Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyję z szerszeniami pod jednym dachem

Utworzony przez eNikone, 7 czerwca 2010 r. o 19:09 Powrót do artykułu
a ja mam szerszenie na balkonie AAAAAAAAAAAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam szerszenie w dupieee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie kiedyś urządlił szerszerń w warge i żyje ta babka niech ludzi nie staszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezrefleksyjna, ww. wypowiedź Pani dr n. med. Hanny Lewandowskiej-Stanek ze względu na zaburzoną perspektywę postrzegania rzeczywistości. Żadnych zwierząt poza ludźmi, wszystko wymordować, i środowisko naturalne zabetonować, oto punkt widzenia, zdawałoby się osoby z cenzusem naukowym, humanitarnie statuowanym. Antropocentryzm w ortodoksyjnej jego percepcji - wypaczenie dotykające chyba większości z homo sapiens. Otóż Szanowna Pani Doktor, proszę spojrzeć na otaczający nas świat z punktu widzenia Biocenozy, i marnego w nim losu człowieka. Pomimo braku czasu, na takie wpisy należy reagować, gdyż są one nie mniej niebezpieczne od Holocaustu oraz innych form eksterminacji, gdyż mamy do czynienia z nawoływaniem do mordowania innych żywych istot - tak to odbierze przeciętny Iksiński. Zachowując autonomię innych zwierząt, nie zakłócając ich psycho-somatycznego funkcjonowania, nie drażniąc, i zostawiając je w spokoju, to najzwyczajniej w żaden sposób nie zainteresują się Panią Doktor, a także wszystkimi innymi ludźmi. Szerszenie znajdują się pod ochroną, dlatego właściwe służby, powinny żywe owady - odpowiednio zabezpieczone, przetransportować do bardziej dla nich właściwego środowiska naturalnego (obszary leśne), z poważaniem, adw. Antoni Plewnia, "Lex Animal"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...