Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan radny znany jest z ciekawych wypowiedzi, jak np. ta o pani Tokarczuk, w której sugeruje, że jest Ukrainką bo ma w nazwisku końcówkę "uk". :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Potocki wielokrotnie w swoich wypowiedziach udowadniał, że z myśleniem jest na bakier. Zazwyczaj korzysta z zasady nie wiem to się wypowiem! już swoimi mądrościami na temat jogi i noblistki Olgi Tokarczuk udowodnił na jakim poziomie intelektualnym się zatrzymał. A Panu Prezydentowi gratuluję odwagi stanięcia za kobietami jak i w swoim imieniu bardzo dziękuję. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większej obłudy niż ruch pro-life to chyba nigdzie nie ma. Interesują się zarodkiem czy yeż ciążą,prawidłową czy nie , a po porodzie czy poronieniu mają wszystko w d... radż sobie sama. Taka sama pomoc ze strony rządu i kościoła. jednego nie mogę zrozumieć czemu za nas kobiety decydują ci ,którzy nie rodzą, w razie trudności salwują ucieczką,bo nie mogą sobie poradzić z opieką czy też wychowaniem ułomnego dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjeciach nie widze kobiet tylko same gowniary z sianem we lbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większej obłudy niż ruch pro-life  to chyba nigdzie nie ma. Interesują się zarodkiem czy yeż ciążą,prawidłową czy nie , a po porodzie  czy poronieniu mają wszystko w d... radż sobie sama. Taka sama pomoc ze strony rządu i kościoła.       jednego nie mogę zrozumieć czemu za nas kobiety decydują ci ,którzy nie rodzą, w razie trudności  salwują ucieczką,bo nie mogą sobie poradzić z opieką czy też wychowaniem ułomnego dziecka
 Radny stara sie obnosic madroscia powiazana z nazwiskiem, ale to tylko gra na niewiedzy i bezrefleksyjnosci jego wyborcow. Nie mam w zwyczaju grzebac w ludzkich zyciorysach, ale nie uciekniemy od faktu, ze jego dziadkowie (z obu stron) byli ratajami i furmanami w majatku Waclawa Moczulskiego z Grabniaka! Patrz: Wykaz Majatkow Ziemskich woj. Lubelskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik wschodni! Czemu kasujecie część moich komentarzy zmieniając całkowicie ich sens?! Oto prawdziwy komentarz: GENIUSZ POTOCKI! CZY MU KTOŚ, KIEDYŚ WYTŁUMACZY, ŻE MILCZENIE JEST ZŁOTEM, A W JEGO PRZYPADKU DOBRZE BY BYŁO SIĘ TYM "ZŁOTEM" OKRASIC! DO SYMPATYKA DOBREJ ZMIANY, KTÓRY COŚ WSPOMINA W KOMENTARZU WYŻEJ O JAKIMŚ SIANIE... CO MAJĄ W TAKIM RAZIE "DŻENTELMENI" W UNIFORMACH Z KRESZU [z kastetem w ręku i Bogiem na ustach] , KTÓRZY WYSZLI BRONIĆ KOŚCIOŁA, KTÓREGO NIKT NIE ATAKOWAŁ? KLAKIERY BIERECKIEGO I PAROBKA STEFANIUKA [CHYBA JAKIŚ UKRAINIEC BO W NAZWISKU KONCOWKA UK - PRAWDA PANIE POTOCKI?] PS. Panie Prezydencie kolejny raz Pan udowodnił, że każdy mieszkaniec się dla Pana liczy. SUPER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wymagam od szkół, nauczycieli, urzędników, a zwłaszcza od pana prezydenta przekazywania treści wychowawczych i prawdziwych. Zarówno nauka, jak i prawo jednoznacznie stwierdzają, że człowiekiem jest się od chwili poczęcia – przekonuje Potocki." Ta wypowiedź to głupawe brednie. 1) Definicje są w zasadzie konwencjonalne (często ogólne znaczenie powstaje "naturalnie", a uściśla je się umownie w różnych dziedzinach). Człowieka od Arystotelesa określano jako "zwierzę rozumne" i tomizm (zasadniczy nurt dla katolicyzmu) to przyjmuje. Materialistyczne/biologiczne znaczenia są różne i nie są ogólnie przyjęte nawet w katolicyzmie, choć p. Wojtyła wiele czynił, by tak się stało, wciskając mantrę "od poczęcia". Tymczasem zarodek po poczęciu nie ma żadnego rozumu, a nawet nie czuje, nie ma układu nerwowego itd. Tak więc to nie jest żadna teza naukowa, że "człowiek powstaje w chwili zapłodnienia pochodzącego od kobiety jajeczka z męskim plemnikiem". Jeśli idzie zaś o "prawo" polskie, to znowu p. Potocki nie mówi prawdy. Konstytucja RP mówi co innego o obywatelach: "Art. 34. 1. Obywatelstwo polskie nabywa się przez URODZENIE z rodziców będących obywatelami polskimi. Inne przypadki nabycia obywatelstwa polskiego określa ustawa."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy w czasach wielu prawd, czyli kłamstwa – dodaje Potocki, w którego ocenie, tylko „Bóg w Trójcy jest jedynym dawcą życia i on może nim rozporządzać” - ma rację - sam głosi kłamstwa. Moim dzieciom dałem życie ja wraz z moją małżonką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z przykrością i obawą o wychowanie dzieci i młodzieży odbieram zaangażowanie prezydenta w ideologiczne wystąpienie" - wystąpienie pana radnego w żadnym razie nie jest ideologiczne, tak? A te słowa o Bogu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zarówno nauka, jak i prawo jednoznacznie stwierdzają, że człowiekiem jest się od chwili poczęcia" - które to paragrafy tak stwierdzają? I jaka nauka poza kościółkową, która powinna być określania jako "nauka"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba pan radny pozazdrościł tym z Kraśnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to radny Kurek jest wzorem do naśladowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan radny jest taki prolife że nawet z sąsiadami nie rozmawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...