Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: "Aborcja była, jest i będzie. Kobiety muszą mieć wybór"

Utworzony przez Adam_z_Lublina, 23 października 2020 r. o 19:54 Powrót do artykułu
Brawo Biała, brawo dziewczyny, brawo Izka! Lublin z Wami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziecko ma wybór?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziecko ma wybór?
Wiesz w ogóle o czym mówisz? Moja znajoma była w ciąży z dzieckiem, które dosłownie zatruwało jej organizm. Wnętrzności płodu rosły na zewnątrz organizmu. Miała do wyboru, albo umrze matka, albo wszyscy. Przeszła przez aborcję. A co byłoby dzisiaj? Zarówno umarłby płód jak i matka. Rozumiesz w ogóle, że przez wyrok tego pseudotrybunału leczenie w Polsce nienarodzonych jeszcze dzieci praktycznie przestanie istnieć? Bo za ewentualny błąd w leczeniu, lekarzowi i matce grozi więzienie? Katoliccy fantycy. Martwią się o nienarodzone dzieci, ale już te po urodzeniu mają w ***. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziecko ma wybór?
 Achciałbys urodzic się takim dzieckiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziecko ma wybór?
Wiesz w ogóle o czym mówisz? Moja znajoma była w ciąży z dzieckiem, które dosłownie zatruwało jej organizm. Wnętrzności płodu rosły na zewnątrz organizmu. Miała do wyboru, albo umrze matka, albo wszyscy. Przeszła przez aborcję. A co byłoby dzisiaj? Zarówno umarłby płód jak i matka. Rozumiesz w ogóle, że przez wyrok tego pseudotrybunału leczenie w Polsce nienarodzonych jeszcze dzieci praktycznie przestanie istnieć? Bo za ewentualny błąd w leczeniu, lekarzowi i matce grozi więzienie? Katoliccy fantycy. Martwią się o nienarodzone dzieci, ale już te po urodzeniu mają w ***.
 W takim przypadku aborcja jest dozwolona. Więc nie kłam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ul] PiSu, PSLu -Kukiz’15 i Konfederacji , to przedstawiciele tych partii złożyli wniosek o zbadanie zgodności obowiązujących przepisów z ustawą zasadniczą.[/ul]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziecko ma wybór?
Wiesz w ogóle o czym mówisz? Moja znajoma była w ciąży z dzieckiem, które dosłownie zatruwało jej organizm. Wnętrzności płodu rosły na zewnątrz organizmu. Miała do wyboru, albo umrze matka, albo wszyscy. Przeszła przez aborcję. A co byłoby dzisiaj? Zarówno umarłby płód jak i matka. Rozumiesz w ogóle, że przez wyrok tego pseudotrybunału leczenie w Polsce nienarodzonych jeszcze dzieci praktycznie przestanie istnieć? Bo za ewentualny błąd w leczeniu, lekarzowi i matce grozi więzienie? Katoliccy fantycy. Martwią się o nienarodzone dzieci, ale już te po urodzeniu mają w ***.
W takim przypadku aborcja jest dozwolona. Więc nie kłam!
 Właśnie już nie. Ty kłamiesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...