Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska zajmie się obwodnicą

Utworzony przez Mieszkaniec, 4 stycznia 2014 r. o 13:47
Nie rozumiem dlaczego miasto Biała P., miałoby dopłacać do utrzymania i konserwacji drogi A2. Przeciez tą drogą, codziennie jeździ tysiące tirów, aut osobowych i innych środków transportu. Kazdy z nich płaci podatek na utrzymanie środka transportu, w tym m.in. drogowy i w paliwie. Sa to miliardy złotych. Gdzie są te pieniądze nalezne dla miasta. Przecierz dzięki tylko tej drodze, na której ginie tysiące ludzi z Białej i okolic, miasto powinno miec dobrze jak nie wiem co. Dzięki A2, torom kolei, czy lotnisku, Biała P. powinna tonąć w pieniądzach, być jak pączek w maśle. Każdy w Polsce powinien zazdrościć mieszkańcom Białej, że mieszkaja w tak bogatym mieście. A tu co, brak pieniędzy na oświetlenie, na utrzymanie drogi. Ci biedni mieszkańcy Białej, mają się składać na utrzymanie czegoś (m.in. drogi A2) co powinno przynosić dla miasta dochód jakiego nie ma żadne miasto w Polsce. Pytam się więc, gdzie jest kasa. Z podatku drogowego, z paliwa, z funduszu centralnego na utrzymanie dróg, w końcu z UE. No gdzie ta kasa? No i kto tu rzadzi w tej RP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szybko samorząd zabuduje to co zostało wybudowane i za 10 lat będzie trzeba budować obwodnicę obwodnicy.. Taka jest prawda ciekawe ile zjazdów powstanie z tej drogi bezpośrednio na grunty prywatne i tym samym trzeba będzie ograniczać prędkość do 30 km/h. Samorządy działają niezgodnie z przepisami prawa ... liczą się miejscowe układy... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ta kasa? Tam gdzie i kasa uzyskana ze sprzedaży przemysłu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Mieszkańca: gdzie masz w Białej trasę A2? A tak w ogóle, naiwne te pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Mieszkańca: gdzie masz w Białej trasę A2? A tak w ogóle, naiwne te pytania.
Naiwnością jest niezadawanie pytań rządzącym. Nasze podatki  na co są przeznaczane ?. Jeżeli nie ma wiarygodnej odpowiedzi to nie ma demokracji, tylko rzeczywistość feudalno-mafijna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodnica dla tej drogi to za duże słowo.Jest to droga na miarę lokalnej ,a nie miedzynarodowej.Jest po prostu skopana i wypadki na niej będą.Ona nie spełnia roli obwodnicy,hamuje ruch,zamiast zwiększac przepustowość.Żle wykonane rozjazdy,nabudowane zbędnych wysepek z kostki,to spowodowało zwężenie jezdni.Nastawiane mnostwo zbędnych ekranów i zbyt dużo lamp.To zrobuione po to aby jezdnia była droższa!Ale nie lepsza!Resztę to niech sobie czytelnik dośp[iewa.Tak czy owak najlepiej dał by rezultat "Kałasznikow"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Projektanci obwodnicy Białej Podlaskiej nie popisali się. Oprócz podniesionych problemów, skandalem według mnie jest zaprojektowanie wiaduktu na skrzyżowaniu dróg Warszawa - Terespol i Biala Podlaska - Białystok. Nie wiem po co go zbudowano. Mial on zapewne zabezpieczyć nie przecinanie się tych dróg na jednym poziomie, tymczasem  ma to miejsce  na samym wiadukcie. Na przyklad skręcając na Terespol z Białej Podlaskiej należy skrecić w lewo właśnie na samym wiadukcie, podobnie wjeżdżąjąc z Terespola do Bialej Podlaskiej. Tu chyba chciano oszczędzić a przy latarniach i ekranach gospodarowano rozrzutnie. Podobnie jest na wiadukcie obwodnicy Miedzyrzeca. Po co jew ybudowano. Przy okazji niech ktoś zobaczy drogowskazy. Na całej trasie z Lublina do Międzyrzeca nie ma drogowskazu na Białą Podlaskę. Śmieszne jest to, że takie drogowakazy są w Zamosciu, Krasymstawie i Chelmie i na trasie z Warszawy, natomiast na wiadukcie na obowodnicy Bialej Podlaskiej przy wjeździe z Terespola do Białej Podlaskiej jest kierunek do Krasnegostawu ale nie ma Chełma. Myśle, że jest to brak kompetencji pracowników Dyrekcji w Lublinie i określam to jak mogę najdelikatniej. Dziwię sie też uzgadniaczom projektów. Radzę Redakcji popytać co sądzą o tej obwodnicy inni kierowcy, kwiatków jest wiecej. Lublin słynie z głupot inwstycyjnych i niegospodarności. Przykładem jest  budowa teatru, jesli dobrze pamiętam trwa ona od 1975r. Gratulacje. Teraz takie inwestycje funduje w terenie. 44395653
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak cała reszta czytelników ale jak dla mnie autor artrkułu naczytał się WIKIPEDII i myśli, że jeżeli jest tam napisane, że trasa E-30 prowadzi z Cork do Omska, to tak faktycznie jest. A może bytak sięgnąć trochę do, a conajmniej do samochodowej mapy Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...