Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Teatr powstanie w kinie Merkury?

Utworzony przez gość, 20 stycznia 2015 r. o 12:50
Stefaniuk zaczyna jak Czapski pilnować interesu Paczóskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bardzo dobry ruch p. prezydencie"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teatr to zaczyna się z rządzeniem miastem .Chłop kompletnie nie ma pojęcia.Czarno to widzę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie to jest ruch w kierunku likwidacji konkurencji dla 3Dcinema. Wielu osobom jaki i mi również nie przypada do gustu oglądanie filmów w takich multikompleksach i nie chodzi konkretnie o kino w Rywalu ale o ten styl kina tj. ludzie upchani na maxa wysokie siedzenie prze tobą. Ostatnio byłem na bajce dla dzieci (mam dwóch bliźniaków prawie 7 lat) niestety aby mogły normalnie oglądać film musiałem wziąć plastikowe podkładki pod siedzenie aby mogły normalnie oglądać film. W Merkurym nawet jak mieli 4-5 lat mogły oglądać normalnie film. A tu nawet jak nikt nie siedzi przed nimi to musieli siedzieć na podstawkach. Kiedy w 2012 roku Merkury miał być sprzedany padał argument że kiedyś w Białej były dwa kina i Biawena się nie utrzymała. Tak tylko chyba zapomniano, że w tym czasie był bum magii VHS i ludzie generalnie nie chodzili do kin a zwłaszcza w małych miastach gdzie rosło bezrobocie i wyjecie do kina to był naprawdę spory wydatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bardzo dobry ruch p. prezydencie"
 
"Bardzo dobry ruch p. prezydencie"
Czyżby kww to skrót od komitetu wyborczego ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Merkury zamienić na teatr, a na placu wolności wystawić Cyrk. I Igrzyska już będa mogły sie odbywać, teraz tylko jeszcze chleba brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto od kogo wziął kaskę za likwidacje konkurencji , kręcenie lodów trwa niezależnie od tego kto siedzi na stołkach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zostało nakazać zamknięcie wszystkich sklepów poza rywalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogli by wyświetlać filmy bardziej ambitne a nawet stare. Westerny, filmy z Bogartem, Spencerem Tracy itp. Oraz filmy europejskie. Coś w rodzaju Spotkań filmowych. Bez tej współczesnej amerykańskiej sieczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłoby super :) Chodzenie do teatru jest ostatnio mało popularne, a szkoda to zdecydowanie lepsza forma rozrywki niż kino... Ciekawe czy będzie można nabyć bilety na https://www.tiketto.pl/ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...