Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przyjedźcie do Lublina zrobić raz na zawsze porządek z natarczywymi handlarzami "lewych" papierosów spod hali NOVA...Nasza policja z Lublina od kilku lat nie może znaleźć skutecznego sposobu na pozbycie się tych natarczywych natrętów,którzy miastu chwały nie przynoszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę to jest ich obowiązek !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ne wierzysz,że pieski nie mają od handlarzy 2 pensji:)Inaczej szybko by zlikwidowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli lekarz ratuje mi życie,  to również jemu dziękuję. A nie mówię,  że to jego obowiązek!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło przeczytać o policji że ZACHOWAŁA SIĘ JAK TRZEBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pitole jaka gazeta tacy dziennikarze "Zatrzymali pędzące auto, okazało się, że kierowca pilnie potrzebuje pomocy" kierowca potrzebował pomocy???? Jeśli syn!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panowie szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzien dobry wszystkim, którzy czytaja moje zeznania, mój im Pawel z Polski, potrzebowalem pilnie pozyczki, aby zaplacic rachunki szpitalne mojej zony w wyniku przeprowadzonej operacji oka, nie bylem w stanie uzyskac pieniedzy od zadnego przyjaciela, a takze od mój bank, poniewaz moja aplikacja zostala odrzucona, W wierny dzien przegladalem internet, gdy widzialem komentarz online, ze istnieje legalna firma pozyczkowa online o nazwie Jorge Grace Loan Firm, która pomogla wielu ludziom finansowo z funduszy pozyczkowych, które myslalem próbujac sprawdzic, czy moze uratowac moja rodzine przed przyjemna sytuacja, w której sie znalezlismy, wyslalem im maila z prosba o pozyczke w wysokosci 70 000 euro, kontynuowalem procedury i ku mojemu najwiekszemu zaskoczeniu dostalem pozyczke od nich, tutaj dzisiaj moja zona i moja rodzina zyja wspaniale, nie moge zachowac szczescia dla siebie, postanowilem opublikowac je w Internecie, pani Jorge Grace, która pomogla mi z suma pozyczki, nigdy nie wiedziala, ze ??to robie , Jesli jestes tam, potrzebujesz pomocy jak juz mozesz, mozesz skontaktowac sie z nimi przez jej adres e-mail firmy (jorgegraceloanfirm@gmail.com) i powiedziec, ze Mark skierowal cie i modle sie, aby Bóg blogoslawil ich tak bardzo za mnie. Pawel Wiolleta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTAM SWOJĄ POTRZEBNĄ KWOTĘ KREDYTOWĄ OD NIEZAWODNEJ I ZAUFANEJ FIRMY KREDYTOWEJ: (iswaplimited@gmail.com) „Czy masz jakieś trudności finansowe? Potrzebujesz pożyczki na spłatę długów? Czy zamierzasz zwiększyć swoje finanse? Czy jesteś przedsiębiorcą, który chce rozwinąć swoją firmę. Niniejszym powinieneś skontaktować się z prawdziwym bohaterem, zaufaniem i efektywne pożyczki dla firm pożyczkowych. Dowiedziałem się, w jaki sposób jednostka i rząd zapewniają nam wysoką wydajność. Usługi obejmują: * Pożyczki osobiste (bezpieczne i niezabezpieczone) * Pożyczki biznesowe (bezpieczne i niezabezpieczone) * Majsterkowanie w domu * Pożyczki Inventor * Auto pożyczki itp .. W razie zainteresowania prosimy o kontakt: e-mail: iswaplimited@gmail.com Jeśli zastanawiasz się, jak uzyskać wstępną kwalifikację do kredytu mieszkaniowego lub jak uzyskać wstępną zgodę na kredyt hipoteczny, możemy Ci pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, moi dobrzy obywatele, czy byłeś kiedyś w swoim kryzysie finansowym lub problem? czy chciałeś spłacić swój dług, kupić dom, czy chcesz spłacić dług bankowy, to oto rozwiązanie dla was wszystkich, ponieważ widziałem wiele osób z tego kraju i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że są nadal uczciwi i prawni pożyczkodawcy tutaj w naszej firmie, dziś dostaję kwotę pożyczki w wysokości 150 000 euro i byłem tą samą osobą, która szukała pożyczki przez ponad 3 lata, płaciłem różnym firmom, ale tutaj w naszym kraju Stella Rene jest prawdziwa i zawsze jest gotowa pomóc każdemu, kto chce uzyskać kredyt, a ta firma udzieliła również szybkiej pożyczki w mniej niż 3 godziny. Będziesz mieć pożyczkę na swoim koncie bankowym, a dziś przyszedłem na blogu, aby złożyć moje świadectwo , a aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z firmą pożyczkową Stella Rene na e-mail (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) aby uzyskać szybkie, bezpieczne, niezawodne i zaufane pożyczki, a dziś jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ wyczyściłem wszystkie rachunki, a teraz jestem wolną kobietą , wszystko dzięki firmie pożyczkowej Stella Rene. Paweł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sukces w podobnej sytuacji około 10 lat temu zostałem ukarany mandatem małżonka pojechała dalej do szpitala z dzieckiem ja na stopa dotarłem na izbę przyjęć kwadrans po mnie przyjechali policjanci za mną nie wiem po co sprawdzić czy nie należy mi się drugi mandat za co czy ich nie oszukałem zawiadomiłem o tym komendanta w Lublinie dostałem odpowiedź że nie powinni ukarać doniosło to się do Radzynia że byłem w Lublinie w mojej sprawie i co klika pi,,,ska miała moje numery rej i na każdym kroku byłem kontrolowany a nuż coś mu się dolepi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Pana / Pani Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy potrzebujesz pożyczki na refinansowanie, czy potrzebujesz pożyczki na spłatę swojego długu? Potrzebujesz pożyczki na zakup samochodu lub domu? Jeśli tak, nie martw się więcej, oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki o dopuszczalnej stopie procentowej bez sprawdzania kredytu !!! skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail. E-mail: sabinhelps@gmail.com Dziękuję. Pan Karin Sabine
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak otrzymałem żądaną kwotę pożyczki od wiarygodnej firmy pożyczkowej (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApps Phone: (+447520660836). Witam wszystkich, nazywam się Alex Gilbert, jestem z Montany, Stany Zjednoczone, jestem tutaj, aby zeznawać Otrzymałem pożyczkę od Martin Luciano World Wide Loans Financial Services z e-mailem (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApps Phone: (+447520660836). Po kilkakrotnym złożeniu wniosku od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są pożyczkodawcami tutaj, na tym forum, ja myślałem, że ich pożyczka jest prawdziwa i złożyłem podanie, ale nigdy nie udzielił mi pożyczki, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie Martin Luciano World Wide Loans Financial Services, który obiecał pomóc mi pożyczką mojej woli i naprawdę zrobił tak, jak obiecał bez żadnego z pewnym opóźnieniem miałem wątpliwości, ale nigdy nie chciałem w to uwierzyć. Nigdy nie myślałem, że nadal istnieją wiarygodni i prawdziwi pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem się z tą firmą pożyczkową, która naprawdę pomogła mi z pożyczką i zmieniła moje życie na lepsze. obecnie istnieje wielu dobrych pożyczkodawców, ale radzę ci szukać pożyczki, aby skontaktować się z nimi dzisiaj, ponieważ są troskliwi i wyrozumiali. Nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy też potrzebujesz funduszy na swoje projekty, więc skontaktuj się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services na adres e-mail firmy (martinlucianoworldwideloans@hotmail.com lub WhatsApps Phone: (+ 447520660836)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szukasz pożyczki na spłatę długów, zakupu domu, zakupu samochodu, czy jesteś biznesmenem czy kobietą? Czy chciałbyś otworzyć firmę dla siebie, jeśli tak, nie martw się więcej, ponieważ tutaj jest legalna i legalna firma w naszym kraju, dziś zatwierdziła i udzieliła mi dzisiaj pożyczki w wysokości 300 000, ponieważ od tego czasu szukam pożyczka na spłatę mojego długu bankowego, a dziś w końcu udało mi się dzisiaj pożyczką, bez względu na problem, firma pożyczkowa Stella Rene jest tutaj, aby pomóc biednym i potrzebnym ludziom, którzy potrzebują pilnej pożyczki, aby usunąć wszystkie rachunki z szyi, i dziś śmiało oświadczam na stronie, że ta firma jest prawdziwa i prawdziwa, skontaktuj się z firmą e-mail (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) w celu złożenia wniosku i zatwierdzenia pożyczki lub również na WhatsApp (+16313415478), a wszystkie twoje problemy będą bądź skończony dzisiaj, oto odpowiedź na wszystkie dzisiejsze kryzysy finansowe i rozpocznij nowe życie. Hanna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Przepraszam, możesz mnie nie znać. Nazywam się Ewa. Byłem w takiej sytuacji, jak teraz, kiedy potrzebowałem pożyczki. Wystąpiłem o pożyczkę od ponad 2 firm na tej stronie i zostałem oszukany. Straciłem ponad 9000 złotych. Byłem sfrustrowany i zmęczony, dopóki moja przyjaciółka, którą razem pracujemy jako lekarz, Jane po imieniu połączyła mnie z wiarygodną i prawdziwą firmą pożyczkową JORGE GRACE KREDYT FIRMY. Pomogli mi z pożyczką w wysokości 60 0000 zł, może ci pomóc również, jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki Wystarczy wysłać je e-mailem na adres: {jorgegraceloanfirm@gmail.com}, aby uzyskać prawdziwą pożyczkę, której są zaufani i zatwierdzoną przez rząd firmę pożyczkową, dzięki. Ewa Teresa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich, jestem Lena z warsaw Polski. Chce szybko zlozyc krótkie zeznanie, w jaki sposób udalo mi sie uzyskac pozyczke, pilnie potrzebowalem pieniedzy na zakup ciezarówki, zlozylem pozyczki od wielu internetowych pozyczkodawców, a oni nigdy nie moze mi pomóc, skontaktowalem sie z moim przyjacielem, aby poprosic o jego pomoc, mój przyjaciel powiedzial mi, ze nie jest w stanie pomóc mi z cala suma pieniedzy, której od niego potrzebuje, przedstawil mnie firmie o nazwie Jorge Grace firma pozyczkowa, w której on równiez byl w stanie uzyskac pozyczke, rozmawialem z nim o moich przeszlych doswiadczeniach zwiazanych z uzyskaniem pozyczki i powiedzial mi, ze ta firma pozyczkowa, do której kieruje mnie, jest legalna i zatwierdzona przez rzad, nie mialem innej opcji niz próbe, zebralem e-mail od znajomego i skontaktowalem sie z nim, ku mojemu najwiekszemu zaskoczeniu, ze byli w stanie pomóc mi w firmie pozyczkowej, jestem blogoslawiony, poniewaz pani Jorge Grace ratuje zycie i pomaga pilnie potrzebujacym pieniedzy, Ty moga sie z nimi skontaktowac za posrednictwem prywatnej poczty firmy na (jorgegraceloanfirm@gmail.com} pomoga ci i zmienia twoje zycie jak moje, wszystko dzieki nim i niech Bóg ja blogoslawi. Lena Zofia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry wszystkim, jestem Lidią z nazwiska i pochodzę z Polski, chciałbym krótko opowiedzieć o tym, jak mogłem uzyskać pożyczkę. Na początku potrzebowałem pożyczki z mojego banku i nie mogli mi pomóc miałem wiele problemów, ponieważ moja córka była bardzo chora i musiała iść na operację, ale nie miałam przy sobie pieniędzy na leczenie, nie mogłam patrzeć, jak moja córka cierpi w takim stanie, więc musiałam spotkać się z przyjaciółką o pomoc, kiedy skontaktowałem się z moją przyjaciółką, powiedziała mi o wiarygodnej firmie pożyczkowej, w której ona również była w stanie uzyskać prawdziwą pożyczkę, podała mi adres firmy i poprosiłam o kwotę pożyczki w wysokości 70000zł, myślałem, że nie mogą pomóc, ponieważ nie wierzę w Internet, ku memu największemu zaskoczeniu naprawdę pomogli mi w pożyczce, teraz mogłem uratować życie mojej chorej córce, nie byłem w stanie zachować radości i szczęścia, które dała mi pani Jorge Grace, więc… Postanowiłem powiedzieć światu o tej firmie pożyczkowej. Jeśli jesteś w jakiejkolwiek sytuacji i potrzebujesz pożyczki w trybie pilnym, masz ok n skontaktuj się z nimi pocztą firmową {jorgegraceloanfirm@gmail.com} zapewniam, że pomogą ci z każdą pożyczką. Wszystko dzięki pani Jorge Grace i modlę się, aby mój Bóg ją błogosławił obficie, Teraz mam własny biznes i Żyję teraz dobrze z moją rodziną. Wójcik Lidia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Witam, z imienia jestem imieniem, chcę użyć tego medium, aby podziękować pożyczkodawcy, który pokazał mi światło po tym, jak został oszukany przez innych pożyczkodawców, którzy obiecali pomóc, ale nigdy tego nie zrobili, starałem się jak najlepiej, aby uzyskać pożyczkę, ponieważ moja firma był na dole, musiałem to zbudować, Nie było już dla mnie nadziei, ponieważ myślałem, że wszystko się skończyło, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie firmie pożyczkowej online, Na początku straciłem nadzieję, ponieważ nigdy nie ufałem nikomu online i mojemu przyjacielowi powiedział mi, że firma, do której mnie poleca, jest wiarygodną, rzetelną firmą pożyczkową, w której oni również mogli jej pomóc w pożyczce, więc nie miałem innej opcji, ponieważ naprawdę potrzebowałem pożyczki, zebrałem adres firmy na umożliw mi kontakt z nimi, co zrobiłem, dawałem dokumenty umów pożyczkowych do podpisania i ku mojemu największemu zaskoczeniu pani Jorge Grace, kierownik firmy pożyczkowej, była w stanie pomóc mi z pożyczką w wysokości 40 000 zł, wszystko dzięki niej modlę się, mój Boże pobłogosław ją, jeśli jesteś w trudnej sytuacji teraz możesz się z nimi skontaktować bezpośrednio pod adresem firmowym (jorgegraceloanfirm@gmail.com} zmienili moje życie, teraz prowadzę dobry interes dzięki przyjacielowi, który mnie kierował. Marien Crane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę docenić dalton pożyczek diamentowych za udzieloną mi pożyczkę w wysokości 3000 euro. jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki dzisiaj, uniknij oszustwa ze strony fałszywych pożyczkodawców i złóż wniosek od prawdziwej firmy pożyczkowej za pośrednictwem poczty elektronicznej: diamondloans24@yahoo.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby rozwiązać problem finansowy? Udzielamy pożyczek biznesowych, pożyczek osobistych, pożyczek domowych, pożyczek codziennych, pożyczek małżeńskich, pożyczek studenckich, pożyczek samochodowych, pożyczek bankowych i pożyczek na spłatę rachunków. Zatwierdzamy również pożyczki dla klientów z czarnej listy. Zainteresowanych prosimy o kontakt: info.westlakefinancialservice@inbox.ru What'sApp: +91 9150521176 E-mail: info.westlakefinancialservice@inbox.ru Z poważaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...