Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agresywny pies zagryzł pudla i rzucił się na kobietę

Utworzony przez Gość, 1 lutego 2010 r. o 12:34
suka napisał:
Ty Pim to powinienes pisac tylko o psach, to ci wychodzi naaaaajlepiej. No po prostu cuuuuudo ! Jaka dramaturgija ! Jakie napiecie i zwroty akcji ! Graaatuuulaaacjeee ! Najlepsze perelki : "...pies z KWADRATOWYM pyskiem" "...wgryzl sie w jego grzbiet i zaczal TARMOSIC" "... w koncu ... udalo sie rozdzielic oba psy. ALE NIE NA DLUGO" "Przewrocil mnie i znow WGRYZL SIE w Oskara" "Wygryzl mu wnetrznosci" A i final tez niezly : "Wkrotce wiecej informacji." Dawaj Pim ! Dawaj !bo nie zasne ! Ps. Piszesz "Zwierze bylo bez kaganca". Ale z tekstu nie wynika KTÓRE zwierze ? Maly czy duzy ? Bo to wazne ! I jeszcze sorry ale moglbys dociec DLACZEGO ten duzy zaatakowal tego malego ? Musial byc jakis powód, przecież nie zaatakowal ot tak sobie. Jakies porachunki osobiste ? Róznice polityczne ? No i czy wykonano na nich test alkomatem ? Może po prostu byli piani ? Tak czy siak - dobry tekst ! Dawaj dalej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie wiesz czym potrafi być pies dla jego właściciela i jaka jest między nimi więź, skoro tak ironizujesz - przeciez rozegrała sie straszna tragedia na oczach tej Pani i nie jest ważne w jaki sposób Redaktor to opisał. Jestes skończoym deb***em pozbawionym uczuć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi tej biednej kobiety jak i też tego bezbronnego pieska:( Aż strach pomyśleć jakbym to była ja z moim psiakiem albo moja młodsza siostra ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://psiproblem.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Chyba nie wiesz czym potrafi być pies dla jego właściciela i jaka jest między nimi więź, skoro tak ironizujesz - przeciez rozegrała sie straszna tragedia na oczach tej Pani i nie jest ważne w jaki sposób Redaktor to opisał. Jestes skończoym deb***em pozbawionym uczuć !
Po pierwsze myślę że redaktor od tego jest redaktorem aby takie rzeczy opisywać dobrze i delikatnie. Co w twojej głowie obowiązuje zasada nie ważne, pisać byle jak, aby tylko pisać? Ma znaczenie jak opisał to dziennikarz, bo w gazecie nie chodzi o tragedie tylko informacje, dokładna konkretną i rzetelną, po za tym ktoś kto pracuje w gazecie mógłby pisać po polskiemu. Po drugie ja rozumiem że to może być wielka wieź, dajmy na to taki zoofil jaka to jest piękna wieź pomiędzy pieskiem a jego właścicielem. Po trzecie po czym wnioskujesz że jest deb***em bez uczuć? Bo człowiek podszedł chłodno i ocenił rzetelność pracy dziennikarza. Tu nie targ masturbacyjno- uczuciowy tylko forum gazety, jesli czujesz potrzebę jednoczenia się w bólu to rub to gdzie indziej. Ludzie w Polsce zbyt mało uwagi poświęcają rzetelnej pracy dziennikarzy i dlatego władza robi z nami co chce. Po tym co ty napisałaś wnioskuje że jesteś przesadnie wrażliwa i masz problemy z realną oceną sytuacji życiowych. Więcej dystansu do tego co czytasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Białej są organizowane walki psów? Jak się przygotowuje do tego zwierzaki? Czy są później zakłady? Bo na Tysiąclecia wiszą plakaty, że zginęły pieski. Może wpadły w paszczę trenowanego zabójcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy w Białej są organizowane walki psów? Jak się przygotowuje do tego zwierzaki? Czy są później zakłady? Bo na Tysiąclecia wiszą plakaty, że zginęły pieski. Może wpadły w paszczę trenowanego zabójcy?
No nie wiem, ale teoria dobra. Może to było zabójstwo na zlecenie pozorowane na wypadek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ludzie trzymają psy i to takie agresywne rasy ? Dla przykładu w OPOLU LUBELSKIM nie da się przejśc chodnikiem żeby jakiś pies nie podleciał do ogrodzenia i nie szczekał , jeśli ktoś ma słabe serce to naprawdę może się to źle skończyc. Przecież nie są milionerami ani nie trzymają złota w garażu , wiec pytam się po co trzymac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dgnhfrn napisał:
.......... Przecież nie są milionerami ani nie trzymają złota w garażu , wiec pytam się po co trzymac .
Skąd wiesz? Może są tylko się ukrywają, mają wielkie majątki złota które ich rodziny zarobiły w czasie wojny na ukrywaniu, a potem wydawaniu żydów gestapo. To był dobry interes i podobno wielu w Opolu lubelski tak robiło, a teraz śpią na złocie i się boją, że mosad po nich przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DELCO napisał:
Skąd wiesz? Może są tylko się ukrywają, mają wielkie majątki złota które ich rodziny zarobiły w czasie wojny na ukrywaniu, a potem wydawaniu żydów gestapo. To był dobry interes i podobno wielu w Opolu lubelski tak robiło, a teraz śpią na złocie i się boją, że mosad po nich przyjdzie.
Przestancie q znowu o tych Żydach ! juz sluchac mi sie q o nich nie chce ! W kólko nic tylko Żydzi i Żydzi ! Ile można ?!Porozmawiajmy o psach albo o czymś a nie q znowu o tych Żydach ! Czy to Żydzi zagryzli tego malego kurdupla ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Przestancie q znowu o tych Żydach ! juz sluchac mi sie q o nich nie chce ! W kólko nic tylko Żydzi i Żydzi ! Ile można ?!Porozmawiajmy o psach albo o czymś a nie q znowu o tych Żydach ! Czy to Żydzi zagryzli tego malego kurdupla ?
Masz coś do żydów antysemito? Coś ci nie pasi to won, sprawa jest poważna bo dotyka bolesnej historii naszego kraju i świata, a ty sobie jaj robisz i głupoty. Wstyd mi za takich jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DELCO napisał:
Masz coś do żydów antysemito? Coś ci nie pasi to won, sprawa jest poważna bo dotyka bolesnej historii naszego kraju i świata, a ty sobie jaj robisz i głupoty. Wstyd mi za takich jak ty.
Tego Pim nie napisal bo sie bal ze go z pracy niemiecki wlasciciel wyrzuci,ale wiem skoninond że ten maly kurdupel to był pochodzenia handlowego. I z tej racji uwazal jako Rasa Wybrana że może bezkarnie zaczepiac tego dużego goya. Niestety , przeliczyl sie i dlatego ten duży rozerwal mu ze zlości wnetrznosci. Precz z kurduplowskim rasizmem ! Ale ja tak wogle to do Żydow ja nic nie mam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
Tego Pim nie napisal bo sie bal ze go z pracy niemiecki wlasciciel wyrzuci,ale wiem skoninond że ten maly kurdupel to był pochodzenia handlowego. I z tej racji uwazal jako Rasa Wybrana że może bezkarnie zaczepiac tego dużego goya. Niestety , przeliczyl sie i dlatego ten duży rozerwal mu ze zlości wnetrznosci. Precz z kurduplowskim rasizmem ! Ale ja tak wogle to do Żydow ja nic nie mam...
To ten duży to niezły naziol. Kule w łeb takiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5A5196 napisał:
To ten duży to niezły naziol. Kule w łeb takiemu.
A tobie żydowski pachołku kula w *** ! Już ty dobrze wiesz w co !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
A tobie żydowski pachołku kula w *** ! Już ty dobrze wiesz w co !
Od razu pachołku, a ty co pachołek Narodowo-socjalistyczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Od razu pachołku, a ty co pachołek Narodowo-socjalistyczny?
To ja tobie pachołku żydowski powiem tak : Nie cierpie kazdego rasisty , niewazne czy pochodzi on z Narodu Wybranego Od Wielkiej Rzeki Nil Do Wielkiej Rzeki Eufrat czy też Narodu Wybranego Wielkiej Rasy Germanskiej Drang Nacht Ost ! Czy teraz zrozumialeś goyu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
To ja tobie pachołku żydowski powiem tak : Nie cierpie kazdego rasisty , niewazne czy pochodzi on z Narodu Wybranego Od Wielkiej Rzeki Nil Do Wielkiej Rzeki Eufrat czy też Narodu Wybranego Wielkiej Rasy Germanskiej Drang Nacht Ost ! Czy teraz zrozumialeś goyu ?
Tak jesteś rasistą który nie nienawidzi wszystkich ludzi, czyli w sumie taki nazista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak jesteś rasistą który nie nienawidzi wszystkich ludzi, czyli w sumie taki nazista.
No ciepło ciepło... Ja tam do nazistów nic nie mam ale narodowych socjalistów to nie cierpie ja psów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suka napisał:
No ciepło ciepło... Ja tam do nazistów nic nie mam ale narodowych socjalistów to nie cierpie ja psów !
Przecież to jedno i to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież to jedno i to samo.
Powaaaaażnie ? Nie wiedziałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...