Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak "małżeństwo gejów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa lata po ślubie i jeszcze dziecka nie mają? Może in vitro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęcza ma siedem kolorów a to coś mówiąc językiem klasyka "szmata" ma sześć kolorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuję mocny zawód w ich wypowiedzi, że nikt im nie nakopał. A tak mocno się starali. No i dobrze, bo mi akurat problemy gejów zwisają. Mnie interesuje, czy Polacy zaczną w koncu zarabiać tyle co w cywilizowanych krajach, tzn. starczy na opłaty mieszkaniowe, utrzymanie nowego auta, porzadne jadło i jeszcze odłoży się tysiąc lub dwa na gorsze czasy. Swoją drogą trzymam kciuki za podwyżki pensji minimalnych aż o 15% co roku?! A to, czy geje chcą się żenić, czy wychodzić za mąż, to nie mój problem. Niech sobie głosują na tych co podwyźszają wiek emerytalny, ucinają pensję Polakom i tworzą patologię, gdzie tylko się pojawią. Tak ci mogą im obiecać. I tak nigdy słowa nie dotrzymali. Czekam teraz na Zoofilów i Pedofilów, by wreszcie nastąpiła "normalność" i "niezaściankowość".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce nie ma czegoś takiego jak małżeństwo gejów (nie chodzi tu o to, że u nas nie można go zawrzeć, ale my nie mamy takiej instytucji), zatem jest to dwóch partnerów co najwyżej. Druga sprawa to jak widać propaganda LGBT wykorzystuje każdą okazję, aby zaistnieć w przestrzeni publicznej i o sobie przypominać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty ślepy, daltonista, czy liczyć nie umiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny tyle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda i ściema .To jak rozdawać maseczki ateistom z napisem "jestem wierzący i chodzę do kościoła" i zrobić z tego aferę że ktoś nie chce zakładać czegoś z czym się nie zgadza .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH ŻYJE TĘCZOWA REWOLUCJA!!! Brawo Panowie! Bardzo dobrze! Brawo za rozdawanie maseczek i za odwagę szeżenia tolerancji. Przyda się to na Podlasiu, miejscu w Polsce, o którym gdy myślę, to czuję wstyd, że mamy tu tak wielki problem z tolerancją. Musimy tych ludzi edukować i jeszcze raz edukować. Na takich terenach jak Poldasie to pewnie praca na pokolenia, ale się uda. Nie ma odwrotu od tęczowej rewolucji. LGBT to wolność i równość. Jestem z Was dumny i dziękuję, że przyjechaliście ze swoją misją na naszą ziemię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do miś kolorowy.... Tolerancja to niestety złe określenie, gdyż zakłada przyzwolenie na zło, a propagowanie homoseksualizmu, adopcji dzieci przez tęczowych, zrównywanie praw "kochających inaczej" z normalnymi i uleganie takim przesłankom, świadczy o tym, jak lobby homoseksualne poprzez swoją propagandę wpływa na umysły takich jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać pedalskie ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czyż nie czytaliście, że Stwórca od początku stworzył mężczyznę i kobietę? I rzekł: Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i połączy się z żoną swoją i będą ci dwoje jednym ciałem. (Mat. 19,4-6).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dziennik pisze =małżeństwo= o tęczowych, przecież nie jesteśmy na Maderze. Nie wiem co myśleć o wschodnim, czy to jest dziennik czy może n*****
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem maksymalnie zdegustowana. Ohyda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...