić zyski i rozwijać się, a kopalnie na Śląsku są w ciągłym zadłużeniu? Może niech ci, co protestują przyjadą na konsultacje do Bogdanki, a nie na protesty do Warszawy. Tu nie trzeba krzyczeć, tylko dobrze zarządzać kopalnią.
Nie masz pojęcia ile prezesi na Śląsku zarabiają,przejadają sQrwysyny cały wypracowany zysk,a na czterech górników przypada jeden prezes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zamiast likwidacji dzierżawę a przewodniczący na dyrektora. Zapłacą wszystkie koszty utrzymania kopalni i może na taką samą pensję dyrektorowi - przewodniczącemu wystarczy. Ja przestanę dopłacać do wydobycia i preferencyjnych emerytur rozbójniczo wywalczonych w Warszawie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas pogonić bandę złodziei i próżniaków ! Niech spieprzają na dół i sobie płacą i gwarantują sobie pobory na sto lat !!! Totalnie wygonić bandę do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako podatnik nie zgadzam się na dotowanie nierentownych kopalń z moich podatków. Jeśli ktoś chce wspomagać górników to niech kopalnie podadzą swoje konta i kto chce niech na nie wpłaca ile chce, albo niech górnicy zrobią uliczną zbiórkę jak Owsiak i zobaczymy ile zbiorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zamieszczacie głosy  tylko od lemingów i kretynów co na jedno wychodzi POzdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas pogonić bandę złodziei i próżniaków ! Niech spieprzają na dół i sobie płacą i gwarantują sobie pobory na sto lat !!! Totalnie wygonić bandę do roboty
Masz rację należy rozpie rdolić całe to komunistyczne bydło przy pomocy górników,tak jak to kiedyś BOLEK przy pomocy stoczniowców,skończyć z komuchami raz na zawsze i nie pozwolić się odrodzić,raz sierpem a raz młotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako podatnik nie zgadzam się na dotowanie nierentownych kopalń z moich podatków. Jeśli ktoś chce wspomagać górników to niech kopalnie podadzą swoje konta i kto chce niech na nie wpłaca ile chce, albo niech górnicy zrobią uliczną zbiórkę jak Owsiak i zobaczymy ile zbiorą
Napisz (...) do sikorskiego !!! bu,ha,ha,ha czy on musi palić kubańskie cygara ? Nie wyzywaj swoich przedmówców-folkatka
Ostatnio edytowany 14 stycznia 2015 r. o 11:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...