Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Inni drzewa wycinają, oni sadzą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 kwietnia 2017 r. o 00:32 Powrót do artykułu
Idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka drzewek i tylko jeden dzień w roku. Taka akcja powinna trwać dłużej. Na wiosnę, w okresie jesieni. W tym przypadku wygląda to śmiesznie. Mam nadzieję, że to nieśmiały początek. Czy będą sadzili wtedy gdy zostaną "wysadzeni" z polityki?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w przyszłym roku Siłakiewicz zostanie prezydentem Białej to miasto się zazieleni i drzewa zasłonią wszystkie brudy. Szkoda, że na ulicy nie można posadzić, zapełniłoby to dziury w asfalcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siłakiewicz Prezydentem ? to chyba jakieś jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni działacze, apeluję do was. Zacznijcie zbierać śmieci. W lasach i na poboczach dróg jest tego mnóstwo. Nawiasem, może jakiś projekt nowelizacji waszej "ustawy śmieciowej", aby wyeliminować tą patologię, miała ona rozwiązać problemy z dzikimi wysypiskami, a ja widzę skutek wręcz odwrotny. Śmieci w lasach jest jakby więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pośród nich Stachu Żmijan,największy krętacz z parlamentarzystów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ten to jak zwykle, jest jeszcze jeden podobny ale go nie ma na zdjęciu ;-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Gość (dzisiaj o 11:36) popieram Cię 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałam że ma największe szanse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgoś napisał:
A ja słyszałam że ma największe szanse Paweł Siłakiewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lepiej Małgoś umyj uszy i więcej tego nie powtarzaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest ten Siłakiewicz skoro go nie znam to raczej nie ma szans z obecnym prezydentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu ten Żmijan po której stronie stoi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żmijan zawsze stoi po stronie własnych interesów,Znasz chociaż jedną osobę której ten pan pomógł.On raczej zaszkodzi niż pomoże.Nikt inny tylko on chciał karać kierowców.Ten próżniak musi zniknąć z Sejmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sejm traktuje jako zakład pracy bo tak się przykleił, że go dźwigiem nie wyciągniesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...