Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Majka jak mógł być Pan zaszczepiony na wszystko, w tym również na malarię. Rozumiem że to pewien skrót myślowy, bo przecież na malarię szczepionki jak dotychczas nikt nie wynalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecież to "fałszywa pandemia" jak twierdzą niektórzy i wypisują na FB takie bzdury że głowa mała. Jakieś wiece organizują żeby odwołać pandemię, że to wszystko ściema. I to zdaje się ludzie wykształceni i takie bzdury wygadują. Ale jakby jeden z drugim zachorował czy ktoś z jego rodziny to by już inaczej mówił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 OSÓB DZIENNIE POPEŁNIA SAMOBÓJSTWO, ponad 300 umiera na nowotwory, kolejne 300 na choroby układu krążenia... - szkoda, że tusk vision network nie może przeprowadzić z nimi wywiadów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się udało zwalczyć te powikłania. Ale dużo mnie to kosztowało wysiłku i nie dałbym rady tego zrobić bez opieki z Pol Ar Serwis. To od nich dostałem ogrom wsparcia i pomocy dzięki czemu mogłem zbierać siły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...