Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie rekompensata dla nauczycieli za strajk. Radni gminy zdecydowali

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2019 r. o 11:05 Powrót do artykułu
Nie jest to moralnie i etycznie sluszne. Zaden z rodzicow dzieci nie przekupuje kasą!!! Dodatkowo przecież to byl protest na zamówienie POlityczne KE i innej maści lewicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu chcą strajkować? nauczyciele zmęczyli się 3 miesiącami wakacji, muszą odpocząć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z prawem to organizator strajku czyli ZNP powinien zapłacić z funduszu strajkowego. Jeśli teraz uczynimy precedens, kto zagwarantuje obecnym jego zwolennikom, że nie obróci się on kiedyś przeciw nim? Przecież obecna opozycja kiedyś być może sama będzie rządzić i być może stanie się adresatem nowych żądań nauczycieli, także tych, by za strajk płacić. Wyobraźni trochę! Ja też uważam, że to nie jest ani moralne, ani zgodne z literą prawa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Gałązka gdyby nauczyciele chcieli być niemoralni to nie zrealizowaliby programu nauczania...jednak mimo strajku nadrobili zaległości i dzieci nie miały problemów z promocją. Mam lepszy pomysł. Zamknąć szkoły publiczne powyżej 8 klasy..Kogo będzie stać pośle dzieci do prywatnej a kogo nie to do roboty...albo do brania 500+...bo to niektórym wychodzi najlepiej...ile Państwo zaoszczędzi i będzie na 15 emeryturę...po co komu wykształcone społeczeństwo? Ciemnym ludem łatwiej sterować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba - strakowali przed egzaminami i maturami... z funduszu strajkowego niech im wypłaca, albo z pensji broniarza lub byłego ormowca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To granda! Wbrew prawu! PO i reszta podlizuje się i promuje bałagan, nieróbstwo. Do sądu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co wy im płacicie? Za wygłupy przed TVN, za durne pioseneczki i przebieranki? Za siedzenie przy ciasteczkach i pizzy? Za gorszenie i stresowanie młodzieży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wakacjach pustawo w portfelu - czas popra... sorry P0strajkować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Byli w tym czasie w pracy. Byli na terenie szkoły. Nie siedzieli w domu lub w ogródku. Radny Śledź- ostatni raz na pana głosowałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co rekompensata? Banda darmozjadów i nierobów. Nic nie potrafią w życiu, nie znają języków. Zapytajcie nauczyciela z WF czegoś z biologii lub matematyki, albo fizyka z biologii. Nie podoba się to na kasę do Biedronki. Zlikwidować kartę nauczyciela, 8 h pracy dziennie i 26 dni urlopu w roku. W wakacje sprzątać szkołę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"za 10 tys. zł brutto dobrze można żyć tylko na prowincji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy tak chce nie pracowac i dostawac pieniadze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie robią drugie tyle godzin pracują po nocach i zarabiają mniej a te chcą podwyżek za co. Siedzą w wakacje ferie i wszystkie święta a normalny Kowalski zapiernicza. Niech nie przesadzaja już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako nauczyciel obraziłbym się za taki dodatek. Oto dyrekcja, pewnie inspirowana przez ZNP, 9% dodatkiem motywacyjnym chce mnie "zmotywować do strajku", czyli uważa mnie za łamistrajka? A czy mogę zrezygnować z tego uwłaczajacego mi przywileju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dawanie kasy ( z cudzych podatkow) za robienie dzieci (do tego bez progu dochodowego i do 18 roku zycia) czy pomysl tz. "bykowego" są "moralnie sluszne" wedlug politykow PiS-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za co pytam za co ??????? "uczyciele"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytam gdzie mój komentarz, prezes nie zaakceptował czy jego kot??????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że w ogóle co niektórzy nauczyciele olewają uczniów. uczeń nie umie czegoś, to zamiast pomóc mu, to się drze, oni mają całe 2 miesiące wakacji , do tego oni to se mogą pić kawkę na lekcji, a uczniowie to już nie,a oni też mają przerwy. Chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież mogli jechać do Angeli zbierać szparagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Keep leftist teachers out of the classroom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...