Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bardziej już poniżyć nie można

Utworzony przez nike, 29 stycznia 2008 r. o 13:20
Niepokorni nauczyciele nieszczęsnej międzyrzeckiej "Trójki" znów zostali poniżeni przez władzę. Tylko sam dyrektor i jego wice mają prawo korzystać z głównego wejścia do szkoły. Jakżeby to było, gdyby musieli spotykać w drzwiach prawie stu swoich podwładnych i już tam odpowiadać (lub najczęściej nie odpowiadać!) na ich grzeczne -bardziej lub mniej wymuszone- "dzień dobry"?! Teraz szanowne grono przeciska się w tłumie uczniów po oblodzonych schodach próbując przytrzymać się muru lub obklejonej przez dzieci barierki do, znajdującej się obok stosów zdezelowanych szafek i kartonów, klitki "Pod Rurami", gdzie w smrodzie zostawia swoje wierzchnie okrycia. Niżej i dalej już się nie dało ich eksmitować???? To się nazywa ODPOWIEDNIA TROSKA O WŁAŚCIWY PRESTIŻ ZAWODU NAUCZYCIELSKIEGO! (Nawet panie sprzątaczki i pan R.- choć już nie są pracownikami tej instytucji - mają swoje siedziby, dla nauczycieli ich już zabrakło: nie mają własnego krzesła w pokoju nauczycielskim ( na przerwie część osób po prostu stoi, dlatego lepiej, że są takie krótkie) nie mają specjalnego miejsca przeznaczonego do uzupełniania dokumentów ( których nie można wynieść poza szkołę, a uzupełnione być muszą, bo to się sprawdza!) , nie ma miejsca na szatnię, z toalet muszą korzystać razem z uczniami (tylko do jednej jest klucz, a na sto osób, które mogą iść za potrzebą TYLKO w czasie przerwy to za mało), a na papierosa chodzą pod płot. Jednocześnie "odstawia się na wysoki połysk" sekretariat i księgowość. Zamiast zastąpić kulawe i niszczące ubrania krzesła przy biurkach nauczycieli w klasach lepiej kupić jeszcze większe fotele do gabinetów. Cóż : KOSZULA BLIŻSZA CIAŁU? - tak jak panie urzędniczki układniejsze od niepokornej Rady, która musi nawet siadać podczas obrad według schematu. Nie ma jak dbałość o włąsną d.... A może "Pod Rurami" byłoby rodzicom bliżej płacić na Komitet... ?????
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tyle ludzi wydawałoby się wykształconych i odpowiedzialnych da się tak upodlić i upokorzyć --wstyd państwo pedagogowie powinni wam jeszcze kazac przechodzic przez studzienkę kanalizacyjną .To jest metoda grzybkowa wszędzie rozpoczyna urzędowanie od urządenia gabinetu a zasłużoną leżankę ciągnie za sobą do kadej pracy/ach żeby ona umiala mówić?/.Wszscy dyrektorzy z awansu PSL rozpoczynają od gabinetów szkoda ,że i na tym kończy sie ich zapał do pracy.Szanowna Rado Pedagogiczna nie daj sobą pomiatać ludziom, ktorych podstawowym przygotowaniem do ffunkcji kierowniczej jest umiejętność lizania d---y,każdemu kto wyżrej od nich stoi.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nike napisał:
Niepokorni nauczyciele nieszczęsnej międzyrzeckiej "Trójki" znów zostali poniżeni przez władzę. Niżej i dalej już się nie dało ich eksmitować????... nie mają własnego krzesła w pokoju nauczycielskim ( na przerwie część osób po prostu stoi, dlatego lepiej, że są takie krótkie) nie mają specjalnego miejsca przeznaczonego do uzupełniania dokumentów ( których nie można wynieść poza szkołę, a uzupełnione być muszą, bo to się sprawdza!) , nie ma miejsca na szatnię, z toalet muszą korzystać razem z uczniami (tylko do jednej jest klucz, a na sto osób, które mogą iść za potrzebą TYLKO w czasie przerwy to za mało), a na papierosa chodzą pod płot...
Bardziej już poniżyć nie można??? MOŻNA, MOŻNA, rodzice zaczną zapisywać i przenosić dzieci do innych szkół a wtedy ROZPOCZNĄ SIĘ GIERKI Z ETATAMI...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wszędzie rozpoczyna urzędowanie od urządzenia gabinetu a zasłużoną leżankę ciągnie za sobą do kazdej pracy
i jeszcze sypie swój KOPIEC (górke piachu) na podwórku...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele powinni cos zrobic moze niech spoleczenstwo miedzyrzeca zacznie procedure odwolania burmistrza i dyrektorow
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może niech Panie działaczki związkowe przestaną całować burmistrza w cztery litery a wezną się za obronę swoich czlonkow.Gabinet panu R się należy musi mieć gdzie wypić w dawnych czasach można bylo w gabinecie dyrektorskim Mironiuk niepotrzebnie to zlikwidował,byłby do dzisiaj dobrym szefem .
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogą dostały nagrodę na Dzień nauczyciela--trzeba teraz odsłużyć.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A może niech Panie działaczki związkowe przestaną całować burmistrza w cztery litery a wezną się za obronę swoich czlonkow.
Co ty chrzanisz, Gościu !? jak PANIE działaczki mogą wziąć się za obronę swoich CZŁONKÓW ? Od kiedy to panie mają członki ? Coś ci się pomieszało albo ja czegoś nie zrozumiałem...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty chrzanisz, Gościu !? jak PANIE działaczki mogą wziąć się za obronę swoich CZŁONKÓW ? Od kiedy to panie mają członki ? Coś ci się pomieszało albo ja czegoś nie zrozumiałem. Oj, mają, mają - Bardzo głęboko w d.... To chyba widać po ostatnich posunięciach.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ziałaczki związkowe teraz ważne bardzo i zajęte nie byle czym - muszą reprezentować w Białej, w Warszawie i gdzie tam jeszcze.... (coraz rzadziej uświadczysz je w szkole)! Sam Muchmór całuje taką w rękę... To gdzież może się sprzeciwić, nawet ręki po całowaniu nie myje tylko się z nią obnosi!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ---nauczyciele w trójce narzekają ,że dyrekcja karze im chodzić pod rurami-- a przeciż RURY to podstawowe wyposarzenie każdej szanującej się Agencji Towarzyskiej a taniec na rurze jest podstawą .Dyrekcji i władcom miasta bardzo się to podoba i chcieli żeby biedota nauczycielska też miała nacodzień trochę wielkiego świata.-- i oc ten raban a panie związkowe to nie reprezentują na wyjazdach tylko CWICZĄ taniec na rurze.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby ks. emeryt przestyał buntować społeczeństwo wobec nowycyh władz w tym mieście uszanował demokratyczne wybory i rozliczył się z darowizn jakie przyjmował nawet od ateistów na budowanie królestwa " bożego " na międzyrzeckiej ziemi. Jest czas rodzenia i czas umierania - dla szanownych Panów taki czas już nadszedł przed rokiem ale w jakiejś paranoidalenej agonii nie możecie Panowie odejść z "tego świata". Ludzie już was dawnio nie chieli - i nie chcą . Dajcie sobie spokój albo świat usłyszy o Waszych polityczno - ekonomicznych wyczynach. Te tajne komplety w budynku pomiędzy ul. Warszawską a Staromiejską są międzyrzeczanom znane nie prowokujcie ludzi aby świat się dowiedział jak to katolickji ks. emeryt pałanienawiścią do myślących inaczej i maqjących inne zdanie niż On i ci których popierał całe życie i czerpał z tego wymierne korzyści.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny autorze to nie ks,emeryt jest problemem ale to ,że zdaniem rodziców tak szumnie otwierane gimnazjum sportowe zaczyna powoli umierać ,rodziców nie wszystkich stać na oplacanie wyjazdow na rozgrywki swoich pociech,a ich wnich samych coraz mniej ochoty potym jak niektórzy "trenerzy"wyzywają ich od deb***i ,szczególnie siatkarska kadra w tym przoduje i mieszanie do tego emeryków nawet tak sacownych firm jest pomyłką życiowych fustratów ,którym jakś inaczej nic nie wychodzi.Twoje autorze pirsi są bliżej -bij sie w nie bo sądzę ,że naprawa tej sytuacji rownież od ciebie zależy----powodzenia życzę i zapału do pracy puki macie jeszcze kogo uczyć bo postęując tak dalej może Wam zabraknąć chętnych mlodzieńców do klas sportowych.PAPA.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autorze nie tylko ks. ale juz wiekszosc spoleczenstwa ktora glosowala na aktualna wladze chetnie widzalaby na wczesniejsze wybory to sa najgorsze standarty rzadzenia ktorych nie bylo od dawna trzeba to natychmiast zmienic bo ulotka przedwyborczxa to totalne klamstwo
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że nie piszący na tym forum budują wizerunek międzyrzeckiej władzy. Ta ,,nowa władza" przedstawiając swój program, zawarła tzw. umowę z wyborcami (społeczeństwem), że dokona takich zmian, które odmienią pozytywnie charakter miasta. W takim rozumieniu programu, uzyskał akceptację, tej części wyborców, którzy rzeczywiście chcieli zmian personalnych, również i zmian w polityce społecznej. Oczywistym było, że tych zmian nie dokona stary układ sitwy, że trzeba postawić na coś nowego, co stwarza takie zaufanie. Z drugiej strony było przyzwolenie, że ten nowy układ nie może realizować swego programu starymi ,,narzędziami", stąd też te liczne, ale nie do końca zrozumiałe działania p. burmistrza. Nikt nie ma pojęcia na czym polega jego logika władzy, i w tej chwili trudo roztrzygać czy ma więcej przeciwników, czy też zwolenników. Same standardy wartości, które dominują w jego działaniach są bardzo wątpliwej jakośći. Fachowość kadry, która zajęła stołki swoich poprzedników jest bardzo kontrowersyjna i trudno spodziewać się jakichś pozytywnych efektów, wynikających z ich pracy. Zamiast informacji społeczeństo otrzymuje dezinformację o tym co się naprawdę dzieje w mieście. Przykre jest to, że miejscowa inteligencja, zwłaszcza nauczyciele dali się wciągnąć w grę i skutecznie podzielić na zalizujących i konspirujących, natomiast mierniernie uczących i wychowujących młode pokolenie. Jeżeli ci ludzie wykształceni na chrześcijańskich wartościach tak realizują swoją misję i tak pojmują wolność, uczestnicząc w życiu społecznym, anarchizują go, to faktycznie można im tylko współczuć. Ciekaw jestem jak w ich edukacyjnym wymiarze funkcjonuje człowiek, bohater historyczny pozytywny i wspólczesny (neoliberalny?).
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proponuję aby ks. emeryt przestyał buntować społeczeństwo wobec nowycyh władz w tym mieście... Dajcie sobie spokój albo świat usłyszy o Waszych polityczno - ekonomicznych wyczynach. Te tajne komplety w budynku pomiędzy ul. Warszawską a Staromiejską są międzyrzeczanom znane nie prowokujcie ludzi aby świat się dowiedział jak to katolickji ks. emeryt pałanienawiścią do myślących inaczej...
"dajcie sobie spokój albo..." STRACH! SZANTAŻ! STRACH! SZANTAŻ! STRACH! SZANTAŻ! Zastraszyliście część społeczeństwa, zastraszyliście pracowników podlegających samorządowi, zastraszyliście prasę opisującą wasze wyczyny, zastraszyliście niewielką opozycję w radzie miasta, zastraszyliście też tych, którzy zbudowali wasze kariery polityczne i was popierali, a teraz zastraszacie jeszcze KOŚCIÓŁ KATOLICKI i jego emerytowanego księdza... Człowieku! KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO nie da się zwolnić z żadnej "ciepłej posadki", nie da się też zwolnić z pracy księdza na emeryturze. Co STRASZNEGO więc wymyślicie i zmanipulujecie, aby szantażować niepokornego. Co dacie do druku "na jedynkę" u KUPIONYCH DZIENNIKARZY? Ludzie spójrzcie w lustro, CZYM wy się staliście po urodzeniu??? Otrząśnijcie się z tych diabelskich sideł, bo dla was także przyjdzie "czas umierania"! Nie będziecie wieczni!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co czytałam na forum i pożal się boże prasie lakalnej to ks. Emeryt nie podburza społeczeństwa przeciwko władzy a tylko wytyka jej błędy i upomina się o prawa równe dla wszystkich .Fakt,,,,,,,,,,,że część przetargu została w wyniku Jego interwencji uchylona jest wystarczającym dowodem na to,że były przekręty i nieprawidłowości,które wykazała nawet opinia takzwanych niezależnych prawników /dziwnym trfaem byłych pracowników urzędu/,których opiniję odczytał Przewodniczący Komisji Rewizyjnej zamiast przeprowadzenia rzeczywistej kontroli,szkoda,ze nierozumiał tego co czytał i wcześniej nieprzećwiczył wystąpienia może przeczytane płynnie i ze zrozumieniem byłoby bardzeij zrozumiałe dla zgromadzonych mieszkańców.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie przekaże ten matriał lokalnym pismakom aaby udowodnić ,że krytycy nie mają racji.Dlatego każda "ekspertyza" która choć trochę popiera woda warta jest kazdych pieniędzy sczególnie płaconych nie ze swojej kieszeni.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nike napisał:
Niepokorni nauczyciele nieszczęsnej międzyrzeckiej "Trójki" znów zostali poniżeni przez władzę. Tylko sam dyrektor i jego wice mają prawo korzystać z głównego wejścia do szkoły. (..)
Cofamy się do średniowiecza? A Wy nauczyciele macie jakąś osobistą godność, czy zdjęci strachem wykonujecie idiotyczne polecenia władzy? Są jeszcze media o bardziej większym zasięgu. Nagłośnijcie to!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cofamy się do średniowiecza? A Wy nauczyciele macie jakąś osobistą godność, czy zdjęci strachem wykonujecie idiotyczne polecenia władzy? Są jeszcze media o bardziej większym zasięgu. Nagłośnijcie to!
nagłośnienie tych historii to świetny sposób byle nie przez lokalne zaprzyjaźnione burmistrzowi media, bo wszystko zostanie zmanipulowane przeciwko nauczycielom, na początek należy cyknąć kilka fotek dla " nauczycielskiej szatni pod rurami" i do internetu!!!!!!!!!, niech przynoszą chlubę dla....... skoro krążą już kserówki z tekstami z tego forum to jeszcze zdjątka na chlubę , na chlubę , na chlubę .......
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.