Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyrzyn, Puławy > 14-latek zmarł w szpitalu

Utworzony przez WDEFGTREW, 29 lutego 2008 r. o 12:32
WIDAĆ NA SERII FOTGRAFII Z MIEJSCA WYPADKU,ŻE SIŁA UDERZENIA BYŁA DUŻA WIĘC SAMOCHODY MUSIAŁY ZDERZYĆ SIĘ CONAJMNIEJ JADĄĆ 100 KM/H, SUMA PRĘDKJOŚCI DAJE 200 KM/H..PO DRUGIE RANEK, BYŁO SLISKO BO WIDZĄC JEZDNIA BYŁA MOKRA...NIESTETY DROGI NASZE JAKIE ŚA KĄŻDY WIE, CHOĆ TA NA WARSZAWĘ JEST W CORAZ LEPSZYM STANIE...SZKODA TYLKO RODZIN ,BO BĘDZIE BÓL I ŻAŁOBA..KONIEC!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam chłopca i całą rodzinę.... Bardzo mi szkoda bo bardzo miły i grzeczny chłopczyk. Złego słowa na nich powiedzieć nie można. Szkoda chłopca całe życie przecież przed nim było. Łączę sie w bólu z rodziną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO MI PRZYKRO,ZNAŁAM DAMIANA I BYŁ NAPRAWDĘ FAJNYM CHŁOPAKIEM ,JESZCZE WCZORAJ RAZEM ŚMIALISMY SIE RAZEM I GRALISMY RAZEM W TENISA STOLOWEGO PRZYKRO MI BARDZO WYRAZY WSPULCZUCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYKRO MI ZNALAM DAMIANA BYL LADNYM CHLOPAKIEM MILYM I NIE MIAL SOBIE NIC DO ZAŻUCENIA.JESZCZE WCZORAJ GRALISMY RAZEM W TENISA STOLOWEGO W NOGE I WOGLE BYL FAJNY PRZYKRO MI Z POWODU DAMIANA I SZKODA RODZINY KTÓRA TERAZ BĘDZIE PRZEŻYWALA SMIERC DAMIANA MIAL PRZED SOBA CALE ZYCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGDA K napisał:
BARDZO MI PRZYKRO,ZNAŁAM DAMIANA I BYŁ NAPRAWDĘ FAJNYM CHŁOPAKIEM ,JESZCZE WCZORAJ RAZEM ŚMIALISMY SIE RAZEM I GRALISMY RAZEM W TENISA STOLOWEGO PRZYKRO MI BARDZO WYRAZY WSPULCZUCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co napisać... nie miałam z nim wielkiej styczności chociaż chodzi do mojej szkoły, do równoległej klasy. Im bardziej o tym myśle tym mam większe dreszczę. Już nigdy więcej nie zobaczę jak sitek gra w pingla na korytarzu. Wyrazy współczucia dla rodziny z powodu śmierci Sitka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu .... nie wyobrażam sobie bez niego teraz lekcji matematyki ............... =( było zawsze smiesznie i w ogóle a teraz ????? Dlaczego on musiał tam pojechać ????????? Dlaczego ..... !!!!!!!! Jeszcze w Poniedziałek krzyczałam na nie niego Zeby oddał mi zeszyt bo mi zabrał biegałam za nim po klasie .....zeby go mu zabrać =/=/=/ a teraz .............. cisza !!!!!!! "speiszmy się kochac ludzi tak szybko odchodzą" !!!!!!!! On miał przeciez przed sobą jeszcze całe życie !!!!!!! widocznie Bóg tak chciał ...........nie da się wszystkiego przewidzieć Wyrazy współczucia dla całej jego rodziny !!!!! Współczuje teraz rodzinie która bedzie musiała pogodzić sie z odejsciem damiana ................. przechodziłam to ostatnio ......=(=(=(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEZU SZKODA MI DAMIANA CHODZIł ZE MNA DO JEDNEJ KLASY ,BYł NA PRAWDE FAJNY SZKOGA MI GO ZALUJE TEGO CO SIE STAłO .NIE WYOBRAZAM SOBIE YTEGO CO SIE STAłO I NIE WYOBRAZAM SOBIE LEKCII BEZ NIEGO ANGIELSKIEGO I INNYCH ZAWSZE POTRAFIł ROZSMIESZYC CAłA KLASE .NIE MIAł SOBIE NIC DO ZAZUCENIA .SZKODA MI GO NAWET PłAKAC MI SIE CHCE .DLACZEGO TAK MUSIAłO SIE STAC ?WSPULCZUJE JEGO DZIADKOM I RODZINIE A SZCZEGULNIE MAMIE .-+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++SZCZERE WYRAZY WSPUłCZUCIA *DLACZEGO TAK MUSIAłO SIE STA C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku***aa Dlaczego ON !!! moj przyjaciel !! Kondolencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WDEFGTREW napisał:
WIDAĆ NA SERII FOTGRAFII Z MIEJSCA WYPADKU,ŻE SIŁA UDERZENIA BYŁA DUŻA WIĘC SAMOCHODY MUSIAŁY ZDERZYĆ SIĘ CONAJMNIEJ JADĄĆ 100 KM/H, SUMA PRĘDKJOŚCI DAJE 200 KM/H..PO DRUGIE RANEK, BYŁO SLISKO BO WIDZĄC JEZDNIA BYŁA MOKRA...NIESTETY DROGI NASZE JAKIE ŚA KĄŻDY WIE, CHOĆ TA NA WARSZAWĘ JEST W CORAZ LEPSZYM STANIE...SZKODA TYLKO RODZIN ,BO BĘDZIE BÓL I ŻAŁOBA..KONIEC!!
nie moge znalesc zdjec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi przykro z tego co sie stało,nie mogę sobie wyobrazić lekcji bez Damiana.Był moim najlepszym kolegą z klasy,jeszcze we wtorek jezdżiliśmy razem na rolkach i śmialiśmy się.Teraz już tak nie bedzie..... ..... Wyrazy współczucia dla Całej Rodziny Damiana. DLACZEGO TAK SIE STALO:( Sposób na życie miał Damian bardzo prosty regularnie palił za Sobą wszystkie mosty łączące jego życie z naszym światem wiec nie próbujcie czasem mówic że był wariatem bo był kur.... normalny ale miał problemy z kturymi sobie czasem rady nie dajemy ciagle ocoś walczył oczywiście dla idei myślał tak jak my i nie tracił nadżieji że dobre zeczy na świecie da sie jeszcze uratować tylko trzeba samemu je kontrolować. Miłość i nienawiść to dzieci niewoli wydane na świat dla lepszej kontroli nad ludzmi którzy musza mieć podziały bo beznich świat zrobi się zbyt szary.WSTAL I ODSZEDL BEZ POZEGNANIA NIEDLUGO BEDZIEMY SLUCHAC JUZ TYLKO KAZANIA TO BEDZIE POGRZEB WSPANIALEGO CZLOWIEKA KTORY NIEUSTANNIE NA COS CZEKAL WIEZYL W DOBRO I WALCZYL O ZMIANY "SPECJALNIE O NIM I SPECJALNIE DLA NIEGO NIEZAPOMNIMY NIGDY O TOBIE NASZ KOLEGO"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONDOLENCJE DLA CAŁEJ RODZINY :( Czym chłopak zawinił ?!?!?!?! BEZLITOSNY świat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOZE DLACZEGO MY ZWYKLI SMIERTELNICY NIE MOZEMY ZROZUMIEC TWOICH POCZYNAN -CO CZUJE TERAZ MAMA ,TATA ,SIOSTRA I BRAT DAMIANA ,NAWET NIE CHCE MYSLEC CO TSM SIE TERAZ DZIEJE -ROZPACZ ZAL BOL . ZNAM MAME DAMIANA CUDOWNA KOBIETA -JAK ONA TO WSZYSTKO WYTRZYMA ,ZNALAM TEZ DAMIANA--TAKIEGO CHOCHLIKA -ZAWSZE USMIECHNIETY I WESOLY ,KIEDY MNIE WIDZIAL MOWIL ;;DZIENDOBRY PANI AKTIWIO ;; NIE MOGE UWIEZYC ZE JUZ NIGDY TEGO NIE USLYSZE ,, ..A MOZE BARDZIEJ JEST POTRZEBNY TAM NA GORZE /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam cała rodzine Pawła i Damiana wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi przykro z powodu Damiana! Miał przecież tylko 14 lat i całe życie przed sobą. :( I co...?? Dlaczego na niego trafiło???Cały czas zadaje sobie to pytanie. Ciągle myśle o tej całej sytuacji! Nie moge sobie znależć miejsca w domu. Damian był taki fajny. Gdy go widywałam zawsze był usmiechnięty! Oddałabym wszystko żeby ten uśmiech chociaż na chwile zobaczyć!! A co cują jego najbliśsi??? Jego mama, tata, siostra, brat...?! Wszyscy kórzy znali Damiana nigdy o nim nie zapomną!!! W imieniu moim i mojej rodziny chciałabym złozyć Kondolencje. NIGDY O TOBIE NIE ZAPOMNIMY!!! ZAWSZE BĘDZIESZ OBECNY WŚRÓD NAS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEZU DLACZEGO TAK SIE STALO TO BYL MLODY CHLOPAK MIAL CALE ZYCIE PRZED SOBA ZNALAM GO DOBRZE SZKODA MI GO BARDZO DLACZEGO WLASNIE ON ?JEST MI BARDZO PRZYKRO Z TEGO STRASZNEGO WYDARZENIA LUBILAM GO I BEDE LUBIC NIGDY O NIM NIE ZAPOMNE PRZESYLAM SZCZERE KONDOLENCJE DLA RODZICOW DZIADKOW I DLA CALEJ RODZINY ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;( ajć... ;( Wyraazyy współczucia i kondolencje On był taki młody Ale nikt nie zna dnia ani godziny swojej ;( Rok przestępny ;/ dalej nie moge się pogodzić ;( Ciągle mysle o tym ;( ii płaczee ;(.. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] Czemu on???!!!!! [*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...