Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska w teledysku do piosenki rapera Pharrella Williamsa

Utworzony przez Rafał, 17 stycznia 2014 r. o 17:26
Chyba nie ma się czym podniecać, mocno średnio to wyszło. Słabiutki taniec, montaż, filmik jakich 1000000 w necie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszych tancerzy w B.P. nie ma? Oni tak z ulicy brali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez spiny przeciez brali amatorow z ulicy a nie zawododowcow.No ale fakt na kolana nie rzuca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padlina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Pan Radny jest!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł... Bardzo mi się podoba. Gratulacje dla odważnych i roztańczonych mieszkańców Białej Podlaskiej. Naprawdę ogląda się z uśmiechem na twarzy... Pozdrowienia z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzieś nie pisali, że to promocja jakaś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzac po tancerkach to chyba promocja pasztetu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nio trochę "zaokrąglone"te lalki żeby nie napisać świniowate ale ja lubie takie pasztetki :-) ta pierwsza na stacji paliw jest fajna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalne fajne babeczki a nie jakies zasuszone pseudo modelki o wygladzie wieszakow. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie super, a malkontentów proszę o powstrzymanie się z komentarzami ;)   Pozdrowienia z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyluzujcie, hejterzy :)))   Myslę, że ludzie sobie zdawali sprawę, ze nie tańcza jak zawodowcy, ale tu chodziło o zabawę :)   Mi ten klip dodał duzo dobrej energii - pomijajac juz to, że kawałek jest kapitalny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaz swoja twarz ppodlaski. Ocenimy do czego sie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...