Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kur.a ręce opadają jak sie takie historyje czyta,ale to niestety częsty obraz polskiej wsi imiast.wóda i długo długo nic...mamy tak zdeformowane społeczeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzyń jest miastem nie wsią. Więc przedstawiony tu mamy obraz miasta, a nie wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktor uderza w człowieka, którego nie zna osobiście i tylko chce medialnie. Znaliśmy tą rodzinę i wiem, że pan Darek (rzadziej jego małżonka) regularnie uczęszczał na msze do naszej parafii -Świętej Trójcy- i nie stronił od ofiarowania na tacę. sama widziałam, że nie raz dal i 50 złotych! Modlił się ogniście i szczerze, a że od czasu do czasu sobie wypił to przecież i ksiądz tez nie odmowi jak się go zaprosi. Ja mu tez pomagałam z wypełnianiem roznych dokumentów i innych takich bo jestem w tym obeznana! Szkoda człowieka tak sponiewieranego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Utylizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani rozalio  m. Ale to nie zmieni ze zabił i karę dożywocia  dla niego.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie chuhro rzucało żoną to jak ona musiała wyglądać?jak tyczka grochu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, nie planowal zbrodni, samo jakos wyszlo przez przypadek wiec 12 latek, a wyjdzie po 6 bo bedzie grzeczny w pierdlu, ah te nasze sondy analne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrok jest słuszny 12 lat do odsiedki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...