Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

22-latek bawił się na torach w śmierć i życie. Pociąg zabił psa (wideo)

Utworzony przez maciek, 12 stycznia 2011 r. o 10:13
Bydle, powinien sam zostac na torach, szkoda pieska, bo miał pana niedorobieńca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hvj z nim szkoda psa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda psa, bo przecież temu pijasowi, tak jak innym takim, nic się nie stało!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda psa,a deb***a powinni za kratki wsadzić.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkohol szkodzi na mózg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pies jak przyjaciel za swoim panem poszedł na śmierć. Moim zdaniem ta gnida nie zasługuje funkcjonowanie w społeczeństwie. Za zabicie bezbronnego psa moim zdaniem litości nie ma tak samo jak za zabicie człowieka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że pies nie uciekł a ten palant nie zginął...jednego idiotę mniej by było, a zwierzę może znalazłoby lepszego właściciela !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze deb*** się nie poślizgnął i mu nóg nie ujebało!!! szkoda pieska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na syberie z nim za takie cos powinni go porzadnie ukarac tam by mial luksus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak popier***eńców nie brakuje. Szkoda psa który zaufał deb***owi.Ten ,,człowiek" powinien zostać usunięty ze społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 lata? to zdecydowanie za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się w głowie nie mieści, jak ludzie traktują ostatnimi czasy zwierzęta!!!!! ...aż żal serce ściska patrząc na to, jak biedny psina za swoim panem stał, ufał mu, a on go w ostatniej sekundzie życia zostawił. nikomu nie życzę śmierci, ale uważam, że za takie cierpienia wszyscy Ci, którym przedziwną i nie normalną przyjemność sprawia zadawanie bólu zwierzynie powinni iść siedzieć i przechodzić takie katorgi jak zwierzęta!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej żeby pies uciekł jak on!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wieś... sie bawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kretyn w aucie sobie siedzi i sie gapi. Oczywiście sąd uzna, że mała szkodliwość czynu. Nie wiem co mam napisać... ciekawe czy dorwą tego sk...syna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się nie mieści,pi....palant powinien zgnić w więźieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra jak ludzie moga tak postepowac powinny byc wieksze kary za takie cos a nie dostanie pewnie grzywne albo pojdzie siedziec na 3 miesiace bo tak w polsce jest. Szkoda gadac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się w głowie nie mieści!!!! Jeżeli prokuratura nic mu nie zrobi to w tej naszej Polsce będzie coraz gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie Ludzie zadziwiają jak zobaczyłem artykuł pomyślałem "A to skurw*el." ale teraz myśle ,że taki człowiek nie wie co zrobił. myśle że sąd skarze go na max 4 lata. a powinien dyche dostać za takie CHUJOSTWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kretyni deb*** to delikatnie poiedziane jemu powinni zrobic o samo prponuje 10 razy wieksze kary za takie okrucieństwo ale nie nasz polski sąd da pewnie rok w zawiszeniu mała szkodliwośc czynu dla mnie śmieszna kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...