Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą zmiany w szpitalu powiatowym w Międzyrzecu Podlaskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2019 r. o 13:10 Powrót do artykułu
Nakłady w kadrę medyczną????. To znaczy znowu podwyżki??? Dwóch ginekologów odchodzi, skąd wziąć następnych??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto odchodzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się orientuję szpital jest w rękach PSL a to zły znak bo są bardzo prorosyjską partią ale z drugiej storny chylę czoła personelowi, mama miała, ma problemy ginekologiczne i personelowi nic nie można zrzucić. Chce znaczyć na przyszłość, nie mieszać polityki w sprawy służby zdrowia bo to dla nikogo nie jest dobre a Ty Panie Duszek nie graj prezydenta Międzyrzeca i że niby każde zebranie bo być ustawione pod Pański harmonogram prac sejmowych bo jesteś Pan zwykły karierowicz. Nie mieszać polityki ze zdrowiem Panie Starosto. Ps. Ten gdzie trzeba piszę wielką literą co nie znaczy że darzę szacunkiem bo absolutnie nie darzę ale czapki z głów personelowi mimo problemów podchodzą bardzo profesjonalnie. Dużo zdrowia i szczęścia wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy te zmiany pomogą bo młode kobiety nie chcą rodzić w Międzyrzecu dlaczego? ja odpowiem na własnym przykładzie trafiłam na izbe z krwotokiem było badanie na oddziale, zostałam odesłana do domu po kilku dniach okazało sie ze mam tak silną niedokrwistość taką która kwalifikuje się na transfuzje więc jeśli tak zostałam potraktowana to jak moge pozostawić w ich rękach życie dziecka ? jak? tam trzeba doszkolić lekarzy od tego zacząć a potem dopiero reszta a nie co nie potrafią to do białej odsyłają? jak to tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Panie Januszu, Panie Starosto!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie w jakich rękach jest szpital. Myślę że najmniejsze. Proponuję przestać uprawiać na każdym u wszystkim polityki i manipulacji ludźmi. To jest straszne. W jakim kraju my żyjemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...