Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Motocykl zderzył się z mitsubishi

Utworzony przez kkk, 19 kwietnia 2011 r. o 11:42
motocykl jedzie na wprost, po przeciwniej stronie pas do sketu w lewo.... hmmm wymuszenie puszki?? ja dziś uciekłam durnym dwóm babom z punciaka które zajechały mi droge pipy jedne,najpierw skęt potem kierunek, coś tak czułam zeby na nie uważać, acha i moja prędkośc to ok 60 km/h dla tych co maja telepatyczne radary kontrolujace prędkość każdego motocyklisty w miescie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba niedawno prawo jazdy zrobiłaś kochaniutka. Nie wiedziałaś, że po prawej stronie Wisły kierunkowskazem sygnalizuje się fakt wykonania skrętu, a nie zamiar? Ogółem kierunkowskaz to taki zbędny dodatek do samochodu - niektórym chamom powinien być sprzedawany jako opcja, np. tak jak klima. Nie bierz więc do serca tego co uczyli w szkole, bo szybko stracisz swoje zdrowie - psychiczne i fizyczne - w dowolnej kolejności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja stara napisał:
Chyba niedawno prawo jazdy zrobiłaś kochaniutka. Nie wiedziałaś, że po prawej stronie Wisły kierunkowskazem sygnalizuje się fakt wykonania skrętu, a nie zamiar? Ogółem kierunkowskaz to taki zbędny dodatek do samochodu - niektórym chamom powinien być sprzedawany jako opcja, np. tak jak klima. Nie bierz więc do serca tego co uczyli w szkole, bo szybko stracisz swoje zdrowie - psychiczne i fizyczne - w dowolnej kolejności.
NOOO fakt niedawno... 11 lat temu pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre jest to że większość motocyklistów nie ma prawa jazdy ponadto jeździ po alkoholu lub są zbuchani.Przez takich oszołomów nie traktuję się nas motocyklistów poważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Przykre jest to że większość motocyklistów nie ma prawa jazdy ponadto jeździ po alkoholu lub są zbuchani.Przez takich oszołomów nie traktuję się nas motocyklistów poważnie.
Mimo tak pięknych okoliczności przyrody sezon motocyklowy w pełni. Motoor (czyt. motur) jest dla ludzi z głową i najlepiej jeszcze z głową w kasku. [media]http://www.youtube.com/watch?v=LhEutWq-7jg&feature=related[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...