Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bialski wójt wśród najlepszych w kraju

Utworzony przez Gość, 13 stycznia 2009 r. o 19:17
Marcepan ...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójcie! Najlepszy w Polsce to może być Kubica a nie to co się dzieje teraz! Od urodzenia mieszkam w Sławacinku Starym i po błocie pływam! To uwłacza godności ludzkiej, żeby razem ze świniami w błocie siedzieć! To skandal!, żeby ponad tysięczna miejscowość będąca w bezpośrednim zasięgu miasta Biała Podlaska wyglądała jak skansen! Ten kto był w Sławacinku Starym zapyta się przecież gdzie nie gdzie jest asfalt?!? a ja powiem, że gdzie nie gdzie mieszkają lepsi ludzi a gdzie indziej gorsi i ci po błocie pływają... Wydaje się, że cała Polska weszła do Unii oprócz Sławacinka Starego i dawne jak i obecne władze nic sobie z tego nie robią! Ja wiem, że asfalt w Sławacinku Starym będzie, tylko dlaczego dopiero "będzie" ??? Powinien być już 10lat temu kiedy wszystkie prace ziemne zostały zakończone! Proszę mieszkańców nie tylko Sławacinka Starego ale i Białej Podlaskiej i gminy o poparcie! Ludzie! nie bądźcie bierni! Walczcie o swoje, tego "władza" za was nie zrobi! Teraz my potem Wy! Śmiech na sali i tyle!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze gada! ludzie nie śpijcie! jest szansa! a obiecanki, że asfalt będzie to se można na dobranoc opowiadać małym dzieciom! MA BYć I TYLE! i to jak najwcześniej! czyli do końca roku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIWAŻNE ŻE DZIAŁACZ PSL. WAŻNE ŻE DUZO ROBI I CHCE ROBIĆ. ŻE DBA O KULTURĘ, ŻE ZNAJDUJE NA TO KASĘ. BRAWO PANIE WÓJCIE. WIĘCEJ TAKICH. WTEDY BĘDZIE NA WSI LEPIEJ SIE ŻYŁO. MYSLĘ ŻE MIANOP SUPER WÓJTA IDEALNIE PASUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójtów w kraju mamy setki - może tysiące, a nasz wójt jest w dziesiątce najlepszych - świetna sprawa. Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys napisał:
Wójcie! Najlepszy w Polsce to może być Kubica a nie to co się dzieje teraz! Od urodzenia mieszkam w Sławacinku Starym i po błocie pływam! To uwłacza godności ludzkiej, żeby razem ze świniami w błocie siedzieć! To skandal!, żeby ponad tysięczna miejscowość będąca w bezpośrednim zasięgu miasta Biała Podlaska wyglądała jak skansen! Ten kto był w Sławacinku Starym zapyta się przecież gdzie nie gdzie jest asfalt?!? a ja powiem, że gdzie nie gdzie mieszkają lepsi ludzi a gdzie indziej gorsi i ci po błocie pływają... Wydaje się, że cała Polska weszła do Unii oprócz Sławacinka Starego i dawne jak i obecne władze nic sobie z tego nie robią! Ja wiem, że asfalt w Sławacinku Starym będzie, tylko dlaczego dopiero "będzie" ??? Powinien być już 10lat temu kiedy wszystkie prace ziemne zostały zakończone! Proszę mieszkańców nie tylko Sławacinka Starego ale i Białej Podlaskiej i gminy o poparcie! Ludzie! nie bądźcie bierni! Walczcie o swoje, tego "władza" za was nie zrobi! Teraz my potem Wy! Śmiech na sali i tyle!!!!
Sołtys, a pomyślałeś, że ochrzaniasz wójta za drogę, którą opiekuje się starosta? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak taki dobry to niech się postara żeby zrobiono przejście dla pieszych na Terebelskiej, przy przystanku obok kościoła. Strasznie trudno jest przejść na drugą stronę ;/ przejście dla pieszych tuż przy skrzyżowaniu jest b. niebezpieczne, dosyć często dochodzi tam do potrąceń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedziałbym wójt taki sobie, ale PSL po wpadkach okolicznych wójtów potrzebuje nagle sukcesu. Stąd FJS promuje swoich ludzi - swoimi ludźmi zasiadającymi w Agencjach. I tak to sie kręci !!! Ps. Wszedzie gdzie go widzę tylko rusza żuchwą ciągle coś przeżuwając. Jak by tydzień nie jadł. Hamuj się trochę człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak taki dobry to niech się postara żeby zrobiono przejście dla pieszych na Terebelskiej, przy przystanku obok kościoła. Strasznie trudno jest przejść na drugą stronę ;/ przejście dla pieszych tuż przy skrzyżowaniu jest b. niebezpieczne, dosyć często dochodzi tam do potrąceń
ale chyba przejście na Terebelskiej to w gestii prezydenta Białej Podl. a nie wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRA ROBOTA WÓJCIE. TWOJE GMINNE PODLIZUSY ZGŁOSIŁY SWEGO SZEFA. A DLACZEGO NIE WÓJT GMINY Z mIĘDZYRZECA??? WYBUDOWAŁ WODOCIĄGI WE WSZYSTKICH WIOSKACH /100%/ WYBUDOWAŁ PARE KILOMETRÓW "MICHAŁÓWEK" WYBUDOWAŁ KILKA SZKÓŁ, WYBUDOWAŁ KILKA REMIZ STRAŻACKICH/część wyremontował/, WYBUDOWAŁ KILKA SALEK GIMNASTYCZNYCH PRZY SZKOŁACH, ZAŁATWIŁ KILKA SAMOCHODÓW BOJOWYCH DLA OSP, ZORGANIZOWAŁ SOBIE FIRMĘ RODZINNĄ /tzw. kopalnia kruszywa KRUSZBUD/ I KRĘCI RODZINNY INTERES ZA GMINNE PIENIĄDZE BUDUJĄC "MICHAŁÓWKI" MA KILKA SPRAW W SĄDZIE M.IN. ZA POŚWIADCZENIE NIEPRAWDY W DOKUMENTACH, JEST CZŁONKIEM ZIELONEJ PARTII I CO I NIC. JEST WÓJTEM OD 16 LAT I CO I NIC. POZA MEDALEM "GRUNT NA MEDAL" NIE MA NIC. Ten medal tez mu sie nie należał bo zgłosił do konkursu nie swój grunt./czyt. Inwestorzy stoją w kolejce, a biurokracja ma czas/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys napisał:
Wójcie! Najlepszy w Polsce to może być Kubica a nie to co się dzieje teraz! Od urodzenia mieszkam w Sławacinku Starym i po błocie pływam! To uwłacza godności ludzkiej, żeby razem ze świniami w błocie siedzieć! To skandal!, żeby ponad tysięczna miejscowość będąca w bezpośrednim zasięgu miasta Biała Podlaska wyglądała jak skansen! Ten kto był w Sławacinku Starym zapyta się przecież gdzie nie gdzie jest asfalt?!? a ja powiem, że gdzie nie gdzie mieszkają lepsi ludzi a gdzie indziej gorsi i ci po błocie pływają... Wydaje się, że cała Polska weszła do Unii oprócz Sławacinka Starego i dawne jak i obecne władze nic sobie z tego nie robią! Ja wiem, że asfalt w Sławacinku Starym będzie, tylko dlaczego dopiero "będzie" ??? Powinien być już 10lat temu kiedy wszystkie prace ziemne zostały zakończone! Proszę mieszkańców nie tylko Sławacinka Starego ale i Białej Podlaskiej i gminy o poparcie! Ludzie! nie bądźcie bierni! Walczcie o swoje, tego "władza" za was nie zrobi! Teraz my potem Wy! Śmiech na sali i tyle!!!!
Drogi są potrzebne jak powietrze , to prawda. Rozumiem , że chodzi o drogę którą zarządza Starosta Bialski , jezeli tak to do Niego trzeba kierować "żale". Ponoć jest projekt drogi choć byli mieszkańcy którzy utrudniali jego powstanie . Jestem optymistą - skoro zdołano wykonać dokumentację drogi i wiem z pisma które czytałem u sołtysa , że gmina jest skłonna dołożyć się do tej budowy to coś z tego wyjdzie. A tak po za tym to pamiętajmy o wodociągach , kanalizacji , gazie ,telefonach i pozostałych wybudowanych drogach - chyba nie ma w gminie drugiej miejscowości o takich mediach. Więcej optymizmu , to pomaga w życiu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gmina Chodel, pow. opolski nie zgłosiła swego wójta? Wybudował kilka kilometrów scieżek asfaltowych, zamienił jedyny parking przy miejscowym cmentarzu parafialnym na nikomu niepotrzebną drogę jednokierunkową, ułożył ze środków społecznych chodnik na dwóch cmentarzach parafialnych, zlikwidował skwerek w Chodlu zamieniając go w części na wygrodzony i pod nadzorem plac zabaw dla 8-ga dzieci z Chodla a teraz wólnie z miejscowym proboszczem i z udziałem środków unijnych(nie jestem pewien) budują sracz przy cmentarzu. Z tego tylko choćby już wynika, że gros inwestycji ostatnich 6 lat w tej gminie to inwestycje , nazwijmy je przycmentarne. A co dla jeszcze żyjących? Stąd dziwne, że go nie zgłosiliście wyborcy, dziwne i jeszcze raz dziwne. Miejsce w plebistycie miałby niezłe. Pozdrowiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki sobie, lubi jeść napisał:
Powiedziałbym wójt taki sobie, ale PSL po wpadkach okolicznych wójtów potrzebuje nagle sukcesu. Stąd FJS promuje swoich ludzi - swoimi ludźmi zasiadającymi w Agencjach. I tak to sie kręci !!! Ps. Wszedzie gdzie go widzę tylko rusza żuchwą ciągle coś przeżuwając. Jak by tydzień nie jadł. Hamuj się trochę człowieku.
Stąd robi się tłusty a to rozleniwia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki sobie, lubi jeść napisał:
Ps. Wszedzie gdzie go widzę tylko rusza żuchwą ciągle coś przeżuwając. Jak by tydzień nie jadł. Hamuj się trochę człowieku.
Facet głęboko myśli, a potem trawi... tu skubnie, tam skubnie, i tak to wygląda. Czy ktoś widział chociaż by jednego z PSLU- napasionego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na odchudzenie się dla wójta będzie dobry spacer do Rakowisk , gdzie nie ma chodnika, szosa jest wąska a przy okazji niech weźmie ze sobą dziecko. Nie wielka to zasługa wybudowanie hali , a droga bez chodnika doprowadza do wielu nieszczęść . Minimalne to osiągnięcia, tylko samochwała tak potrafi.Dobrze ,że do HRUDA MA Pan świetne drogi.Trzeba więcej popracować w całej gminie A dopiero później sięgać po trofea.Podziwiam Pana odwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nten człowiek nie nadaje się na wójta gminy a co dopiero na wójta roku niech zrobi coś konkretnego np. chodnik w rakowiskach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to skandal że w słowacinku ludzie jak świnie po błocie chodzą a w rakowiskach nie ma chodnikow jak dzieci maja ze szkoły wracać niech wojt zrobi cos konkretnego a nie tylko czeka na oklaski wójt roku dobre sobie na to miano trzeba zasłożyć a nasz wójt na to nie zasługuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowników ma w gminie byle jakich, np p.Daniluk nie potrafi załatwić sprawy.Ciekawe po co tam jest może to rodzina?Teraz to modne.Trzeba zabłysnąć i dać dobry przykład a nie marzyć i bujać w obłokach.Proponuję nie unosić się tak w górę.Szkoda pisać. Jaka władza takie PAŃSSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprzód Polsko - organizacja prawicowa dla ludzi prawych i uczciwych jest już w Międzyrzecu. Zapraszamy do współpracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...