Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To nie jest chodnik, a konfekcja drogowa dla latarni. Czyste są tam, gdzie ludzie depczą. Ta DROGA, ma ze 20 lat i inauguracją było rozbicie się młodzieńca, kiedy jeszcze nie było mostu. Podobnie jak ta, bardziej użyteczna, jest też droga-pomnik: Celników-Brzeska, zupełnie bezużyteczna, czteropasmowa z pasem zieleni dodatkowo - łatwo się buduje gdzie nic niema, nie ma kolizji i nikt nie przeszkadza - autostrady donikąd. JPII, należy wydzielić pas dla rowerów/pieszych z jednej strony i reorganizacja zrobiona będzie FARBĄ. Zawężenie i tak jest z obu końców. czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowana Pani Tychmanowicz! Pięć osób ze szpadlami,łopatami, oraz miotłami drapakami w tydzień może się uporać z odczyszczeniem tego odcinka od wysokości Orzechowej do Brzeskiej. Takie zrzucanie winy na poprzednią władzę gó...o mnie obchodzi. Jak pani chce taką retorykę stosować w stosunku do zwykłego utrzymanaia czystości na chodnikach, i ulicach miasta, to ręce opadają i dziwie się co pani tam robi i za co bierze pieniądze.... Przez te trzy obecne lata czuliście się rozgrzeszeni z powodu syfu, bo to była "wina poprzednich władz?" A moze w ogóle była to wina tych, co wybudowali ten chodnik i zrzucili wam taki problem na głowę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile tu znawców infrastruktury drogowej i finansistów rozdysponywujacych publiczne pieniądze. Nie od razu Rzym zbudowano, a słowa skierowane w stronę Pani naczelnik zupełnie niegrzeczne i bezpodstawne. Widać, że gorący Fani pisu bo kulturalny człowiek potrafi się wypowiedzieć. Domena pisowska znana wszystkim - nie wiem to się wypowiem, merytoryka zerową i wiedzy brak. Szkoda, że nie komentowaliście tak żewnie poczynań byłego naczelnika, który jak przychodził trzeźwy do pracy do graniczyło z cudem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, chodząc codziennie zarośniętym przez trawę chodnikiem, zostałem okrzyknięty zwolennikiem PiSu, chociaż nie chodzę na wybory i nie głosuję na żadną partię. Rozumiem, że gdybym jednak poszedł na wybory i głosował na obecnie rządzącego prezydenta Białej, to nie miałbym prawa denerwować się tym faktem, tylko przyjąć go ze zrozumieniem, bo jest to wina poprzedniej ekipy. A jak przyjdzie kolejna, nowa włądza i wymieni kolejnych nalczelników na swoich a ci znowu będą mówić, to co obecnie rządzący, to jako oosoba mało rozeznana w podlaskich układach politykierskich mam się śmiać czy płakać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...