Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bardziej już poniżyć nie można

Utworzony przez nike, 29 stycznia 2008 r. o 13:20
Niepokorni nauczyciele nieszczęsnej międzyrzeckiej "Trójki" znów zostali poniżeni przez władzę. Tylko sam dyrektor i jego wice mają prawo korzystać z głównego wejścia do szkoły. Jakżeby to było, gdyby musieli spotykać w drzwiach prawie stu swoich podwładnych i już tam odpowiadać (lub najczęściej nie odpowiadać!) na ich grzeczne -bardziej lub mniej wymuszone- "dzień dobry"?! Teraz szanowne grono przeciska się w tłumie uczniów po oblodzonych schodach próbując przytrzymać się muru lub obklejonej przez dzieci barierki do, znajdującej się obok stosów zdezelowanych szafek i kartonów, klitki "Pod Rurami", gdzie w smrodzie zostawia swoje wierzchnie okrycia. Niżej i dalej już się nie dało ich eksmitować???? To się nazywa ODPOWIEDNIA TROSKA O WŁAŚCIWY PRESTIŻ ZAWODU NAUCZYCIELSKIEGO! (Nawet panie sprzątaczki i pan R.- choć już nie są pracownikami tej instytucji - mają swoje siedziby, dla nauczycieli ich już zabrakło: nie mają własnego krzesła w pokoju nauczycielskim ( na przerwie część osób po prostu stoi, dlatego lepiej, że są takie krótkie) nie mają specjalnego miejsca przeznaczonego do uzupełniania dokumentów ( których nie można wynieść poza szkołę, a uzupełnione być muszą, bo to się sprawdza!) , nie ma miejsca na szatnię, z toalet muszą korzystać razem z uczniami (tylko do jednej jest klucz, a na sto osób, które mogą iść za potrzebą TYLKO w czasie przerwy to za mało), a na papierosa chodzą pod płot. Jednocześnie "odstawia się na wysoki połysk" sekretariat i księgowość. Zamiast zastąpić kulawe i niszczące ubrania krzesła przy biurkach nauczycieli w klasach lepiej kupić jeszcze większe fotele do gabinetów. Cóż : KOSZULA BLIŻSZA CIAŁU? - tak jak panie urzędniczki układniejsze od niepokornej Rady, która musi nawet siadać podczas obrad według schematu. Nie ma jak dbałość o włąsną d.... A może "Pod Rurami" byłoby rodzicom bliżej płacić na Komitet... ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tyle ludzi wydawałoby się wykształconych i odpowiedzialnych da się tak upodlić i upokorzyć --wstyd państwo pedagogowie powinni wam jeszcze kazac przechodzic przez studzienkę kanalizacyjną .To jest metoda grzybkowa wszędzie rozpoczyna urzędowanie od urządenia gabinetu a zasłużoną leżankę ciągnie za sobą do kadej pracy/ach żeby ona umiala mówić?/.Wszscy dyrektorzy z awansu PSL rozpoczynają od gabinetów szkoda ,że i na tym kończy sie ich zapał do pracy.Szanowna Rado Pedagogiczna nie daj sobą pomiatać ludziom, ktorych podstawowym przygotowaniem do ffunkcji kierowniczej jest umiejętność lizania d---y,każdemu kto wyżrej od nich stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nike napisał:
Niepokorni nauczyciele nieszczęsnej międzyrzeckiej "Trójki" znów zostali poniżeni przez władzę. Niżej i dalej już się nie dało ich eksmitować????... nie mają własnego krzesła w pokoju nauczycielskim ( na przerwie część osób po prostu stoi, dlatego lepiej, że są takie krótkie) nie mają specjalnego miejsca przeznaczonego do uzupełniania dokumentów ( których nie można wynieść poza szkołę, a uzupełnione być muszą, bo to się sprawdza!) , nie ma miejsca na szatnię, z toalet muszą korzystać razem z uczniami (tylko do jednej jest klucz, a na sto osób, które mogą iść za potrzebą TYLKO w czasie przerwy to za mało), a na papierosa chodzą pod płot...
Bardziej już poniżyć nie można??? MOŻNA, MOŻNA, rodzice zaczną zapisywać i przenosić dzieci do innych szkół a wtedy ROZPOCZNĄ SIĘ GIERKI Z ETATAMI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wszędzie rozpoczyna urzędowanie od urządzenia gabinetu a zasłużoną leżankę ciągnie za sobą do kazdej pracy
i jeszcze sypie swój KOPIEC (górke piachu) na podwórku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele powinni cos zrobic moze niech spoleczenstwo miedzyrzeca zacznie procedure odwolania burmistrza i dyrektorow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może niech Panie działaczki związkowe przestaną całować burmistrza w cztery litery a wezną się za obronę swoich czlonkow.Gabinet panu R się należy musi mieć gdzie wypić w dawnych czasach można bylo w gabinecie dyrektorskim Mironiuk niepotrzebnie to zlikwidował,byłby do dzisiaj dobrym szefem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogą dostały nagrodę na Dzień nauczyciela--trzeba teraz odsłużyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A może niech Panie działaczki związkowe przestaną całować burmistrza w cztery litery a wezną się za obronę swoich czlonkow.
Co ty chrzanisz, Gościu !? jak PANIE działaczki mogą wziąć się za obronę swoich CZŁONKÓW ? Od kiedy to panie mają członki ? Coś ci się pomieszało albo ja czegoś nie zrozumiałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty chrzanisz, Gościu !? jak PANIE działaczki mogą wziąć się za obronę swoich CZŁONKÓW ? Od kiedy to panie mają członki ? Coś ci się pomieszało albo ja czegoś nie zrozumiałem. Oj, mają, mają - Bardzo głęboko w d.... To chyba widać po ostatnich posunięciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ziałaczki związkowe teraz ważne bardzo i zajęte nie byle czym - muszą reprezentować w Białej, w Warszawie i gdzie tam jeszcze.... (coraz rzadziej uświadczysz je w szkole)! Sam Muchmór całuje taką w rękę... To gdzież może się sprzeciwić, nawet ręki po całowaniu nie myje tylko się z nią obnosi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ---nauczyciele w trójce narzekają ,że dyrekcja karze im chodzić pod rurami-- a przeciż RURY to podstawowe wyposarzenie każdej szanującej się Agencji Towarzyskiej a taniec na rurze jest podstawą .Dyrekcji i władcom miasta bardzo się to podoba i chcieli żeby biedota nauczycielska też miała nacodzień trochę wielkiego świata.-- i oc ten raban a panie związkowe to nie reprezentują na wyjazdach tylko CWICZĄ taniec na rurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję aby ks. emeryt przestyał buntować społeczeństwo wobec nowycyh władz w tym mieście uszanował demokratyczne wybory i rozliczył się z darowizn jakie przyjmował nawet od ateistów na budowanie królestwa " bożego " na międzyrzeckiej ziemi. Jest czas rodzenia i czas umierania - dla szanownych Panów taki czas już nadszedł przed rokiem ale w jakiejś paranoidalenej agonii nie możecie Panowie odejść z "tego świata". Ludzie już was dawnio nie chieli - i nie chcą . Dajcie sobie spokój albo świat usłyszy o Waszych polityczno - ekonomicznych wyczynach. Te tajne komplety w budynku pomiędzy ul. Warszawską a Staromiejską są międzyrzeczanom znane nie prowokujcie ludzi aby świat się dowiedział jak to katolickji ks. emeryt pałanienawiścią do myślących inaczej i maqjących inne zdanie niż On i ci których popierał całe życie i czerpał z tego wymierne korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny autorze to nie ks,emeryt jest problemem ale to ,że zdaniem rodziców tak szumnie otwierane gimnazjum sportowe zaczyna powoli umierać ,rodziców nie wszystkich stać na oplacanie wyjazdow na rozgrywki swoich pociech,a ich wnich samych coraz mniej ochoty potym jak niektórzy "trenerzy"wyzywają ich od deb***i ,szczególnie siatkarska kadra w tym przoduje i mieszanie do tego emeryków nawet tak sacownych firm jest pomyłką życiowych fustratów ,którym jakś inaczej nic nie wychodzi.Twoje autorze pirsi są bliżej -bij sie w nie bo sądzę ,że naprawa tej sytuacji rownież od ciebie zależy----powodzenia życzę i zapału do pracy puki macie jeszcze kogo uczyć bo postęując tak dalej może Wam zabraknąć chętnych mlodzieńców do klas sportowych.PAPA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autorze nie tylko ks. ale juz wiekszosc spoleczenstwa ktora glosowala na aktualna wladze chetnie widzalaby na wczesniejsze wybory to sa najgorsze standarty rzadzenia ktorych nie bylo od dawna trzeba to natychmiast zmienic bo ulotka przedwyborczxa to totalne klamstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że nie piszący na tym forum budują wizerunek międzyrzeckiej władzy. Ta ,,nowa władza" przedstawiając swój program, zawarła tzw. umowę z wyborcami (społeczeństwem), że dokona takich zmian, które odmienią pozytywnie charakter miasta. W takim rozumieniu programu, uzyskał akceptację, tej części wyborców, którzy rzeczywiście chcieli zmian personalnych, również i zmian w polityce społecznej. Oczywistym było, że tych zmian nie dokona stary układ sitwy, że trzeba postawić na coś nowego, co stwarza takie zaufanie. Z drugiej strony było przyzwolenie, że ten nowy układ nie może realizować swego programu starymi ,,narzędziami", stąd też te liczne, ale nie do końca zrozumiałe działania p. burmistrza. Nikt nie ma pojęcia na czym polega jego logika władzy, i w tej chwili trudo roztrzygać czy ma więcej przeciwników, czy też zwolenników. Same standardy wartości, które dominują w jego działaniach są bardzo wątpliwej jakośći. Fachowość kadry, która zajęła stołki swoich poprzedników jest bardzo kontrowersyjna i trudno spodziewać się jakichś pozytywnych efektów, wynikających z ich pracy. Zamiast informacji społeczeństo otrzymuje dezinformację o tym co się naprawdę dzieje w mieście. Przykre jest to, że miejscowa inteligencja, zwłaszcza nauczyciele dali się wciągnąć w grę i skutecznie podzielić na zalizujących i konspirujących, natomiast mierniernie uczących i wychowujących młode pokolenie. Jeżeli ci ludzie wykształceni na chrześcijańskich wartościach tak realizują swoją misję i tak pojmują wolność, uczestnicząc w życiu społecznym, anarchizują go, to faktycznie można im tylko współczuć. Ciekaw jestem jak w ich edukacyjnym wymiarze funkcjonuje człowiek, bohater historyczny pozytywny i wspólczesny (neoliberalny?).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Proponuję aby ks. emeryt przestyał buntować społeczeństwo wobec nowycyh władz w tym mieście... Dajcie sobie spokój albo świat usłyszy o Waszych polityczno - ekonomicznych wyczynach. Te tajne komplety w budynku pomiędzy ul. Warszawską a Staromiejską są międzyrzeczanom znane nie prowokujcie ludzi aby świat się dowiedział jak to katolickji ks. emeryt pałanienawiścią do myślących inaczej...
"dajcie sobie spokój albo..." STRACH! SZANTAŻ! STRACH! SZANTAŻ! STRACH! SZANTAŻ! Zastraszyliście część społeczeństwa, zastraszyliście pracowników podlegających samorządowi, zastraszyliście prasę opisującą wasze wyczyny, zastraszyliście niewielką opozycję w radzie miasta, zastraszyliście też tych, którzy zbudowali wasze kariery polityczne i was popierali, a teraz zastraszacie jeszcze KOŚCIÓŁ KATOLICKI i jego emerytowanego księdza... Człowieku! KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO nie da się zwolnić z żadnej "ciepłej posadki", nie da się też zwolnić z pracy księdza na emeryturze. Co STRASZNEGO więc wymyślicie i zmanipulujecie, aby szantażować niepokornego. Co dacie do druku "na jedynkę" u KUPIONYCH DZIENNIKARZY? Ludzie spójrzcie w lustro, CZYM wy się staliście po urodzeniu??? Otrząśnijcie się z tych diabelskich sideł, bo dla was także przyjdzie "czas umierania"! Nie będziecie wieczni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co czytałam na forum i pożal się boże prasie lakalnej to ks. Emeryt nie podburza społeczeństwa przeciwko władzy a tylko wytyka jej błędy i upomina się o prawa równe dla wszystkich .Fakt,,,,,,,,,,,że część przetargu została w wyniku Jego interwencji uchylona jest wystarczającym dowodem na to,że były przekręty i nieprawidłowości,które wykazała nawet opinia takzwanych niezależnych prawników /dziwnym trfaem byłych pracowników urzędu/,których opiniję odczytał Przewodniczący Komisji Rewizyjnej zamiast przeprowadzenia rzeczywistej kontroli,szkoda,ze nierozumiał tego co czytał i wcześniej nieprzećwiczył wystąpienia może przeczytane płynnie i ze zrozumieniem byłoby bardzeij zrozumiałe dla zgromadzonych mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie przekaże ten matriał lokalnym pismakom aaby udowodnić ,że krytycy nie mają racji.Dlatego każda "ekspertyza" która choć trochę popiera woda warta jest kazdych pieniędzy sczególnie płaconych nie ze swojej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nike napisał:
Niepokorni nauczyciele nieszczęsnej międzyrzeckiej "Trójki" znów zostali poniżeni przez władzę. Tylko sam dyrektor i jego wice mają prawo korzystać z głównego wejścia do szkoły. (..)
Cofamy się do średniowiecza? A Wy nauczyciele macie jakąś osobistą godność, czy zdjęci strachem wykonujecie idiotyczne polecenia władzy? Są jeszcze media o bardziej większym zasięgu. Nagłośnijcie to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cofamy się do średniowiecza? A Wy nauczyciele macie jakąś osobistą godność, czy zdjęci strachem wykonujecie idiotyczne polecenia władzy? Są jeszcze media o bardziej większym zasięgu. Nagłośnijcie to!
nagłośnienie tych historii to świetny sposób byle nie przez lokalne zaprzyjaźnione burmistrzowi media, bo wszystko zostanie zmanipulowane przeciwko nauczycielom, na początek należy cyknąć kilka fotek dla " nauczycielskiej szatni pod rurami" i do internetu!!!!!!!!!, niech przynoszą chlubę dla....... skoro krążą już kserówki z tekstami z tego forum to jeszcze zdjątka na chlubę , na chlubę , na chlubę .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...