Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Otwarcie wystawy "Za chleb i wolność"

Utworzony przez Gość, 10 września 2011 r. o 22:52
oooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!! Pan Bierecki drugi raz w Białej - bardzo zależy mu na zwycięstwie w wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przenieśliśmy więc wystawę do grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Białej Podlaskiej." To Popiełuszko leży w Białej? oooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Przenieśliśmy więc wystawę do grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Białej Podlaskiej." To Popiełuszko leży w Białej? oooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!
Pan Bierecki to człowiek o wielkim sercu i z tego co czytamy w mediach człowiek rozumiejący potrzeby naszych mieszkańców z Białej. Widać ze ma pomysł na rządzenie krajem i nie boi się o tym mówić, takich właśnie ludzi potrzebuje dzis nasz umęczony , zniewolony i biedny kraj, potrzebuje ludzi sukcesu. Namawiam wszystkich do zapoznania się z osobą pana Biereckiego, to bardzo mądry człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł z BIAŁEJ napisał:
Pan Bierecki to człowiek o wielkim sercu i z tego co czytamy w mediach człowiek rozumiejący potrzeby naszych mieszkańców z Białej. Widać ze ma pomysł na rządzenie krajem i nie boi się o tym mówić, takich właśnie ludzi potrzebuje dzis nasz umęczony , zniewolony i biedny kraj, potrzebuje ludzi sukcesu. Namawiam wszystkich do zapoznania się z osobą pana Biereckiego, to bardzo mądry człowiek.
Jak taki super gość to pod nie namawiaj anonimowo - podpisz się -- niech ludzie wiedzą,że porządny człowiek go popiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wątpię w to, że jest mądrym człowiekiem, tylko dlaczego jest przywożony w teczce w ostatniej chwili? Dlaczego nie kandyduje w swoim rejonie? Czy u nas- w Białej Podlaskiej nie ma mądrych ludzi? Dlaczego nasz region ciągle traktuje się jako region zacofany, który wszystko kupi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wątpię w to, że jest mądrym człowiekiem, tylko dlaczego jest przywożony w teczce w ostatniej chwili? Dlaczego nie kandyduje w swoim rejonie? Czy u nas- w Białej Podlaskiej nie ma mądrych ludzi? Dlaczego nasz region ciągle traktuje się jako region zacofany, który wszystko kupi?
Niestety nasz region zacofany jest.Gmina Międzyrzec postawiła już na mądrego człowieka z Białej i bardzo teraz żałuje tego kroku. Dlatego trzeba stawiac na ludzi z Międzyrzecczyzny takich jak Stefaniuk, Litwiniuk, Żmijan,Berger. Jest z kogo wybierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Niestety nasz region zacofany jest.Gmina Międzyrzec postawiła już na mądrego człowieka z Białej i bardzo teraz żałuje tego kroku. Dlatego trzeba stawiac na ludzi z Międzyrzecczyzny takich jak Stefaniuk, Litwiniuk, Żmijan,Berger. Jest z kogo wybierać.
Litwiniuk? a co sie stało ze sprawą z CBA i z panem Jarosławem G.?? Bergier? a gdzie jest wyższa uczelnia w Międzyrzecu? Stefaniuk? znamy jego kawały na pamięć Żmijan? to on jeszcze istnieje na tej ziemi poza czasem przed wyborami? Bierecki jako człowiek znający się na obronie polskiego kapitału i polskiej złotówki jest wg mnie i wielu ludzi wyjątkowo dobrym kandydatem, a czy go ludzie wybiorą to zależy od ludzi. Teren jest prawicowy i ja w niego wierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Litwiniuk? a co sie stało ze sprawą z CBA i z panem Jarosławem G.?? Bergier? a gdzie jest wyższa uczelnia w Międzyrzecu? Stefaniuk? znamy jego kawały na pamięć Żmijan? to on jeszcze istnieje na tej ziemi poza czasem przed wyborami? Bierecki jako człowiek znający się na obronie polskiego kapitału i polskiej złotówki jest wg mnie i wielu ludzi wyjątkowo dobrym kandydatem, a czy go ludzie wybiorą to zależy od ludzi. Teren jest prawicowy i ja w niego wierze.
100 procent racji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazję poznać bliżej postać P.Grzegorza Biereckiego to mądry i porządny człowiek.To fakt,że nie jest z Białej ale będzie godnie nas reprezentował w senacie i ma wiele dobrych pomysłów na to by żyło się lepiej.Jest prawdziwym,rodowitym Polakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Marco~ zastanawia mnie jedno zdanie w Twojej wypowiedzi Jest prawdziwym,rodowitym Polakiem. Czy Polak może być prawdziwym czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
~Marco~ zastanawia mnie jedno zdanie w Twojej wypowiedzi Jest prawdziwym,rodowitym Polakiem. Czy Polak może być prawdziwym czy nie ?
Zważ, ze kandydat na senatora jest dobrym znajomym Kurskiego. Czyż może być jeszcze jakiś inny bardziej prawdziwy Polak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie obrażając pana doktora Haidara, to on jest rodowity czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda, Haidar nie jest "rodowity". Ale "prawdziwi Polacy" także nie maja się czym chwalić. Jest bowiem niejednokrotnie jak w tym dowcipie: Przybiega synek Polak do swej Matki-Polki i pyta: Mama, Tato biały- Polak, ty biała-Polka a ja czarny. Na to matka - ciesz się synu, że nie szczekasz, taka impreza była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Zgoda, Haidar nie jest "rodowity". Ale "prawdziwi Polacy" także nie maja się czym chwalić. Jest bowiem niejednokrotnie jak w tym dowcipie: Przybiega synek Polak do swej Matki-Polki i pyta: Mama, Tato biały- Polak, ty biała-Polka a ja czarny. Na to matka - ciesz się synu, że nie szczekasz, taka impreza była.
A tak poza tobą, to wszyscy w rodzinie zdrowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Przenieśliśmy więc wystawę do grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Białej Podlaskiej."To Popiełuszko leży w Białej? oooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!
Niestety gościu mylisz się. Wystawa "Za chleb i wolność" nadal jest wystawiana ( prezentowana) przy Parafii św. Stanisława Kostki w Warszawie , w pobliżu grobu Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. Proszę docenić to, że kopia tej wystawy trafiła do Białej Podlaskiej i młodzież szkół może zapoznać się z historią Polski. Mniemam,że piszącemu to przeszkadza, czyżby czekał na powrót komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...