Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Który sami zaogniliśmy przez pissowców i ich dyplomatyczne propagowanie bantytyzmu na tych terenach powszechnego przez ,,żołnierzy'' przeklętych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz_Paliwas nie mam w zwyczaju obrażać interlokutorów ale najbardziej mnie drażni zwykła głupota. Poglądy polityczne przy tego rodzaju działaniach Białorusi powinny mieć znaczenie drugorzędne.
   Owszem, ale to jest dokładnie ta sama analogia jak z Ukrainą i Banderą. My sobie nie życzymy i nie uznajemy tego człowieka, to jak mają reagować władze Białorusi na proppagowanie dla nich bandytów jacy działali na terenach ich ziem obecnie pod przykrywką żolnirzy przeklętych ? Jakbyśmy mieli prawdziwą dyplomację, która dążyła by do złagodzenia konfliktu, sprawa zapewne była by załatwiona dawno, a że dyplomacja opiera się na pociotakch typu rodzina na swoim czy tez koryto+, to wcale mnie nie dziwi stanowcze stanowisko Białorusi.Nirestety jest to efekt propagowania żołnierzy przeklętych o których ostatnią w kwestii ich propagowania na Białorusi było głośno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto  było "czcić" takiego  "patriotę"? I kto komu zagrał na nosie? Szkoda tylko dzieci, ale czy ktoś się z nimi liczył? Wątpię.  Może niech Ukraińcy w Przemyślu zorganiazują akademię ku czci sotni Stacha, Bira, czy kuriennego Rena, którzy  także w oczach wielu Ukraińców działali w Bieszczadach w stanie "wyższej konieczności" .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpierw deprawowanie uczniów, przez wciąganie ich w kult zbrodniarzy, a teraz zdziwienie działaniami wymiaru sprawiedliwości. Polskim uczniom należy się porządne nauczanie (w tym językowe i patriotyczne) - a nie demoralizacja, na którą ich narażono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...