Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Coraz bliżej finału sportowej inwestycji

Utworzony przez Boberek666, 6 czerwca 2022 r. o 14:22 Powrót do artykułu
Czy na ten stadion Real Madryt na mecz towarzyski ze Szachtarem Donieck tez przyjedzie zgodnie z harmonogramem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się śmiać, ale inwestowanie w sport jest trafne jak najbardziej. Młodzież w Białej będzie miała wreszcie gdzie trenować. Jest nowa hala, boiska, wystarczająca pojemnościowo trybuna z pełnym zadaszeniem, ładna murawa i oświetlenie. Można by rzec wreszcie, bo wiadomo że plany budowy były już lata temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-Christopher. - inwestowanie w sport jest super, żeby młodzież zamiast e-sportu zażywała co najmniej ruchu na świeżym powietrzu. Tylko, że do tego nie jest potrzebny stadion za miliony, na który mało kto wejdzie żeby uprawić sport, na który (to stadion) Białej Podlaskiej nie stać (dokłada ministerstwo sportu) i który podzieli losy wielu podobnych obiektów (porośnięcie mchem, erozja, itp.) Widzisz, ja kiedyś (ponad 30 lat temu) "haratałem w gałę" na piaszczystym boisku SP3. Teraz nawet Orliki nie wystarczą... Grałem w nogę pod lasem przy Grzybowej (nawet nie pamiętam dokładnie gdzie) . Ten stadion, to jest MIŚ na miarę naszych możliwości. I wiesz co my nim pokazujemy? Domyśl się :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...