Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska oddała hołd prezydentowi Gdańska

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2019 r. o 08:01 Powrót do artykułu
Haidar odleciał z mową nienawiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakty: 1. Na imprezie zorganizowanej w ramach "zagospodarowania ulicy" i "zabezpieczonej" przez .... ginie człowiek. Przez 30 sekund morderca biega po scenie i opowiada o swoim "motywie" 2. Organizator pomimo rozgrywającej się na oczach tłumu tragedii nie przerywa zabawy, śpiewa, tańczy... 3. Po tragedii organizator opowiada w mediach o plastelinie i o swoim stanowisku. - Kto poniesie konsekwencje tej śmierci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pisz że Biała Podlaska elita tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hajdar co to za mowa. Brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawica wylewała pomyje na Adamowicza od lat, łącznie z wystawieniem mu aktu zgonu. Proszę zajrzeć do gugla na wiadomości TVP dotyczące Adamowicza. Same oskarżenia. Język PISu to ciągłe dzielenie i stawianie murów. Gorsze sorty, kasty, łże media itp. Hodowali nienawiść od lat. I nic się nie zmieni, bo zwycięstwo pisu leży NIE w budowaniu, ale szukaniu i ZWALCZANIU wroga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
27 latek -pokolenie "Róbta co chceta",koniec komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawica wylewała pomyje na Adamowicza od lat, łącznie z wystawieniem mu aktu zgonu. Proszę zajrzeć do gugla na wiadomości TVP dotyczące Adamowicza. Same oskarżenia. Język PISu to ciągłe dzielenie i stawianie murów. Gorsze sorty, kasty, łże media itp. Hodowali nienawiść od lat. I nic się nie zmieni, bo zwycięstwo pisu leży NIE w budowaniu, ale szukaniu i ZWALCZANIU wroga. A kto gadal wyrżnieny jeszcze watache? Kto zabil posla w łodzi ? I mówil ze chcial zabic kaczynskiego? Tutaj swietych nie ma a typ byl chory psychicznie 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaka to ELYTA ?:):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podły chory psychicznie zbrodniarz będzie sądzony. A co z chorym psychicznie na nienawiść społeczeństwem kilku opcji? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje ,że nowy prezydent wszedł w buty swojego poprzednika i zamiast się zajmować rzetelną pracą na rzecz miasta to zajmuje się propagandą.Jeszcze troche to Biała Podlaska będzie brudem i śmieciem słynęła.Popadał snieg to chodniki nie do przejścia ,popadał deszcz to także nie do przejścia bo ulice tak wyboiste ,że fontanny wody z kałuż oblewaja przechodniów.Co Litwiniuk poprawi poprzez zbieranie pochlebców przed urząd? Pan Adamowicz siał wiatr i zebrał burzę.Przykro ,że muszę to napisać w takiej chwili.Może następne rondo,albo ulica w Białej będzie jego imieniem,bo już rondo Płażyńskiego mamy! Czas aby lizusy przypomnieli sobie za co biorą pieniądze! Nie czas wkręcac ludzi w układy ,a tylko stwarzać im lepsze warunki życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę hipokrytą. Adamowicz powinien odpowiedzieć za przekręty w Gdańsku, oświadczenia majątkowe i 8 czy tam 9 mieszkań czy domów. Niestety szaleniec zamknął sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...