Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brak słów! Takie państwo, że bandyta może chodzić i nic mu nie zrobią, a stań tylko w obronie rodziny to cię zamkną. To jest chore państwo i chory system.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały sąd to jedno wielkie bandyctwo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze sąd zrobił.Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów! Takie państwo, że bandyta może chodzić i nic mu nie zrobią, a stań tylko w obronie rodziny to cię zamkną. To jest chore państwo i chory system.
 bo bandyty sędzia, prokurator albo papuga się boi. bandyta może zrobić krzywdę jemu albo rodzinie a co może zrobić nastolatek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logicznie myśląc to każde  zabójstwo jest zbrodnią a nie rozwiązaniem  problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to zrobił jakiś sędzia na pewno by nie siedział w areszcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co "afery hejterskie"? Sędziowie werdyktami duzo sprawniej hejt na własną branżę produkują (tyle, że używając okrągłych słów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwie się ze UE chce rozliczyć polski wymiar sprawiedliwosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandal chlopak nie mogl wytrzymac i to zrobil coz to za sad hanba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to ciało ma zostać do dyspozycji sądu aż do rozprawy??!! Przecież rozprawa wyznaczona została na 9 marca przyszłego roku...!!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratujcie tego chłopca. Mam syna w jego wieku, za mną poszedłby w ogień. Wiem, że mogę na niego liczyć. Wiem też, że długotrwała przemoc w końcu może złamać. Człowiek łamie się pod ciężarem lat, jak zapałka, i albo ginie, albo się w końcu przeciwstawia, tak jak on. Współczuję jego matce, bo bólu ma co niemiara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno w podobnej sprawie uniewinniono chłopaka, który zabił konkubenta matki oraz dźgnął matkę alkoholiczkę, którzy znęcali się nad nim od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem miłośnikiem Ziobry ale to co wyczyniają sędziowie to jest masakra!!!!! Oni naprawdę oderwali się od rzeczywistości i uwierzyli że mogą wszystko!!!!! Dość tego !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logicznie myśląc to każde  zabójstwo jest zbrodnią a nie rozwiązaniem  problemu.
 w chwili wzburzenia gdy ktoś na***a ci matkę ciężko o logikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację Ania,nie można rozwiązywać problemów zabijając,to zbrodnia i nie powinno być na to przyzwolenia, powinien ponieść karę bo dojdzie do paranoi gdy zaczniemy sami wymierzać sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haniebną decyzja sądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął człowiek. To wina nie sądu ale całego systemu w Polsce. Syn i matka byli bezradni wobec ojca. Organy państwa im nie pomagały i doszło do tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...