Jestem pod wrażeniem postawy matki pani K. broni jej nadal " cóż ja mam z cudna córkę" ech powiem wam, że zachowanie jej matki też jest godna postawy rodzica tak tak mamo tej pierd..nietego smoka wiedz, że siewta ona nie jest a już raz jej....... (wszyscy wiedza a co mi chodzi w tym momencie ) A wiesz co mam jej super zdjęcia naprwde super i zastanwialem się co z nimi zrobić.Myślalem zeby umiścić je na www. ale nie bo znowu afara, wpadł mi do glowy pomysł wysłać je pocztą matce ale nie szkoda kobiety chodź malo sympatyczna ale szkoda bo zawał murowany chociaż znając temperament matki to mogłaby ztwierdzić żę to fotomontaż a jej córunia nadal jest nieskźitelnie czysta wiec dalem sobie spokój. A zastanawiam się teraz jak ten boss tej kinder mafi (bo wiemy ze to grupa skaładajaca sie z kilku osób o podbnym wyglądzie i poziomie inteligencji) spoglada ludziom w oczy przecież ona sama mówiła jak i jej mamusia że ludzie w jej rodzinnej miejscowosci sa podli i tylko plotkuja, tak wiedz ze jesteś na jezykach wszystkich ludzi w tej miejscowosci hahaha schowaj sie w domu nie wychodz nigdzie a bierzmowanie odłóż na nastepna ture, nie chodz na różaniec bo patrzeć nie moge na ten.... Brawo Panie Sołtysie wszyscy forumowicze jesteśmy z Tobą te posty mówią wszystko. Wie Pan co jednego nie moge sobie darować, czego TY mnie nie zawolales pomógłbym Ci brawo;)
Ostatnio edytowany 13 października 2008 r. o 09:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz