Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

bezpieczeństwo mieszkańców

Utworzony przez Gość, 28 stycznia 2008 r. o 08:52
W planowanym budżecie miasta na 2008 rok nie ma zadnych pieniędzy na poprawę ( budowę i modernizację ) dróg i chodników miejskich będących w zarządzaniu władz miasta, nie widać też środków na współfinansowanie podobnych inwestycji we współpracy z samorzadem powiatowym i wojewódzkim. DLACZEGO ???????????????????????????????????? W jednym z lokalnych mediów pojawiła się informacja, że władze miasta opracowały kilkanaście wniosków o datacje unijne. Z analizy upublicznionego budżetu wynika, że nie ma wśród nich żadnego który dotyczył by dróg gminnych, miejskich, a kasa unijna na ten cel jest przeogromna!!!!!!!! Trzeba tylko chcieć ją podnieść ! Tylko trzeba chcieć ! Sama nie przyjdzie ! Zgodnie z prioritetem V drogi gminne i miejskie złożone WNIOSKI BĘDĄ JUŻ Czy już wszystkie drogi i chodniki w mieście mają co najmniej taki standard jak ulica Pocztowa przy której usytuowany jest Urząd Miasta ? A ulica GARBARSKA , CZYSTA, SIKORSKIEGO, PSZENNA, ULICE NA OSIEDLU DOMKÓW JEDNORODZINNYCH przy MLYNARSKIEJ ???????????????????????? Czy Władz Miasta nie obchodzi bezpieczeństwo mieszkańców? Czy musi dojść do jakieś tragedii BY KTOŚ DORÓSŁ DO PEŁNIENIA SWOJEJ FUNKCJI? Czy wązniejsza jest droga do stanicy żeglarskiej Panie i Panowie Radni ????????? BRAWO PANIE ŚLÓSARSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skocznia narciarska, czy stok saneczkowy, gród rycerski i stanica na międzyrzeckich jeziorkach - oto o czym myśli nasz burmistrz! Widocznie ten, co chwalił się że jest specjalistą od pozyskiwania funduszy unijnych zna się na tylko na fikołkach... Smutne, ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZPase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
past morteler
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...