Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Amerykański sen - Biała Podlaska. Blake marzy o przeprowadzce z USA do Polski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 listopada 2016 r. o 15:02 Powrót do artykułu
JAROSŁAW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to fantastyczny kraj do spokojnego życia. Wystrzegaj się tylko chłopie urzędów, pracy (nie pracuj w Polsce!), ruchu drogowego (większość polskich kierowców to psychopaci!), ale jak masz pieniądze w celach rekreacyjnych POLECAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawaj gościu, będziesz u nas wydawał emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mogę, on nie wie jaka bieda go tu czeka, będzie dobrze spieprzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAOGLĄDAŁ SIĘ RANCZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgroza co on chce zrobić napisał:
ja nie mogę, on nie wie jaka bieda go tu czeka, będzie dobrze spieprzał.
On będzie bral prawdziwą rentę a nie zasiłek z zusu... taka drobna różnica -przelicznik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chory na porażenie mózgowe Blake Wind porusza się na wózku inwalidzkim. – Mieszkam z matką w odizolowanym miasteczku na Long Island" .... a Biała Podlaska jest na 100 % miastem przyjaznym niepełnosprawnym. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym, żeby Blake, jak najszybciej się przeprowadził do Białej Podlaskiej. Może, dopiero w ślad za nim pojawią się w Białej inwestorzy lotniska z Polonii Amerykańskiej, o których nas informował pan Stefaniuk podczas kampanii wyborczej, mając wówczas po prawicy pana senatora Biereckiego, a po lewicy pana posła Pęka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...