Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą produkować wódkę przy pałacu. Powstanie też muzeum gorzelnictwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 sierpnia 2019 r. o 10:16 Powrót do artykułu
Szymek wina owocowe "patykiem pisane" były też "jakościowe".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To jest butelka z XVII wieku, do której dziedzic nalewał wódkę i rozpijał tą wódką pańszczyźnianych chłopów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby tylko SO4 było w normie, to będę ich oddanym klientem. Historia przypomina o wielkich sukcesach odnoszonych przez Chełm i Milejów. Ich produkty rozchodziły się w zatrważająco szybkim tempie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam konkretnych danych, ale z tego co wiem spożycie wódki w ostatnich latach systematycznie spada a wzrasta spożycie piwa, zresztą widzę co mężczyźni piją pod sklepem blisko mojego domu, 90 proc. pije piwo. Chyba dobrze, że jest taka tendencja (moda), bo piwo jest alkoholem niskoprocentowym i trzeba go wypić dużo żeby się upić. Co o tym myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam konkretnych danych, ale z tego co wiem spożycie wódki w ostatnich latach systematycznie spada a wzrasta spożycie piwa, zresztą widzę co mężczyźni piją pod sklepem blisko mojego domu, 90 proc. pije piwo. Chyba dobrze, że jest taka tendencja (moda), bo piwo jest alkoholem niskoprocentowym i trzeba go wypić dużo żeby się upić. Co o tym myślicie?
 Co o tym myslę ? Myslę że Twój post to słaba prowokacja. Wystarczy wpisać w google " spożycie alkoholu  w Polsce" i mamy:   Polacy piją coraz więcej. Z danych GUS wynika, że spożycie mocnych trunków, takich jak wódka, likiery i inne napoje spirytusowe, w przeliczeniu na 100 proc. alkoholu, wzrosło w Polsce w ubiegłym roku do 3,3 litra na osobę. Dwa lata wcześniej było to 2,5 litra.     Jest zatem bardzo źle, lobby alkoholowe rządzi w tym kraju, reklama alkoholu na każdym kroku, alkohol dostepny wszędzi ena wyciągniecie ręki.     Pije młodzież w coraz wiekszych ilościach.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwo zrobią? Specjalnie się pofatyguję, bo dawno nie widziałem w sklepie piwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam konkretnych danych, ale z tego co wiem spożycie wódki w ostatnich latach systematycznie spada a wzrasta spożycie piwa, zresztą widzę co mężczyźni piją pod sklepem blisko mojego domu, 90 proc. pije piwo. Chyba dobrze, że jest taka tendencja (moda), bo piwo jest alkoholem niskoprocentowym i trzeba go wypić dużo żeby się upić. Co o tym myślicie?
Co o tym myslę ? Myslę że Twój post to słaba prowokacja. Wystarczy wpisać w google " spożycie alkoholu  w Polsce" i mamy:  Polacy piją coraz więcej. Z danych GUS wynika, że spożycie mocnych trunków, takich jak wódka, likiery i inne napoje spirytusowe, w przeliczeniu na 100 proc. alkoholu, wzrosło w Polsce w ubiegłym roku do 3,3 litra na osobę. Dwa lata wcześniej było to 2,5 litra.    Jest zatem bardzo źle, lobby alkoholowe rządzi w tym kraju, reklama alkoholu na każdym kroku, alkohol dostepny wszędzi ena wyciągniecie ręki.    Pije młodzież w coraz wiekszych ilościach.  
 Za komuny było to 12 litrów spirytusu (per capita)/rok. Spożycie wzrasta najtańszego chłamu. Chcesz dobre, zrób to sam, radił Słodowy - nomenomen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...