Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska: Zaginął Przemysław Jóźwiak

Utworzony przez kubeba, 9 lutego 2011 r. o 12:02
Jak chodzi ciągle w kapturze to kto takiego rozpozna ?...a zajrzysz mu pod kaptur to bejsbolem dostaniesz.....nie nie policja niech sama go sobie szuka ja tych w kapturach omijam z daleka nawet jak leżą na chodniku bo po nich nawet wtedy można się wszystkiego spodziewać. Pewnie wybrał się na jakąś ustawkę i liże się z zadrapań u jakiejś "dziewicy". Strupy zejdą to przyjedzie do babci po kolejną rentę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z tobą kubeba co do dresów i chuliganów niszczących dobro wspólne, ale skąd wiesz że ten zaginiony właśnie taki był? Po kapturze? Ja też chodzę w kapturze, a nie jestem z tego towarzystwa. A skąd wiesz jaki jest w środku, jaki ma charakter itp,?! Nie można oceniać ludzi po wyglądzie i sposobie ubierania, człowieka trzeba poznać aby się wypowiadać na jego temat. Trzymam kciuki, aby zaginiony się odnalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O dziwo...zdarzają się nawet rozsądne wpisy...! To cieszy.! Pozdrawiam...Też życzę,by się odnalazł,choć zważywszy na okoliczności - dość czarno widać.! Ale nie wolno tracić nadziei.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś ubrany jest na sportowo to już dresiasz jak możecie takie bzdury pisac o chłopaku którego nie znacie jesto normalny chłopak jestem oburzona tymi bredniami na jego temat my czekamy na jakąś nadzieję że wróci jest moim bratem ciotecznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co Ty ~kubeba~ możesz wiedzieć o nim jeżeli nie znasz go to zamilcz i więcej się nie wypowiadaj !!! Jeden z z moich lepszych kumpli którego poznałem w szkole .Mam nadzieje że szybko się odnajdzie Przemysław ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaginął chlopak a tu ktos wyskakuje o jakichs ludziach w kapturach. Boze co za znieczulica!!! Ciekawe jak spotka to Ciebie i Twoją rodzine to jak bedziesz sie wtedy zachowywal i myslal o tym. Chociaz czas gra tutaj olbrzymią role to mam nadzieje ze na sam koniec Przemek odnajdzie sie caly i zdrowy. Prosilbym o duze wsparcie dla najblizszych krewnych tej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądźmy dobrej myśli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nawidze ludzi ktorzy pisza takie durne komaentarze..np. Ciekawe jak bys sie czuł jakby kogos z Twojej rodziny spotkalo takie nieszczescie !! najlepiej sie zamknij i nie pisz takich komentarzy. Przemek sie odnajdzie , caly i zdrowy. Trzymam kciuki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki żeby chłopaka znaleźli całego i zdrowego...wiem co przeżywa rodzina pół roku temu zaginął mój Brat tylko że Jego znaleźli już martwego;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadzieja pojawia sie kazdego dnia,z kazdym wschodem slonca,usmiechem kogos bliskiego.Ale bywa ze odchodzi kiedy w oczach pojawiaja sie lzy,a serce ogarnia smutek .Wciaz jednak trzeba szukac jej na nowo,i wierzyc w nadejscie lepszych dni......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jakieś kobiety rozmawiały w autobusie że Przemka znaleźli martwego,co o tym sądzicie? Podobno w jakimś błocie leżał od kilku dni,nie bardzo w to wierzę dlatego może ktoś zna prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj trwały poszukiwania zorganizoweane przez strażaków nad Krzną. Uczestniczył specjalnie przygotowany pies. Bez efektu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapił, wytrzeźwieje to wróci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znaleźli. Bez głowy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alez wy jestescie bez serca i bez rozumu Najpierw pomysl potem piszTy Bbk uwazaj bo moze ciebie wkrotce odnajda ale bez jezora bo masz za dlugi Jestes pusty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można gadać takie oszczerstwa o kimś kogo się nie zna? Może chłopak po prostu ma taki styl i tyle...Ludzi po wyglądzie się nie ocenia!!! żal.. Bardzo współczuję bliskim Przemka i mam nadzieję ,że wróci i ,że jednak żyje ! Mimo to gdy zobaczę kogoś w kapturze to będę się patrzyła na twarz!może akurat to będzie On;( ;( POMAGAJCIE W KAŻDY SPOSÓB JAKI TYLKO MOŻECIE ,MOŻE ON JEST GDZIEŚ I CZEKA NA NASZĄ POMOC? WIĘCEJ LUDZI TO WIĘKSZA SZANSA NA EFEKT! ;( ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety... Przemka znaleźli martwego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wciąż nic nie wiadomo....szkoda chłopaka bo naprawdę był fajny;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kubeba napisał:
Jak chodzi ciągle w kapturze to kto takiego rozpozna ?...a zajrzysz mu pod kaptur to bejsbolem dostaniesz.....nie nie policja niech sama go sobie szuka ja tych w kapturach omijam z daleka nawet jak leżą na chodniku bo po nich nawet wtedy można się wszystkiego spodziewać. Pewnie wybrał się na jakąś ustawkę i liże się z zadrapań u jakiejś "dziewicy". Strupy zejdą to przyjedzie do babci po kolejną rentę.
Gościu chrzanisz jak pieprznięty...spadaj i przestań wkurzać swoimi durnymi wpisami...postaw się na miejscu rodziny i znajomych-nie życzę takiej sytuacji nawet największemu wrogowi a ty zanim kolejny raz coś tu napiszesz to zastanów się najpierw 10x
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO TWIERDZICIE ZE BYL ON NADAL JEST I BEDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...