Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Śnięte ryby w rzekach. Znamy wyniki badań

Utworzony przez Boberek666, 23 maja 2022 r. o 18:05 Powrót do artykułu
Czyżby znowu dzięki krynickim vitaminkom usnęły rybki w rowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby znowu dzięki krynickim vitaminkom usnęły rybki w rowie?
 Już się dziwiłem i krakałem: zbierali śmieci, bo czuli się winni? Rzeki mają za mało wody (spuszczona do Bałtyku), a fabryki (jeśli powstaną jeszcze) za dużo zrzucają: tego się tak rozwiązać nie da.WIOŚ zamknął Oczki i odesłał na Berdyczów, a teraz ten z Siedlec, ZROBI NAM DOBRZE i da 300zł mandatu. Przecież Siedlcki jeszcze nie dawał, a teraz da. Kara jakby, nowa, całkiem nie używana, to i Eskalacja Kary, nie konieczna. Policja zaś Orzeknie o niewielkiej szkoliwości społecznej czynu (RYby głosu nie mają, wszak nie Ludzie-Społeczeństwo). Przypomnę Policji, że Scigano mnie za niezgodę, na Niehigieniczne Pisaki z Tabletem, na Poczcie Pol i Ukaraliście mnie (800zł). Zaś Pan KonStyTuCJa, otrzymał odszkodowanie, za Ubieranie i naigrywanie się z Pomnika(Kaczyńskich), pamiąki obdarzanej czcią. Jak np inny Kaczyński koło Szkoły Muzycznej 9muzyków chciałoby się powiedzieć). Za dużo spraw czyt Dziadkowskie wyprzedza Rakowisa w Złoczyństwie.  Może Wójtowie i Prezydenci się spotkają, jednak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...