Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bialski wójt wśród najlepszych w kraju

Utworzony przez Gość, 13 stycznia 2009 r. o 19:16
Marcepan ...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcepan ...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marcepan ...?!
No to Wiesiu odbuduje nadszarpnięty autorytet PSL-u. Myślę Wiesiu, że FJS jest z ciebie dumny, jak dotąd towarzysze na pierwszej lini uprawianego ugoru nie zawodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurde to już tacy ludzie zostają wskazani jako naj , dla mnie to pan od zapałek , które rozdawał dla pijaczków w wiejskich sklepach w czasie wyborów jaki wójt taki kraj o zgrozo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast być dumnym z nominacji wypisujecie głupoty. Moje gratulacje ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Marcepan ...?!
Dlaczego marcepan? Czyżby tylko w marcu jest panem... Ale skoro znalazł się na tej stronie tzn., ... oj się będzie dziać .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewka napisał:
Zamiast być dumnym z nominacji wypisujecie głupoty. Moje gratulacje ))
Czy ty aby nie jestes jego sekretarka? Głupoty? Ja się dziwie dlaczego ja medalu złotego jeszcze nie dostałem? Przecież nic nie robię? Palcem nie ruszyłyem! I ja się pytam gdzie medal?? Gdzie nagroda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mła napisał:
Czy ty aby nie jestes jego sekretarka? Głupoty? Ja się dziwie dlaczego ja medalu złotego jeszcze nie dostałem? Przecież nic nie robię? Palcem nie ruszyłyem! I ja się pytam gdzie medal?? Gdzie nagroda?
To ty Wiesiu? Już jesteś chłopakiem na medal, a za te dawne zasługi to złociutki jesteś tylko nikt tak cię nie docenił jak sami swoi z forum wsiowego... Chciałoby się powiedzieć mamo chwalą nas... my zielonych oni nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to bardzo dobra kandydatura. W pełni popieram nominacje osoby, która wiele zrobiła dla naszej gminy. Adam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko co na to Franciszek Jerzy Stefaniuk I murgrabia Lajzowski? Czy pozwolą , by uczeń przerósł mistrzów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jest to bardzo dobra kandydatura. W pełni popieram nominacje osoby, która wiele zrobiła dla naszej gminy. Adam
adam czy amen ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
adam
Tu na anonimowo to nie. Zamykam skład budowlany i idę do Fila, a jego stary Ferdek przez płot krzyknie: Iruchna cho no. Ferdek zara ide ale z Rychem. Oboje mamy ferie, ja od polaka a łun od mundrości. Bierzmy czerwono-białą flage i Mertajmy po Janowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooooo, już poprawione. Dziękuję. Czyta się znacznie lepiej i wiadomo już o co chodzi. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...